Математически турнири - 25

  • 74 841
  • 702
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 11 918
Във Варна много от състезанията /Не Салабашев/ се провеждат на повече от едно места- в МГ и ОУ"П.Р.Славейков"/ІІІ ПМГ/.

Винаги излиза общо класиране.
Сега се замислям, дали пък не е това причината почти винаги Варна да е последна при обявяване на резултатите? newsm78

# 256
  • Мнения: 21 455
Във Варна много от състезанията /Не Салабашев/ се провеждат на повече от едно места- в МГ и ОУ"П.Р.Славейков"/ІІІ ПМГ/.

Винаги излиза общо класиране.
Сега се замислям, дали пък не е това причината почти винаги Варна да е последна при обявяване на резултатите? newsm78

Аз имах предвид конкретно Салабашев. Едва ли обаче единствено провеждането на дадено състезание в няколко училища бави резултатите във Варна. Случвало се  е София да ги изпревари с КМС, а там също провеждат състезанието в повече от едно училище.

# 257
  • София
  • Мнения: 5 019
Сега и Варна и 125-то да излязат с резултати би било супер...

За София, освен 125-то, засега остават неясни резултатите и от 107-мо и Св. София.
От страната, освен Варна, мисля, че и Бургас не са изнесли резултати.

# 258
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Сега се замислям, дали пък не е това причината почти винаги Варна да е последна при обявяване на резултатите? newsm78
Всичко е въпрос на организация, която явно във Варна не е на достатъчно ниво...
В други градове излизат резултатите след часове, а тук в последния възможен ден (за състезанията, в които е обявен краен срок за публикуване на резултатите). Не си дават много зор, още повече, че се проверяват с матрица голяма част от отговорите.

Интересно ми е Салабашев за Варна кой го организира - на сайта на СМБ няма никаква информация?

# 259
  • Мнения: 522
За Бургас резултати също все още няма Peace
На сайта на ПМГ ли трябва да излязат?

# 260
  • Мнения: 20
Не мога да отворя резултатите за Добрич. Моля някой да помогне и да ги копира! Благодаря!

http://www.pmg.dobrich.net/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1

# 261
  • Мнения: 21 455
Не мога да отворя резултатите за Добрич. Моля някой да помогне и да ги копира! Благодаря!
Да ги отвориш или да ги изтеглиш?

Иван Салабашев - резултати Добрич

# 262
  • Мнения: 20
Изтеглям файл,но не мога да ги отворя.

# 263
  • Мнения: 21 455
Изтеглям файл,но не мога да ги отворя.

Малко го бутнах. Я пробвай сега.

http://dox.bg/files/dw?a=88accf9e03

# 264
  • Мнения: 1 776
Хъх, ако не е грешка... голяма изненада в 7-ми клас, първия максимален резултат е в Добрич.

# 265
  • Мнения: 668
Също и за трети клас...

# 266
  • Мнения: 1 988
За Бургас резултати също все още няма Peace
На сайта на ПМГ ли трябва да излязат?
Предполагам, че да Thinking

# 267
  • Мнения: 91
Математически турнир "Иван Салабашев"
11 December 2013 - 12:08:49 Постижения на ученици МГ  "Баба Тонка" Русе

На 7 декември 2013 година се проведе математическият турнир "Иван Салабашев". Резултатите може да видите тук

# 268
  • Мнения: 21 455
Е...не се получи, но могат да се видят резултатите на саита на гимназията

МГ "Баба Тонка" Русе

Добре, де. Толкова ли е трудно да погледнете какво е пускано в темата след последното ви публикувано мнение или поне на последните две-три страници? Или пък просто да потърсите " Русе" в темата с помощта на търсачката на форума?

# 269
  • Мнения: 84
Сега и Варна и 125-то да излязат с резултати би било супер...

За София, освен 125-то, засега остават неясни резултатите и от 107-мо и Св. София.
От страната, освен Варна, мисля, че и Бургас не са изнесли резултати.

На страницата на СМБ - секция Изток вече са публикувани и резултатите от 125 СОУ:

http://www.iztok-smb.com/TochkiSalSite.pdf

Общи условия

Активация на акаунт