София - кв.Овча Купел

  • 16 366
  • 281
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 422
Здравейте! Grinning
Добре дошли triniti и Marinera!
Аз също живея на Монтевидео близо до Дайския.Може да се разберем да се видим, само да отминат няколко дни, защото времето май ще е гадно.
Другите къде се губите?Надявам се че всички сте добре!
На мен почти не ми остава време да влизам ......направо се разкъсвам м/у университета и малкия, ама няма начин за сега поне Confused
Поздрави и целувки на всички HugДано да се съберем да се видим скоро Grinning

# 256
  • Мнения: 791
Здравейте, мили мами и дечица!  Hug
Аз също съм се присетила да уча и спокойствието на майчинството ми се изпари  Confused
Иначе за разходки - с комшийката ходим всеки слънчев ден по Монтевидео около обяд и завой правим при Дайски  Mr. Green , магазинчетата са обстойно разгледани, досаждаме на продавачките и си тръгваме  Joy  Нищо чудно да сме се виждали там, Тринити!   Heart Eyes  Но не сядаме там за кафенце, защото е ветровито място, а вътре е опушено.
Вие как сте с цигарките? Аз спрях да пуша, когато решихме да си имаме второ маймунче вкъщи  Laughing  Сега хич не ги понасям и гледам да избягвам запушени места.
Честито бебенце на Миранда! Много да ви радва и да внася нежния лъч на щастие в семейството ви!  Two Hearts
Хубав и слънчев ден на всички!
П.С. Маринера, от Средец или от Май си, защото аз съм от Май и може да се окаже, че сме комшийки и с теб  Hug  В нашата детска градина ли си намислила да даваш детенце?

# 257
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
mirannda ,честито!Да ти е живо и здраво малкото човече!
Айде вече с бебче се надявам да се запознаем.Лятото ще си бъдем в провинцията,но дотогава като се оправи времето сме всеки ден в двора на 33 ОДЗ.Ще те чакаме Wink.

# 258
  • Мнения: 365
Здравейте! Grinning
Добре дошли triniti и Marinera!
Аз също живея на Монтевидео близо до Дайския.Може да се разберем да се видим, само да отминат няколко дни, защото времето май ще е гадно.

Здравейте ira_ic, ribkata i marinera.
Радвам се, че сред вас бих могла да намеря компания за разходки и приятелство. Когато сте свободни и мислите да излизате навън, можете да ми пишете на лични да се видим.
Поздрави

# 259
  • Мнения: 1 517
П.С. Маринера, от Средец или от Май си, защото аз съм от Май и може да се окаже, че сме комшийки и с теб  Hug  В нашата детска градина ли си намислила да даваш детенце?
ribkata, от Май съм  Grinning, много се радвам да открия комшийка! На шестия етаж бяхме до скоро, сега се местим в гарсониера на втория. Правим ремонти, работи... Мислим най-после да вземем щерката. Иска ми се да я дам в нашата градина, че е супер удобна, ама дали ще стане - не знам.  Sad Като за начало таткото ще я гледа, че има много отпуска, а аз ще ходя на работа.  Simple Smile

# 260
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Момичета,имате ли парно и топла вода?Ние от снощи нямаме,да не са спрели топлото вече,ама водата newsm78?

# 261
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Момичета,имате ли парно и топла вода?Ние от снощи нямаме,да не са спрели топлото вече,ама водата newsm78?

имало е страшна авария
  Peace

# 262
  • Мнения: 791
Еееййй, какво време! Здравейте на всички!  Hug
Днес излизах без компания и се замислих защо не хвърлих поглед в темичката, та да се свържа с някоя от вас  Thinking  и да си чукнем срещичка  Mr. Green  И за теб, Тринити, си мислех, че точно покрай Дайски се разхождах, ама на... да си знам за друг път   Crazy
Надявам се да сте си изкарали весело през празниците, у нас се ядеше на корем и направо не знам как не се пръснахме  Sick

# 263
  • Мнения: 9
Здравейте мамчета. Аз също съм мамче от квартала живея в старата част. По принцип не съм от много пишещите но се старая да посещавам и да преглеждам темичката редовно. Обръщам се към вас с една молба да ме ориентирате ако е възможно Понеже несъм доволна от моята педиатърка  #Cussing out  в Трета градска съм решила да я менкам интересува ме някоя от вас посещава ли болница "Доверие" понеже тя ми е най-близко и ако ДА дали сте доволни от дгижата за вашите ангелчета в тази болница. Или ако е възможно да ми препоръчате някои добър педиятър в раьона. За предпочитане е лекаря да отговаря на следните критерии  Mr. Green щом бебето ми започне да кашля той да НЕ му изписва веднага най-тежките антибиотици и да не ми чете конско затова че с моето бебче се захранваме по късмо    Sunglasses
Ще съм ви безкрайно благодарна ако ми предоставите някаква информация   bouquet  Grinning  Laughing

# 264
  • Мнения: 138
Има ли бременни от Овча купел,
Аз ще раждам Август живот и здраве и много ще се радвам да  ми пишат бременелки от ОК или мами на бебешоци...че сме новодомци и никой не познавам Embarassed
В старата част сме - ул. Народно хоро
Айде чакам да пишете Praynig Praynig

# 265
  • Мнения: 422
Майчета здравейте,
ние пак се поизгубихме, не ми остава време за нищо от университета,а като съм вкъщи гледам да сме с Ники навън.
Хайде да се разберем да се видим в тази събота сутринта или следобяд както ви е удобно, примерно пред дайския, после може да отидем към Магдак/май така се казваше/, дето е до кухнята или пък в детската.Все се разбираме нещо пък още не сме се видяли, срамота направо, а сме в един квартал, та и съседи може да сме с някои. Grinning

# 266
  • Мнения: 1 517
Аз съм навита, трябва да се видим, оказа се, че с ribkata сме врата до врата едва ли не, а още не сме се виждали  Embarassed. Само трябва да изберем някой по-удобен час, че нали малките спят следобеда. Или сутринта към 10-11, или следобед около 4-5... Кажете и вие мнение. Simple Smile

# 267
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Аз предлагам да е следобяд към 17ч да речем.Дано се съберем повечко мами,че ще е по-интересно.

# 268
  • Мнения: 1 517
Супер, и на мен това време ми се вижда най-удачно. Да видим другите какво ще кажат.

# 269
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Момичета,какво се разбираме за утре?Часът най-добре да е 17ч,а мястото?Предлагам да не е точно пред Дайски,че по-лесно да се намерим и познаем,но къде?Рядко слизам до там така че кажете вие.

Общи условия

Активация на акаунт