Аххххх!... рожденни дни, ЯНУАРЧЕТО ще е на три! (51)

  • 62 776
  • 750
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 311
Елч, този път мислиш ли за нещо прогестероново? Аз нали знаеш, че съм си наумила, че това ми помогна въпреки Хашимотото и фаловете да постигна целта и затова все го споменавам.
Днес си подписах трудовия договор. Предизвикателствата ще са огромни - досега никой не се е занимавал с това и са се натрупали много проблеми. Аз съм в пълно неведение, но се боря с наличната информация, пък да видим. Някой, ако разбира от управление на отпадъци, особено строителни, да каже.

# 166
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Елч, мила, усмихна ужасния ми ден!!!! Желая ти едно точно толкова прекрасно момченце, каквото е малкото ви момиченце! Стискам палци и знам, че всичко ще е наред! Прегръдки от нас!

По въпроса за визуалната разлика м/у Дара и Влади - 2 фактора - костна система, на едната е по-лека на другата по-тежка и бузките на малко Дари! Влади няма и затова изглежда кльоще и е с по-продълговато лице, докато Дари е с кръгло личице и то привлича вниманието и създава грешна представа. Само искам да подчертая, че Дари не е БУХТА и съм ти казала, че ако те чуя така да говориш за нея ще дойда да си я взема! Ах!!!!
Отнася се и за Буби и малкото Зори!
Райчето и Влади не са критерии - те са глистове, които не могат на този етап да залепят никаква мръвка!

Аз отивам да уча. Направо не издържам вече! 4 дена не съм мръднала от вкъщи (с изключение на вчера, че трябваше да представям презентация). Чувствам се като лабораторен плъх! Днес имам изпит, в събота пак, после пак във вторник, после пак във събота....и така до 22 февруари!

# 167
  • Мнения: 1 687
мерси, мацки! имах нужда от вашата позитивна енергия. все още не смея да се зарадвам, само броя дните и часовете, непрестанно се услушвам за болки и стягания, гледам си бельото, ама малко стресирана работа съм Laughing Laughing Laughing

мрм, не мисля за нищо прогестероново засега. пия си хапчетата за хашимотото и стискам палци общо взето.

бубе, успех на всички изпити! мисли позитивно - знаеш ли колко ще ти е готино като вземеш последния? Laughing Laughing Laughing ей го е, къде е!

# 168
  • Мнения: 629
Елч, страхотна новина! Стискам ти палци. Разбирам тревогата ти и вярвам, че този път всичко ще е наред. Пожелавам ти го от все сърце, защото виждам колко много искаш второ детенце.

# 169
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Елч - страхотна новина   bouquet Всичко ще бъде наред  Hug

# 170
  • Мнения: 183
Привет. Променена ли ви е бг мама?

Здраве и щастливо детство и на днешните рожденници.  newsm59.

Мрм  Peace успех,ще се справиш.

Бубе всички да ги вземеш.  fingerscrossed

Позитивен ден и здраве.

# 171
  • Мнения: 487
Днес и  вкъщи има празник Simple Smile Нашето момче стана на 3 г  Heart Eyes

Бубе, Успех на изпитите.

Мрм, браво за работата. Сега да не вземеш да ни забравиш  Wink

И аз вчера разбрах за нашата мама, която чака 3-то детенце Simple Smile

Ние вчера правихме бисквитена торта и днес чакаме всички да се върнат от работа и да се съберем.
А в неделя пак. Тогава май искам не искам ще се престраша да направя нормална торта. Вчера Калоян като се прибра и се затича към мен и ми вика: Мамо, пави тота. Като го питах какво иска за РД и каза, че иска торта. Така че няма да ми се размине правенето на тортата.

Днес бях и на масаж. Не беше нещо особено, ама следващия път ще ида на класически, че предпочитам повече да ме мачкат, а днес само ме галеха  Mr. Green

# 172
  • София
  • Мнения: 415
амнезия, да ви е живо и здраво момченцето и да има весело и волно детство! Hug

Мрм, честита ти работа!  bouquet Както се казва - Лека и доходна! Mr. Green

Бубе, малко е неприятно да си в сесия, но после ще разпускаш цял семестър! Mr. Green Успех на изпитите! Peace

# 173
  • Мнения: 496
Амнезия, честит ти рожденик! Да ти е жив и здрав, и много послушен!   bouquet  newsm67

Елч, стискам с теб, нали знаеш?!  Hug Но много силно вярвам, че всичко ще е ок този път!
Пък и аз се разбирам перфектно с Деви, така че много одобрявам този аспект на нещата.  Wink Laughing

Мрм, честито за работата, пожелавам ти да ти е приятно и да е такава, каквато искаш!

