Математически турнири - 25

  • 74 839
  • 702
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 21 455
Не знам защо изтри линка, но аз успявам да изтегля резултатите, затова ще го пусна отново.

Иван Салабашев - резултати Велико Търново

Последна редакция: ср, 11 дек 2013, 08:42 от Дидева

# 241
  • София
  • Мнения: 5 019
Наскоро е излязал от печат сборник за 3-ти клас с любими преподаватели от СМГ в авторския колектив:

http://www.regalia6.com/books/regalia_files/mathematics/mat_temi-i-zad_3kl.htm

# 242
# 243
  • Пловдив
  • Мнения: 2 517
Бургас, разбира се, ще сме последни с обявяването на резултатите на Салабашев.
На две състезания синът ми излиза с теста с отбелязан отговор /без задачата, която трябва да се запише подробно/, след което му ги проверявам според дадените за верни отговори. И двата пъти имаше разминаване с очакваните и действителните точки-или е от последната задача, което е много вероятно, или нещо при попълването на бланките бърка Thinking


И при моя син се получава същото. И то за точки за поне 2 задачи. Точките ги броя само по черновата, като задачите с подробно обяснение не ги слагам в сметката с надеждата да се изненадам приятно с още по-висок резултат Simple Smile. Не съм ходила да проверявам, но опциите си мисля, че са 3 - 1. грешно пренасяне на беловата 2. писал е извън шаблона или 3. грешка на проверяващия.

# 244
  • София
  • Мнения: 493
При моето дете със сигурност се касае за грешка на проверяващия - върната му е бланка с отговори и задача от тест, за която е отбелязан верен отговор е отчетена като грешна. Сигнализирал е на преподавателя по математика и е потвърдено, че задачата е вярна. Добавени са точки на бланката, а в интернет пространството си виси по-ниския резултат. Няма да ходя да се разправям и да се обяснявам, защото така може да навредя на сина ми (да не се занимават непрекъснато с нас). Предих 2-3 седмици подадохме молба за контестация за СМТ, разгледаха я и добавиха 6т.

# 245
  • Мнения: 456
А къде са пуснати резултатите за Ямбол
Мисля, че slon говори за друго състезание в Ямбол. Може би турнирът на четирите града.  Grinning

Както винаги Дидева знае всичко Simple SmileЗа същото състезание става дума

# 246
  • Мнения: 297
НПМГ качиха резултатите от Салабашев

# 247
  • София
  • Мнения: 38
Здравейте, за КМС на 15.12- някой ще се явява ли в 36 СОУ?

# 248
  • Мнения: 21 455
НПМГ качиха резултатите от Салабашев
Благодаря! Ще си позволя да дам линк.

Иван Салабашев - резултати НПМГ

# 249
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Много ми е странно обявяване на резултати по азбучен ред,а не като класация?! Rolling Eyes

# 250
# 251
  • София
  • Мнения: 545
А защо всеки град си има собствено класиране? В София как е - напр НПМГ и ПЧМГ ще си имат отделни класирания или ?

# 252
  • Мнения: 3 379
Хм, нашият резултат е по-нисък от написаното от детето на черновата.

Знаете ли към кого трябва да се обърна в НПМГ за преглед на работата? Не намерих никъде информация за това. багодаря предварително!

# 253
  • Мнения: 21 455
Много ми е странно обявяване на резултати по азбучен ред,а не като класация?! Rolling Eyes

http://dox.bg/files/dw?a=40f417f490

Ей ти го сортирано.  Simple Smile

А защо всеки град си има собствено класиране? В София как е - напр НПМГ и ПЧМГ ще си имат отделни класирания или ?

В София състезанието се провежда на няколко места и е нормално на всяко от тях да бъдат изнесени резултатите на децата, явили се там. В останалите градове състезанието обикновено се провежда в едно училище за учениците от целия град и затова има едно общоградско класиране. Накрая ще бъде направено обобщено национално класиране, което ще бъде публикувано на страницата на турнира.

# 254
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Дидева,мерси,че си си направила труда! HugАма пак ми е странно де! Simple Smile

Варна скоро да не я чакаме,още проверявали. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт