ПЕТИЦИЯ ЗА ПРЕМАХВАНЕ СЕГАШНИЯ ВИД НА ФОРУМА!

  • 32 865
  • 782
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2
Искам старатаааа визия на форума
и къде по дяволите ми изчезна дългогодишния профил.Нямам бан,но не ми го отваря.Админите доста взеха да се подиграват с потребителите си.

# 46
  • Майнатаун
  • Мнения: 440
И аз гласувах да се върне стария вид.Този е меко казано ужасен. Sick #Cussing out

# 47
  • Мнения: 192
и аз да се включа на мен ми харесва само първата страница това че се виждат актуалните теми за деня, някак си  е по набиващо, преди не са ми правили впечатление, но наистина когато вече влезнеш в дадена тема самата тема е доста малка и не ми допада преди в това отношение беше по добре виждаше се цялата страница, дано да съм обяснила правилно

# 48
  • Мнения: X
Върнете ни стария любим форум!

# 49
  • Мнения: 30
гласувам с две ръце  #Cussing out Да се върне стария форум Hug

# 50
  • Мнения: 192
и още нещо преди си виждах всички публикации, сега само последните, което не ми харесва, може и  трябва да се направят доста подобрения има какво да се желае

# 51
  • Мнения: 20
Леле, ужасен е новият вид на форума..., просто мноого зле.. Старият си беше СУПЕР...Sad((((С този станах разногледа. Crazy #Crazy

# 52
  • Мнения: 8 999
Оформлението вътре в темите е ужасно. Изобщо не мога да се ориентирам кой какво казва, кога му свършва изказването, кога е реклама, кога е подпис, кога започва новото мнение. Да не говорим пък, че тая визия тип "Фейсбук" ми бърка в здравето. Няма измъкване от тоя сураттефтер и туй то! Навсякъде се намества.

# 53
  • Мнения: 1 384
имаме и 7 гласа с да  Crazy

# 54
  • Мнения: 3 551
и на мен не ми харесва, искам си стария вид на форума. Много е шарено, станах разногледа докато се ориентирам Sick

# 55
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 624
Повече от неудобно и отвратително е.

# 56
  • Мнения: 8 999
Дезориентирах се тотално. Как се пуска нова тема?

# 57
  • SA
  • Мнения: 3 196
Подкрепям петицията с две рьце! Искаме си стария форум!

# 58
  • Мнения: 11 782
И аз си искам стария форум.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 18 152
На сто места писах днес, че не искам новата визия, не защото е грозна (а тя е), а защото напряга много очите.

Започвам да си мисля, че смяната е, за да се намали влиянието на бг-мама при формиране на общественото мнение. Crazy Laughing
 Форума да се ползва от много потребители за кратки специализирани справки, но не и за да има дискусия.
Направо политически заговор съзирам.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт