Още ми е трудно да повярвам

  • 1 750
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Мила, много съжалявам за загубата ти. Бъди силна, но се вземи в ръце и гледай напред.
Ако искаш отиди да почетеш малко в www.zachatie.org, защото си мисля, че освен да стоиш и да се надяваш на нова бременност, трябва да търсиш причината, защо става така, за да избегнеш да се потрети.

# 16
Благодаря ви момичета. Прегръщам ви и ви благодаря за подкрепата, която оказвате на всички, нуждаещи се от нея.
Irinii, прочетох много истории на момичетата от "родители, преживели загуба". Много беше тъжно и си поплаках и за тяхната и за моята болка. Дано все по-малко момичета влизат там да споделят.
Чета всичко, което е достъпно на страниците на бг.мама и зачатие. Чакам първата си менструация и ще отида да направя генетични и имунологични изследвания. Мой приятел лекар горещо ми препоръча Мазнейкова, макар че съм доволна от своя лекар досега - Д. Гунев. Ще решавам тогава.
Още веднъж ви благодаря за това, че ви има.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 272
Миличка, много съжалявам за това, което се е случило. Но е по-добре да родиш здраво бебче, нали? Представи си, не дай Боже, да беше спасила живота му,а то да се роди с увреждания? Не знам дали ти звуча успокоително. Колкото и тривиално да звучи, наистина, така е трябвало да стане. Ввъв форума ни има много момичета, преживели спонтанни аборти. Важното е да не губиш надежда, миличка! Следващият път ще стане! Гушкам те! Hug

# 18
  • Мнения: 1 951
Съжалявам миличка  Hug Hug

Дано скоро се похвалиШ с нова, беzпроблемна бременност  Hug

# 19
  • Мнения: 19
искренно сажалявам за теб миличка newsm45 newsm45 newsm45 .знам колко ти е трудно но всичко ще се оправи.пожелавам ти късмет newsm10

# 20
  • Мнения: 218
Така се чувства всяка от нас в началото мила. Много съжалявам за загубата ти, но ще ти кажа от личен опит... Господ си знае работата. Убедих се в това преди повече от три години. Задържах плода по чудо, но резултата се вижда под лентичката на второто ми детенце. Най-вероятно си си спестила по-големия ужас.
Сега се опитай да гледаш без страх напред (знам, че е трудно) и вярвай, че скоро ще имаш своето щастие.  newsm32 Моля се да имаш сили, вярвам в теб и те прегръщам.  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт