Отговори
# 60
  • Мнения: 89
хахахахаха голямо притеснение е това с багажа... какво да вземеш, колко... ужас е! Аз сега ще съм в частна клиника и това не го мисля!
Мишешовче в Селена или Торакс ще си?
И аз не се чувствам готова. Да оздравее баткото, че пак борим гърло и кашлица, да изгледам всички сезони на  Даунтън, да изберем окончателно име... и то ще дойде деня.

Ще раждам в Торакс

# 61
  • Мнения: 2
Момичета, не се шашкайте толкова с тези багажи. Не заминаваме за Сибир. 😃 Който нещо забрави ще му го донесат. Помпа за кърма е нужна. Аз на втория ден щях да си докарам мастит, така че това е първото нещо, което ще сложа е сака.

# 62
  • Мнения: 30
То не за шашкането,тъй като има списък по който си попълваши при различните болници е различно,някъде почти нищо не искат,някъде искат всичко Whistling.Аз събрах всичко в сака,включително памперсите,мокрите кърпи и тоалетните принадлежности на бебешор.После два памперсни чаршафа 90/60см,2 памперса за възрастни,превръзки,две нощници,чехли,помпа,портбебе,комплект за изписване,хавлии,тоалетни принадллежности за мен,ръкавички,шапчици и чорапчета,май това е ако не съм забравила нещо. #CrazyТова ми искат всичко.

# 63
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Яни а как я стерилизираше в болницата??
Мамапак усеща се напрежението,което си изпитала дори и в поста ти.Даже се задъхвах докато те чета  Joy Важното е,че всичко е минало и вече се гушкате в къщи  Hug
Малеее мама_Тодорова чак и чршафи и памперси за възрастни(  newsm78 ) ,и защо пък ти искат комплекта за изписване и портбебето при постъпването??

# 64
  • Мнения: 1 677
Яни а как я стерилизираше в болницата??
Ако ти се занимава има таблетки за студена стерилизация.  Peace
Аз моята помпа я изрових, но още не съм я стерилизирала, то не знам дали има и смисъл newsm78 Утре си подреждам документите и съм готова.
Комплекти за изписване и порт бебе в болницата въобще няма да мъкна, ММ ще ги донесе в деня на изписването.

# 65
  • Мнения: 30
Абе не ми го искат в списъка,ама аз го нося-и предния път го носех и сега пак,тъй като съм в същата клиника.И памперсите предния път ми бяха в списъка,ама нямаше чаршафи,явно така им е по лесно да не си цапат техните JoyЗабравих и една банка г Joyглюкоза нося Crazy

# 66
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Ако бебето е при вас, не ви трябват никакви помпи. Слагаш го на гърда и то си действа.
При нас искаха само лигнин, друг е въпроса, че няма как да разберат кво си слагаш и аз си ползвах превръзките за родилки.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 489
Цветно, Деси има предвид, че когато си напише отговора и се опита да публикува, до полето "заглавие", където е заглавието на темата, излиза съобщение, че трябва в това поле да има 80 или по-малко символа. И докато не се изтрие заглавието или част от него, не може да се прати отговор. Не знам дали бях ясна. Така е при мен, явно и при Деси, не знам при другите. Не че е болка за умиране, но понеже питаш, а и някой ако има този проблем, да знае  Peace
mammapak, важното е, че всичко е минало ОК.
mariq13, то и аз съм секцио, та ще мина с always нощни (надявам се).
Елг, правилно, не си длъжна да слугуваш на бабето в това състояние.

# 68
  • Мнения: 2
Давах помпата на сестрите и те я стерилизираха.
А иначе бебето си беше от 6.00 до 22.00ч при мен, но бебетата ядат в началото съвсем малко, а на мен ми тръгна кърмата с пълна сила и без помпата бях за никъде. Тези изцеждания на ръка хич не ми се нравят, а и в крайна сметка не ги смятам за нужни при наличието на "модерна техника". 😃

# 69
  • Мнения: 44
Добра вечер и благодаря на Цветно за темата!  Hug

Честити нови попълнения в бебешката листа на Януарките!!! Нека всички са здрави и носят много радост на мама и татко  Flowers Four Leaf Clover!

Нашата дунда засега си кротува, като изключим гимнастиката и разтяганията  Joy. Надявам се все пак да си изчака януари и да стане силна и голяма.
Ние си имаме гости за празниците и се шегувам, че като си тръгнат на другия ден може да отида да родя, все едно съм стискала до тогава  Laughing.

His Princess, много е тъпо така като те настроят за по-ранно раждане от термин, но пък тя беба си знае кога трябва да излезе, така че се въоръжи с търпение!

Пандичка ми липсва, но сигурно си има достатъчно занимания покрай Луиза  Heart Eyes.

Спокойна нощ!

# 70
  • Мнения: 5
Аз  нямам такъв проблем, а който ми пипа заглавието  да се стяга... newsm43 ukliam1 bishop smile3556 и така цяла нощ  hahaha

Ами мамите свиквайте, на мен ми стана ясно вече , че ние дето честитяхме  всеки пети, шести , седми та до 9 месец на първите в списъка пак така сами ще си останем /на мен никой нищо не ми е честитил до сега/...и ни честитка за нас ни нищо не чакам...всеки си гледа бебето вече.Само ни чакат да родим и айде в другата отчетна. Ама тъпо е де, да си на опашката... Crossing Arms Confused

# 71
  • Мнения: 295
Да и на мен ми липсват мамите, които се радват вече на бебоците сиии ...

Панди, Коте, Зеленко и всички ... включвайте се от време на време  Hug Hug Hug

# 72
  • Мнения: 137
Здравейте, Честито Рождество - здраве и благодат в семействата Ви и здрави и силни бебчета !

Честито на мамите, които съм пропуснала последните дни - много да ви радват слдаките бебоци и бързо да се прибирате вкъщи !!!   ylinfant newsm30 newsm07

И аз съм още 2 в 1 , имам насрочена дата за секцио и изтръпвам. Доктора отсъства до Нова година, а аз се шашкам  и все се проверям няма  ли нещо. Тази вечер много ме стегна корема, но ме ядосаха , ту свекървата, която вече 3 ден е у дома, майка ми звъня няколко пъти и детето ме вбеси и накрая ще си го предизвикам с ядове. Мъжът ми и той само ме ядосва, излязохме до мола, помолих го да видим комплектче за изписване в Н&М, а него въобще не го интересува и така се прибрахме без нищо. Още не е пипнал стаята, не сме купили половината неща, нямаме  име, просто се чудя закъде съм тръгнала.   smile3514 Багажа ми и той не е готов, не съм си купила нощници и не ми се мисли. Моля се само бебчо да стои вътре поне още десетина дена.
И на мен ми тежи корема, снощи и аз си побудувах доста, но не съм готова нито психически, нито физически и емоционално за раждане.
Лека вечер на всички и да поспите повече !  smile3524

# 73
  • София
  • Мнения: 1 489
Перо, никой няма да ти пипа заглавието, само пояснявам, ако някой е с подобен проблем Peace Не разбрах какво искаш да ти честитят. Чакай да родиш, пък ще видиш.Simple Smile
Не се тревожете, родилите мами ще пишат повече, нека се окопитят. И аз се съмнявам, че бих висяла на компа с малко бебе в креватчето.
Аз пак съм с контракции. От онези стягащите, безболезнените. Не че ги нямам всекидневно, но има периоди, когато са много чести, като сега. Забелязах, че има значение движението на бебето. А сега се движи доста от 1-2 часа. Въпреки това мисля да си изчакам датата за секцио. Simple Smile

# 74
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
panda7 много гадно така.Аз през цялата бременност не позволих никой да ми се качва на главата и да ме ядосва.Ако нещо ме дразни си го казвам и въобще не ми дреме как ще го приемат,не съм подмолен човек,а и някак си като разбрах че съм бременна,всеки друг отиде на второ(а някои и на Н-то)място,и гледах първо на себе си и бебо да спестя отрицателните емоции.А ТМ,като не е заинтересован ти си влез в НМ,избери си квото ти хареса,пък той нека си чака и да плати после.Аз така за една част от покупките,ееее сигурно 1 седмица го кандардисвах моя,той все уморен,все недоспал,и т.н. и т.н...Така лиии,взех не малка сума,звъннах на приятелки и така си напазарих,нека после си отвори устата,че нещо не му харесва  box
За името по-назад съм писала,и чак неискам да се присещам.Ама и това съм решила,вече е предупреден,ако още ми се мотка аз ще си го запиша с това име,което така и така ми харесва най-много  Peace

Общи условия

Активация на акаунт