Отговори
# 30
  • Мнения: 198
Привет и от мен в новата тема  Hug
Панди, мерси за хубавата темичка  Hug
Стискам палци и за Котката, да мине всичко безпролемно и с щастлив край.

От мързел не съм се разписвала 2-3 дни.
Аз от както съм сгодена и живея в ММ (това 5-6год) почти няма ден в който да не се чуя с мама. Сутрин задължително...Така съм свикнала  Blush Живеем на близо, ходя често в тях и въпреки всичко задължително се чуваме сутрин. И понякога дори говорим по 30-тина мин. Винаги имам какво да си кажа с нея  Heart Eyes След развода с татко, си станахме много близки с нея и така вече толкова години. Докато с татко - ми и да му се обадя нямам какво да му кажа или разкажа освен - как си, какво правиш в момента  Tired

Днес и ние най-накрая украсихме (по случай рд на ММ). Представям си малката като си дойде от градина колко щастлива ще бъде. А тя е такъв чешит че много обръща внимание на такива датайли  Heart Eyes

Хубав ден на всички Hug

# 31
  • Мнения: 15
Само че аз за всеки случай сега сложих да се пере комплекта за изписване.  Rolling Eyes
по 1-2 дрешки понякога.[/spoiler]
А аз вече го гладя, сега са наред и моите нощници  hahaha
Хубаво е да влезнем в 9 месец поне, дано и Котката задържи още известно време.

# 32
  • Мнения: 1 056
Аз се връщах назад, но не открих какво се е случило с Котка, да не е тръгнала да ражда, яя малко повече инфо моляяя  Hug.
Стискам и палци всичко да е наред, да мине бързо и безпроблемно  Praynig Praynig Praynig

# 33
  • София
  • Мнения: 1 489
Маги, във фейсбук групата е писала, че е с изтекли води в ТК от вчера. Дано всичко е ок.

# 34
  • Мнения: 10
Добро утро!
Благодаря за темата! Laughing  newsm51  smile3525

# 35
  • Мнения: 19
Аз днес си купих нощница за болницата ама нямам с какво да я пусна в пералнята  newsm78
Ще я пера на ръка май май .. и ще съхне на парното  Shocked Хич не се съобразих и пуснах вчера 3 перални ..  #Cussing out Остана ми да купя чехли и превръзки за болницата

# 36
  • Мнения: 39
Запис и от мен. И отново страхотна тема с още по-готино име Simple Smile Благодарим ви момичета! Май бебевалежа започва Simple Smile Само да сме здрави, ние и бебчовците ни Simple Smile

Поздрави и  Hug

# 37
  • Мнения: 326
Здравейте! Hug
Благодаря за новата темичка с много подходящо заглавие!   bouquet
Стискам палци на Котката Марта! А тя,милата,щеше да започва боядисване утре... Дано всичко бъде наред и да се гушкат с малката Мила! Hug Peace
Пандичка,дано и с твоята малка Панда всичко е наред. Какво пак се е получило с нея? Ей,обаче не ви оставиха тия болежки...  Thinking
Елг,твоето решение с разделената кухня е най-доброто! Откакто моята свеки се пенсионира,си отиде на вилата, и не ми се бърка изобщо в готвенето. Само понякога,когато е при нас я моля да сготви нещо,ако нямам време,но иначе кухнята ми си е моето царство. Peace

Аз днес бях на ЖК,направиха ми втората безплатна ехография,микробиологията остана за 27.12(когато ще ми издадат и болничният,нищо,че започва от 11.12.,ама хайде...). Беба е 2150г,завъртяла се е и е застанала на стартова позиция за излизане,но не е слязла все още много надолу. Продължаваме да сме си с една седмица напред в развитието,а аз все повече се замислям,че може и доста да подраним с раждането. Peace

Май от всички ви,аз само не съм започнала прането,но ще изчакам да мине Никулден(празник и на Бургас),и ще има великото пране,съхнене и гладене. Като гледам как отрано почна бебевалежа,нищо чудно скоро да ги караме по 2-3 бебета на ден! Peace

Бейбифейс,моята пералня също прави номера при малко дрехи или ако напъхам само една олекотена завивка. Тогава врътва няколко пъти центрофугата и спира,след което започва да пищи,че е неправилно разпределено прането. Моята пералня е на Самсунг .

# 38
  • Мнения: 2
Запис и от мен Simple Smile пропуснах 2теми Simple Smile

# 39
  • Мнения: 0
Аз имам болки предимно вечер като легна ме наболява целият корем снощи така хубаво се втръди но беше неболезнено ,но неприятно надявам се да са от подготвителните контракции.Ниско доло ме боли предимно ако седя по дълго време права.А колкото до гладенето аз още нищо не съм напазарувала освен кошарката на дивака.Смятам от следващата седмица да пазаря . Simple Smile И забравих да добавя ,че е обърнат с главата надоло от 7мия месец.

# 40
  • Мнения: 1 569
И аз да се запиша в темата, при това в кюпа на тези с чести контракции и менструални болки. Снощи пак посред нощ се събудих от болки и дълго бях така. По едно време се чудех дали да не будя ММ, но понеже болките бяха перманентни, а не на интервали, реших, че ще мине. Така и стана. Но да ви кажа от вчера спрях магнезия и очаквах всичко това. Както се казва оттук насетне Божа работа.

За Котката Марта, момичета, няма как с изтекли води нещата да се отложат, тоест случи ли се това, няма връщане назад. Щом от вчера е с изтекли води в болницата, има голяма вероятност вече да е родила своята Мила. Simple Smile Стискаме палци всичко да е наред и да са здрави.  fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Аз днес водих малката по изследвания, миличката я поизмъчих. Първо дадохме секрет от носа и я боцнаха, да видим дали сме убили стрептококите + дали черният дроб е ок след преживяното през септември. После я водих и на ... гинеколог.  Shocked От 3 дни е с ужасен обрив долу + някакво течение. Та доживях и на 4-годишното ми момиченце вече да вземат секрет. Sad Дано няма губички, но се съмнявам. После аз самата ходих до Мед. академия за тестове за упойки, но само се разкарах, защото ми дадоха час за утре. Та след теста вече мога да раждам. Simple Smile

Нека НОВИТЕ МАМИ ми пратят ЛС с инфо за 1стр, ако имат желание. И добре дошли!  Hug

Последна редакция: ср, 04 дек 2013, 16:15 от ♥Пандичка♥

# 41
  • Мнения: 190
ПАНДИ, едно голямо благодаря за темата и за анкетата, а заглавието е страхоооотно!!! Успях чак на трета страница да се запиша ей!!!
Панди, ох, тази малка Панда, не се настрада... Много ми е мъчно...

Всички мисли сега са с Котката - дано да е наред всичко!

Възкресителница с Перо, ама голям смях този твой сън!  Joy

doci, честит 9-и месец - леко да минат останалите дни и раждането!

matevska, ужасна случка - сигурно и мен щеше да ме изкара извън контрол!!! Но маршрутките като цяло съм си ги забранила в това състояние!!! Недей да ги ползваш ако има такава възможност! Това е най-лошият вид транспорт сега точно!

На всички с болки  Hug!

Добре дошли на новите мами!!.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 489
Малчо, аз до сега бях с CANDY, докато живеех с нашите и не сме имали никакъв проблем. Дори 2 чорапа да сложа, пак е изпирала до край.
Панди, не е изключено да са гъбички, знам че и при малки деца се получава. От антибиотиците е. Кисни й дупето в леген с отвара от лайка докато излязат резултатите. За изтеклите води и аз го мислех това - най-вероятно вече е с Мила, но не смеех да го напиша.
Моят док пък от 10-тина дни не е мога да го изловя за нищо. Леля му почина миналата седмица и не знам от това ли е, сърди ли се нещо, ама нито в скайп влиза, нито на смс-и ми отговаря, освен с по 1 дума. Като има нещо май ще се налага да звъня на баща му. Исках да му кажа за болките, без да казвам на майка ми, ама няма Sad.

# 43
  • Мнения: 5
Някой с инфо от котката?

Аз се стреснах ужасно. За 5 мин стегнах багажа на бебето и мен. Липсват памперси, документи и чехли. ooooh!
Ако сънувам и тази нощ още утре ще добавям списъка. Mr. Green

# 44
  • Мнения: 97
Такаааа... ето ме след прегледа. И аз в кюпа с печурките. Както си знаех - гъбясала съм, та сега ще се лекуваме с Гино-певарил глобули и Канестен за мазане. Иначе бебока расте, според мен е огромен 2, 457 кг. Още си е главично и май ще раждам нормално, ако не ми мине котка път. Взех си и болничния, а в петък отивам за последни изследвания кръв и урина. Оплаках се за болките и док ми каза да пия но-шпа 3х1 и 2 дни спазмалгон, та да спрат. Още ми било рано да ме боли така. Трябва да стискаме до началото на януари.

Айде много гуш на всички! Hug

Общи условия

Активация на акаунт