ПЕТИЦИЯ ЗА ПРЕМАХВАНЕ СЕГАШНИЯ ВИД НА ФОРУМА!

  • 32 867
  • 782
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 567
Не ми харесва новата визия, меко казано.
Не просто не ми харесва, уморително е за очите.
Ако остане в същия вид, ще е пълно с изнервени жени, което не е никак добре, последствията може да са катастрофални.  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 44 360
И всички да гласуваме, надали ще има ефект... Sad жалко за форума.

# 17
  • Мнения: 311
Само да не стане "Като ми пееш Пенке ле , кой ли те слуша "

# 18
  • Мнения: 5 710
има 1 човек, който харесва новия вид. дано се разпише  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 7 170
Mr. Green

 Искаме вредни, искаме вредни!!!

# 20
  • Мнения: 7 849
 Peace Подкрепям петициата! Нека върнат старата форма, така е трудно за четене!!!!!!!!!!!!!

 smile3512

# 21
  • Мнения: 5 178
Форумът от години здраво запада .. то са реклами до всяко  мнение, то по-ъп-и на всяко влизане, сега с гадната визия май ще ме накара да го напусна.. Sick

# 22
  • Мнения: 629
На фона на тази очеизбождаща нова визия определено предпочитам старата.

# 23
  • Мнения: 1 785
За стария вид съм и с крака и ръце Naughty

Но за съжаление съм песимист този път,съмнявам се тези ще го променят.Алчни същества са просто Stop Ако го променят обаче ще се извиня и ще съм много благодарна Peace

# 24
  • Мнения: 2 963
Гласувах и аз. Дано да върнат стария вид. Освен ако целта не е да откажат повечето хора от писане тук. Rolling Eyes

 Peace
И аз гласувах.Не държа да се върне стария, но поне този да стане по-удобен и лицеприятен.
Това, че всичко е наблъскано вляво е ужасно.Сбито е и с много малки и тесни полета за писане.
Вдясно е бяло, празно поле, което и така си е гадно, а ако се напълни с реклами ще стане нетърпимо.

# 25
  • Мнения: 158
Доколкото разбрах, са хвърлени 1 тон пари за новия облик.  Дреме им за нашите оплаквания. Ако искате да сте в сайта, купете си качествени очила, за да не Ви болят главите и очите  Joy Joy Joy майтап, разбира се. Аз гласувах за стария облик. Но едва ли ще го върнат.
Питах и в темата за мнения. Кое наложи смяната на облика. Защо нещо, което си работи трябва да се променя ???????????

# 26
  • Мнения: 863
Не ми харесва новата визия.Грозно ми е, несъразмерно ми е, неудобно ми е и вече не ми е приятно във форума Cry.

# 27
  • Мнения: X
Твърдо за старата визия.

И аз съм за старата визия. Новата е адски неудобна за ползване.

# 28
  • Мнения: 1 809
КОЙ? КОЙ? КОЙ?...съсипа форума?? Mr. Green

И аз съм меко казано недоволна от новия вид на форума. Това е мъчение за очите !

# 29
  • На топло...
  • Мнения: 584
Направо станах разногледа! Не ме вълнуват хиляда теми едновременно, а нещата, които ме - си ги намирах и в стария вид съвършено безпроблемно. Абсолютно непрегледно четене на темите, половин отговор не ми се събира на страницата.

С две думи - неподозиран кошмар. Единственото ми успокоение е, че вече така или иначе нямам време за форуми. Ама и желанието ми се убива при тази визия, т.е. ще се съкратят до минимум посещенията.

Жал ми е, а оттук съм научила много наистина Sad.

Общи условия

Активация на акаунт