София - кв.Овча Купел

  • 16 398
  • 281
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 970
Честита КОледа и от мен! HugАЗ съм тук! Вече забравих празни4ните дни и съм на работа- до следващите  празници:lol:.Бяхме в провинцията на гости на баби и дядовци.Сега сме отново в руслото на ежедневието Rolling Eyes.Почнаа ни зъбите и аз от сега настръхвам Sick.Ако са като коликите #Crazy... искам да избягам надалеееееч Crazy
 Grinning Хайде- да се вклю4ат и останалите.Чао за сега от нас  bouquet

# 226
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984

ВЕСЕЛА КОЛЕДА И ОТ НАС!!!

Ние вярно бяхме препили,не си чувствах главата направо,мани Embarassed.Блазе ви,че и на работа ходите,аз съм все в къщи.А сега и бебка е болна и не знам да я извеждам ли newsm78.
mira sm,нямам представа къде е това училище Mr. Green.Аз съм точно до болница Доверие.Ако си наблизо  Whistling за по кафенце,че вече изперквам Crazy

# 227
  • Мнения: 1 321
Здравейте мамчета   Hug
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО И ОТ МЕН ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ХУБАВИ МИГОВЕ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА. newsm51 smile3525
При нас празника мина с много усмивки и гукане а мама е страшно щастлива да гледа как малкия мушморок расте и хубавее. Laughing Mr. Green
Niunia разбрах къде горе долу се намираш ами това училище е точно под болницата.
Много ще се радвам наистина да се запознаем ние сме съвсем близко,че аз се разхождам самичка като патка и ми е много скучно.Ако искаш пиши на лични кога ти е удобно.
Айде отивам че малкия трябва да папа.
Желая ви слънчев и ведър ден  bouquet

# 228
  • София
  • Мнения: 700
Здравейте,
Честита Коледа! Много здраве, щастие и любов!Записах Калоян при Хлебарова в Доверие, но майка ми ходи, тъй като аз съм на работа та аз не съм я видяла. Тя каза, че била любезна и внимателна. Дано този път сме попаднали на добър педиатър.

# 229
  • Мнения: 959
Didi79 къде живееш по точно в Овча Купел? Питам защото виждам че децата ни са родени в един и същи месец и бихме могли да си създадем по-близки контакти и да си бъдем от взаимна помощ!

# 230
  • София
  • Мнения: 700
Айс, живеем в Старата част на Овча купел - на гърба на НБУ. А и двете пишем в отчетната на ноемрийчета 2005, та там съм те засичала. Ще се радвам да се видим и да се запознаем лично Hug - някой почивен ден, тъй като аз ходя на работа. Ако искаш да ти пратя телефона си на лични или ти ми прати твоя.
Хубав ден!

# 231
  • Мнения: 959
Наистина сме много близко една до друга - аз съм в дипломатическите блокове (те са много близко до НБУ) Наистина трябва да се видим някой път, но пък при мен проблемът е че петък, събота и неделя ходим при бабата и дядото на гости, а през седмицата съм си в къщи но като се пооправи малко времето със сигурност ще измислим нещо за срещичка  Hug
Весело просрещане на новата година!  bouquet

# 232
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Пожелавам ви много настроение, пълна трапеза, весела компания и с много, ама с много песни и танци да посрещнете Новата Година  Hug   bouquet

# 233
  • Мнения: 959
Честита нова година на всички мамчета от Овча Купел   bouquet

# 234
  • Мнения: 1 321
ЧЕСТИТА ВИ НОВА 2007 МОМИЧЕТА
ПОЧЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ НАЙ-ВЕЧЕ ЗДРАВЕ, БЕЗЦЕННИ МИГОВЕ С МАЛКИТЕ НИ СЛЪНЧИЦА И МНОГО РАДОСТ ВЪВ ДУШАТА. Hug Hug Hug
Бъдете благословенни.[/color]

# 235
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Щастлива Нова Година,мили майчета!
Нека и спорна и доходна за всички ни  bouquet!





И ние се записахме при Хлебарова!Я кажете какво се прави за бележката за ясла?Какви иследвания трябва да се правят?

# 236
  • Мнения: 4 970
Честита НОва година и от нас с Дари HugНека ни донесе много здраве, радости и усмивки!  bouquet
Аз тия дни ще ходя до Овча Купел  за да подавам молби в яслите Rolling Eyes.Някой ходи ли ве4е?Или някаква друга яснота по новите процедури да ви е известна? newsm78
( Ако има желаещи за кафенце в квартала- да каже- като идвам да се обадя и да се видим. ще се радвам да се запознаем Simple Smile)

# 237
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Аз съм желаеща за кафенце Mr. Green,стига да сме оздравяли до тогава.Ще ходя тези дни за бележка от личната и отивам и аз до яслата.Ще се радвам да се видим  Hug.

Последна редакция: вт, 02 яну 2007, 21:58 от niunia

# 238
  • Мнения: 4 970
Сега ли трябва да се представи тази бележка newsm78Аз все си мислех 4е е при постъпването.А сега са само молбите, придружени с копие от акта за раждане Rolling Eyes.Сигурна ли си за бележката?Че ако и тя е необходима, да мина и аз през педито да не се разкарвам само

# 239
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Сигурна съм.Така ми казаха като ходих да питам.

Общи условия

Активация на акаунт