Бубенце, ще се справиш, знам те аз теб!  Hug

Дейзи, същата работа съм.  Laughing

Ох, изобщо не мога да пиша, защото Зорница ми реше косата с един гребен и ми нарежда грижовно : "Мамо, ти си мойто момиченце!"  Shocked , а от преминаващият наблизо Димитър се носи сигнална миризма, така че трябва да ставам...  Tired

# 174
  • Мнения: 192
Здравейте момичета Hug

Първо - искам да се извиня на всички родени от 18 до 20 януари, затова че сега ще им честитя рожденния ден на патерици,но в нашия квартал откраднаха кабелите на телефоните /БТК/ Sick и съответно тъй като нета ми е свързан с тях - нямах и интернет Tired Та...

Да са живи и здрави малките пораснали рожденничета! Много да радват мамите и таковците си, да имат щастливо детство и да са винаги усмихнати! Специални поздрави за: Лия на Люба, Ади на Катето, Вико на Еления, Боян на МРМ, Йоана на Lady angel, Марти на ViFresh

Амнезия
- Честит ти Рожденник! Да расте здрав,много да те слуша и да се гордееш с него! newsm51 newsm59  bigdance2


Елч - страхотна новина! Пожелавам ти този път всичко да е наред и здраво бебе на финала!!! Браво,много се радвам за вас! Пу,пу,пу.... Heart Eyes

И аз я видях другата мама с двете чертички във ФБ,ама ще си мълча Whistling

Мрм - стискам палци да се чувстваш добре на новата работа!Честито!

Лека вечер на всички Hug

# 175
  • Мнения: 455
Привет момичета! Hug

Вчера имах един ужасен, ужасен работен ден, половината изкарах в рев, вечерта отново рев вкъщи, в резултат на което цяла нощ и днес ме боли глава. Но както казват- И най-лошия ден ще е минало, ако доживеем до утре!

Елч, твоята прекрасна новина ме зарадва от все сърце. Стискам палчета, и знам, че всичко ще е наред. Справедливо е два огнени знака да си имат два земни. Аз съм сама срещу 3 земни.

амнезия, честито ти пораснало момченце! Да е жив и здрав, усмихнат и щастлив!
Кухнята е много хубава, с любов да си кулинарствате в нея.
Деничка е много сладка!

мрм успех в работата!

Бубе, успех и на теб за изпитите!

 

Последна редакция: вт, 21 яну 2014, 22:21 от Emilly1212

# 176
  • Мнения: 1 687
ее, буби, ти нищо не каза! как няма да се разбираш с деви нали си земна и ти! (апропо, ако девата ни е като теб няма да имам нищо против нея) Laughing
не знам дали съм ви казвала, че от край време разправям как си имам 3 омразни зодии, топ 3 така да се каже Simple Smile :
1.дева
2. козирог
3. близнаци
като се забременях с дара си имах едно-едничко успокоение - поне не ми е най-омразната зодия Laughing Laughing Laughing и дара стана малко случайно, но този път направо избихме рибата  Mr. Green (между другото буби винаги като си мисля за непланирани забременявания се сещам за митачето Simple Smile )

емили, няма да се даваш! нищо, което може да се случи на работа не си заслужава да се разстройваш толкова. сериозно! това не може да е от важните неща в живота. не е!
стягай се и бъди над нещата. ти си много повече от това.

# 177
  • София
  • Мнения: 415
Елч, и аз така цял живот бягам от близнаци и няма отърване! Много са шантави, но същевременно и готини, де няма скука с тях!:)))

# 178
  • Мнения: 496
(между другото буби винаги като си мисля за непланирани забременявания се сещам за митачето Simple Smile )

Как няма да се сещаш, аз в такъв шок изпаднах тогава...  Laughing Laughing Laughing  Но ей на, шокът навъртя една година и той.  Mr. Green

Емили, гуш! Дръж се, не си заслужава!  Hug

# 179
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
бубе, успех на всички изпити! мисли позитивно - знаеш ли колко ще ти е готино като вземеш последния? Laughing Laughing Laughing ей го е, къде е!
Ей го на... след има няма точно година .... Изпит номер 2 взет. Тази вечер рестартирам и утре наново започвам с ученето, че в събота имам изпит и то доста тежък. Днес се регистрирах с първата 6-ца за семестъра, предния изпит избутах с 5 Simple Smile

(между другото буби винаги като си мисля за непланирани забременявания се сещам за митачето Simple Smile
Ставаме двама Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт