ДУБАЙ 4

  • 59 123
  • 753
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 142
ебати нещастниците Simple Smile
а ако нарамя фотоапарата а чантата я сложа в куфара?

# 706
# 707
  • софия
  • Мнения: 9 590
Дрийм, и аз съм с подобна и ще си я сложа в безплатния ръчен. Пътната ми чанта е малка и това ще побере, апарата, документите и зарядните.

Сори, че съм с пореден пост, но от телефона не мога да редактирам.

# 708
  • Мнения: 2
Здравейте, вчера се  върнахме от Дубай. Благодаря на всички ,които са писали тук. Информацията много ни помогна.
Прекрасно е! Завиждам благородно на тези на които това удоволствие предстои и пожелавам да се насладят на тази приказка  до край!
Ако имате въпроси с удоволствие ще отговоря.
Тези дни програмата ми ще бъде малко натоварена,но ще се опитам да отделя време и да ви разкажа за пътуването ни.
   За сега само ще спомена за нещо, което е сравнително нова атракция,"Miracle Garden", непременно си отделете време да посетите тази райско кътче и докато гледате милионите /истина е!/разцъфнали цветя, спомнете си че това е сътворено в пустинята! Разбира се ,както много други неща в Дубай,така и тази градина има сертификат от Гинес за най.....,но дори и да нямаше си заслужава да се види.
Мисля че единственият начин да се доберете до градината е с такси.
Билетите са по 20 дирхама. Ще се опитам да покажа и снимки, ако успея да кача, но след няколко дни.
За сега,толкова.

# 709
  • Мнения: 0
1/ КАК ДА СТИГНЕМ ДО ДУБАЙ

С много, мноооого пари! Уви, скъпо е там. Не е по джоба ни.

# 710
  • Мнения: 44
Краставичко, не излиза по-скъпо от някои топ европейски дестинации. Има и супер евтини самолетни билети, и евтини хотели, и транспортът им евтин, и храната им на нормални цени. Дубай може да се види на много поносими цени.

# 711
  • Мнения: 142
1/ КАК ДА СТИГНЕМ ДО ДУБАЙ

С много, мноооого пари! Уви, скъпо е там. Не е по джоба ни.

1500-2000лв и си ти Wink
за двама път спане и визи
+ още 100 евро на ден там

това е моята сметка, като се върнем ще напиша дали стигат Simple Smile

П.П. Само да спомена че билетите за дубай септ-окт са 450лв за двама Wink

# 712
  • софия
  • Мнения: 9 590
Дрийм, вие на 30 ли тръгвахте?

# 713
  • София
  • Мнения: 1 668
Аз също съм с фотоапарат и го слагам в ръчния, даже май само той ще ми е ръчния, предния път така пътувах нямаше никакъв проблем, а на връщане понеже мъкнехме повече неща го сложих във чекирания багаж (това с уиз еър) и не съм имала проблеми.

# 714
  • Sofia
  • Мнения: 2
ебати нещастниците Simple Smile
а ако нарамя фотоапарата а чантата я сложа в куфара?

Така вероятно ще мине. Надявам се, че става дума за на връщане, понеже ако на отиване чак толкова нямате място в багажа за чанта за фотоапарат лоша работа Simple Smile. Все пак от Дубай най-вероятно нещо ще искате да си напазарувате и е хубаво да имате малко резерв. На връщане на тяхното летище не са чак толкова стриктни и по- не правят проблеми.

# 715
  • софия
  • Мнения: 9 590
Кажете за контактите де, това ли е, което показах?

# 716
  • Мнения: 9 904
Кажете за контактите де, това ли е, което показах?

това е.

# 717
  • софия
  • Мнения: 9 590
Мерси!

# 718
  • Мнения: 142
ебати нещастниците Simple Smile
а ако нарамя фотоапарата а чантата я сложа в куфара?

Така вероятно ще мине. Надявам се, че става дума за на връщане, понеже ако на отиване чак толкова нямате място в багажа за чанта за фотоапарат лоша работа Simple Smile. Все пак от Дубай най-вероятно нещо ще искате да си напазарувате и е хубаво да имате малко резерв. На връщане на тяхното летище не са чак толкова стриктни и по- не правят проблеми.

предполагам че ще има място но все пак искам фотоапарата да е в мен първо защото не е евтин а и второ да правя снимки а не тепърва да отварям куфара ид а го вадя

# 719
  • софия
  • Мнения: 9 590
Ми вземи си фоточантата като малък салонен багаж, той е безплатен. Нали разбра, че и дамска чанта отделно не може?
Всяко се води багаж, а имаш право на един на човек.
Аз не бих си сложила камерата в чекирания багаж, като знам как ги мятат куфарите  Peace

Общи условия

Активация на акаунт