Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 48

  • 52 010
  • 726
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 341
Тази, която аз видях, май само се върти.
http://www.-spam105-.com/shop/profesionalen-grim/spirala-za-ochi-elektronna

# 331
  • Мнения: 13 804
Не е ли собствената опитна ръка да постави грима ако ще и космически да са нещата, няма да стане добре  Grinning
Пусни я като снимка спиралата, защото този сайт го отчита за спам

# 332
  • Мнения: 341
Ще опитам, обаче самия сайт го дава като рекламен спам, а снимката е качена на него.
П.П. Не става. Пиши :)bg:)unique:) без усмивките там, където пише "рекламен спам".

# 333
  • София
  • Мнения: 162
Здравейте, извинявайте че нахлувам в темата, но искам да ви попитам за мнение за UD - коя Naked палитра да си поръчам 1, 2 или новата 3 ?  Rolling Eyes
И от кой сайт / досега не съм поръчвала от чужбина/ ?
Имам доста сенки на Диор, Шанел, Ланком , но повечето са travel сетове от летищата, доста блестящи в бежово кафявата гама или за черен опушен грим.
До преди няколко месеца преди да започна да ви чета не бях и чувала за Urban Decay , но сте доста зарибяващи , добре че  не съм от София Simple Smile

# 334
  • Мнения: X
Тази не знам дали е електрическа, но е въртяща се.



# 335
  • Мнения: 13 804
Здравейте, извинявайте че нахлувам в темата, но искам да ви попитам за мнение за UD - коя Naked палитра да си поръчам 1, 2 или новата 3 ?  Rolling Eyes
И от кой сайт / досега не съм поръчвала от чужбина/ ?
Имам доста сенки на Диор, Шанел, Ланком , но повечето са travel сетове от летищата, доста блестящи в бежово кафявата гама или за черен опушен грим.
До преди няколко месеца преди да започна да ви чета не бях и чувала за Urban Decay , но сте доста зарибяващи , добре че  не съм от София Simple Smile
Ако си студен тип номер 2, ако си топъл по-скоро 1. А ако имаш светли (сини) очи и си падаш по по-розовата гама- 3 Simple Smile
Toва естествено не е задължително, но го казвам като ориентир.

http://www.beautybay.com/
http://www.hqhair.com/home.dept
http://www.lookfantastic.com/home.dept

# 336
  • София
  • Мнения: 162
Благодаря ти Жаки , погледнах но в момента ги няма налични никъде в тези сайтове.
А аз съм с руса коса, светла кожа и кафяви очи, мисля че по скоро топъл тип , но не съм сигурна.

# 337
  • Мнения: 2 318
И като сте заговорили за UD мен много ми харесват цветовете на UD Mariposa.Нещо да ми кажете за тази палитра? newsm78

# 338
  • София
  • Мнения: 62
От преди нова година следя английските сайтове за Naked2,но не е налична.
Толкова много я желая,че чак ме боли.

# 339
  • Мнения: 13 804
Ще ги заредят, няма къде да ходят Grinning Дебнете всеки ден Flutter

Ох, аз имам да попълвам 2 празни палитри на UD, ама още нищо не съм свършила. Харесала съм за сега само 2 цвята: Flash и Busted

# 340
  • Мнения: 2 506
Благодаря ти Жаки , погледнах но в момента ги няма налични никъде в тези сайтове.
А аз съм с руса коса, светла кожа и кафяви очи, мисля че по скоро топъл тип , но не съм сигурна.
В Дебенхамс има палитри., не гледах подробно точно кои.

А как да разбера какъв тип съм?

# 341
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 892
Аз съм студен тип, но единицата я ползвам повече от двойката, най-добре да се разгледат цветовете и човек да си прецени какво ще ползва  Peace

# 342
  • Мнения: 13 804
Aз също съм студен, но 1 не ми седеше добре изобщо. Цветовете в 2 (марак и не всички) ми харесват повече.
Но като цяло не съм фен на готови палитри. Искам всичко аз да си го подбера спямо моя вкус и типаж.

Ако вените ви са зеленикави сте топъл тип. Ако са синкави–студен. Но най-добре е да се прецени на живо.

# 343
  • Мнения: 2 506
Ха, аз и това не мога да установя Simple Smile

# 344
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 892
Може да си неутрален  тип Peace

Общи условия

Активация на акаунт