Къде в Пловдив? - 47 тема

  • 63 579
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
В Кенвело няма ли якета? Аз оттам си взех преди десетина дена, обаче май не е вталено.

# 16
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 087
Хоп,троп и аз в новата темичка. Благодаря!   bouquet

# 17
  • Мнения: 8 242
Къде в града продават най-евтино балатум?

В магазина срещу Бриколаж.Пада се на кръстовището на Бриколаж.Идваш от Била,на кръстовището на Бриколаж завиваш на дясно и магазина е насреща ти
И аз от там съм купувала. Малко е навряно, но има разнообразие и цените са добри  Peace

# 18
  • Мнения: 131
Здравейте,
Търся бактерицидна лампа, знаете ли от къде?

# 19
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 289
и в новата тема с питането си от старата:
"Абе мацки, я подскажете за някаква изненада за рожденик (40г) РД ще е в що годе елитен ресторант"

# 20
  • Мнения: 2 280
Моля ви , препоръчате ми някакъв майстор, който може да ми оправи аспиратора  Praynig Не е развален, а е може би с обърната дюза ли какво... обаче горе съседката като готви и като си пусне нейния , всичко идва при мен и хола ми мирише на обществена кухня  #Cussing out моля ви, спешно ми е, че вече не се трае. А и моя като го пусна не смуче както трябва. Иначе се води хубав, но нещо не му е наред.  Praynig Praynig Praynig

# 21
  • Берлин
  • Мнения: 4 484
Отзиви за р-т Мегдана? Взехме куверти за ЧНГ,но не съм ходила и не знам какво да очаквам

# 22
  • Мнения: 8 242
Отзиви за р-т Мегдана? Взехме куверти за ЧНГ,но не съм ходила и не знам какво да очаквам
Любимия р-нт на цялото семейство Simple Smile Синът ми ако може всеки ден ще ходи  Crazy
Няколко пъти сме ходили там за НГ Simple Smile

# 23
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 764
Отзиви за р-т Мегдана? Взехме куверти за ЧНГ,но не съм ходила и не знам какво да очаквам
Голям, с добра и разнообразна кухня, битов стил, хубава програма. Често ходим там и зиме, и лете.

# 24
  • Мнения: 2 957
Колко е куверта?

# 25
  • Мнения: 959
А комсед,къде имат магазин?
Видях в старата тема,че се коментира а аз не съм го срещала до сега,като обикалям.

# 26
  • Мнения: 2 382
Намира се в сградата на Била на "Шести Септември".

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 13 485
Аз пак да попитам за стъклените играчки за елха-разбрах за ДБМ в мола и задължително ще го посетя,но има ли от  къде другаде да си купя тази седмица?  Praynig
В мол-а и сега има маса за коледни неща на 2 етаж, мисля, че има и стъклени неща.

# 28
  • Мнения: 11 478
Благодаря за темата   bouquet

# 29
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Елфита, благодарско за темата!  bouquet

Аз пак да попитам за стъклените играчки за елха-разбрах за ДБМ в мола и задължително ще го посетя,но има ли от  къде другаде да си купя тази седмица?  Praynig
И на Коледния базар пред общината част от украсите са стъклени, май, поне така ми се видяха.

Общи условия

Активация на акаунт