Добре дошли СЕПТЕМВРИЙСКИ мами 2014!

  • 38 192
  • 758
  •   1
Отговори
# 690
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 694
Какво ще рече това : "Дата последнего обновления крови: " .. на горната таблица ми дава грешка ,като вкарвам рожденните дни  newsm78

П.П. ха и на мен се падна девочка Simple Smile)) ама съм сигурна ,че ще е мъЖ

# 691
  • Мнения: 16
Хехе, според този сайт ще си имаме принцеса   ylinfant

# 692
  • София
  • Мнения: 358
Там не се въвежда, там след като си изчислила всичко, показва кога последно майката и бащта са си обновявали кръвта. по това се познава и полът на бебето.

# 693
  • Мнения: 2 386
За дъщеря ми позна, а за сега казва момиче.

# 694
# 695
  • София
  • Мнения: 358
И там ми излиза момиче!

# 696
  • ГО
  • Мнения: 3 955
И там ми излиза момиче!
Дано, Вени!  Wink

# 697
  • Мнения: 2 386
На мен пък сега ми излезе момче.
В крайна сметка рожденните дати на родитилети нямат нищо общо с пола на децата.

# 698
  • София
  • Мнения: 83
Момичета, влизам да докладвам за записването за час за ФМ при д-р Стратиева. На посочения телефон в Св.Петка ми обясниха, че ФМ възвяла в пакет с БХС, като пакета струва 120 лв. Попитах къде се извършват изследванията на БХС и ми отговориха, че си имат лаборатория с която работят  Shocked Доколкото знам единствената генетична лаборатория в Бг е на последния етаж на Майчин дом. Там правих БХС с първото си дете, след като предния ден д-р Марков ми беше направил ФМ. Попитах дали не може д-р Стратиева да ми направи само ФМ - не било възможно, защото такъв бил пакета. Отказах се засега от ФМ при нея.

Много са забавни прогнозите за пола, които дадохте - благодаря  Grinning По руския метод излиза момче, а по китайския календар - момиче. Ще видим накрая кой е познал  Laughing

# 699
  • Мнения: 1 240
И на двата сайта ми излиза момче. Такова е моето предчувствие  Wink Ще видим какво ще излезе накрая, нямам претенции.

# 700
  • Мнения: 615
Ето ме и мен. Имам си тупкащо сърчице и ембрионче 6мм., което отговаря на 6 седмица, фактически върви седмица назад. То аз знаех, че е станало по-късно де  Crazy.
Записа ме направо на ЖК, и аз докато се прибрах забравих часа  Shocked  Mr. Green

Добре дошли на новите момичета, дано нямате повече проблеми до края  Hug
Аз да ви кажа се сблъсквам за първи път със "лошото". Постоянно  ми е лошо, но не  Sick. Досега не съм имала такъв симптом. Още нещо щях да пиша, но забравих, ума ми съвсем се изпари  ooooh!

# 701
  • София
  • Мнения: 0
По първия ми позна за голямото момче, а за очакваното бебче излиза момиче  Praynig, а на втория на момчето ми излезе момиче, а за бебчо че ще е момче.
 Добре дошли момичета и стискам палци всичко да е наред и през септември здрави бебчета.
 Честито Цветенце радвам се че сте чули сърчице.

# 702
  • Мнения: 19
Здравейте, момичета Simple Smile Да се впиша и аз към септемврийските мами Simple Smile Надявам се всичко да протече нормално дотогава. Преди няколко дни си направих тестовете + кръвен. Още ми е рано за ехограф. Термина иначе излиза за 30 септември Simple Smile Ще ми е второ детенце Simple Smile

ПП: Ако се прави групичка във фейсбук - ще се радвам да се присъединя, че с предното ми дете бях в такава и ужасно много научих и се сприятелих с много мами Simple Smile

# 703
  • София
  • Мнения: 0
Не е лошо да спретнем една групичка във фейсбук Simple Smile

# 704
  • Мнения: 0
Честито на всички септемврийски мами.Реших да се включа и аз в най-готиния форум.Изненадата не подмина и мен на 30.12 когато видях двете чертички,макар и със 6 дни преди очаквания цикъл.Терминът ми трябва да е на 13.09.На преглед не съм ходила още,но имам час чак на 28.01.Живея в Испания и при нас се чака по много за всичко.И аз като вас съм обзета от нетърпение.Пожелавам на всички мами прекрасна бременност и само положителни емоции.
Nely , стискам палци за 28.01
Моят час е също на 28.01 , а 2 те чертички видях на 10.01
Живеем в Швейцария , където също се чака по много...чакам си вече 13 дни и имам още 5  Tired Tired
 На всички бъдещи мами видели сърчице пожелавам безпроблемна бременност .  bouquet
Здравей Poli.
И аз чакам вече 2 седмици,за да видя каква магия става в мен Simple SmileМалко остана и вярвам,че всичко ще е наред.Във вторник живот и здраве ще се похвалим и ние със сърчица Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт