Sexiest Man Alive

  • 19 904
  • 248
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 691

Тук вече ми избива на педофилия  Laughing
Аз ги обичам по-дъртички.
Хю Грант никога не ми е харесвал и още от дете се чудех защо го набутват в толкова хубави филми.

# 76
  • Мнения: 616
И аз не го одобрявам. Е, Графиня, поне за Хю няма да спорим - за мен си е  Joy

# 77
  • Мнения: 30
Хю Грант е симпатичен, харесвам го като актьор, но не ми е секси.

А този Никълъс Холт дори и на мен ми се струва твърде малък, въпреки, че проверих и се оказа, че съм му кака само с 2 години Crazy Нищо против 24 годишните, ама нека са малко по-мъжествени, моля Mr. Green

# 78
  • Мнения: 3 161
още един прекалено млад за вас - Jack Whitehall

# 79
  • София
  • Мнения: 221
Дали може да ви пробутам тоз хубавец http://www.elisarolle.com/romance/images/JoaoGabrielVasconcelos2.jpg    http://img-fotki.yandex.ru/get/5631/83082390.a5/0_9b5ce_9ebb14e3_L.jpg    http://www.mostbeautifulman.com/actors/JoaoGabrielVasconcellos/images/pic22.jpg  - João Gabriel Vasconcellos- не можах да намеря емотикон с течащи лиги. Mr. Green Mr. Green

http://photos.posh24.com/p/1739511/z/ed_westwick/ed_westwick_black_suit_white.jpg - В този младеж има нещо много перверзно и секси. Laughing Laughing

# 80
# 81
  • Мнения: 327
От тези, които качвам най-секси ми е  Джоузеф може би заради поведението му във дневниците и спин оффа. Харесвам мъже със силно присъствие, като те погледне да ти се подкосят краката. Имах такъв познат, за щастие не поддържаме връзка - беше рус със зелени очи, красиво лице и страхотно секси тяло ( като се сетя за него настръхвам  Embarassed)- с него изпитвахме платонична любов със силен сексуален заряд   Mr. Green. Ей такива мъже харесвам, да те карат да настръхваш!

# 82
  • София
  • Мнения: 221

Мда, секси е проклетника. Mr. Green Mr. Green Хеле пък като се усмихне с тази леко крива усмивка.

А, Джоузеф искам да си го прибера у нас, да ме гледа лошо Laughing Laughing

# 83
  • Мнения: 327
Май никой не е споменал Брад Пит, е вярно , че  е клише, но все пак .... а и остарява секси  Whistling
А на тази снимка все едно ти казва " какво ти мисля ако знаеш"  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 3 161
Кой Джоузеф?
По темата – Ryan Reynolds и може би Joseph Gilgun

# 85
  • Мнения: 337
Ето го моят фаворит Mr. Green И страница си има даже!

https://www.facebook.com/pages/Anthony-Kiedis-the-Sexiest-Man-Al … 429617381?fref=ts

На тази възраст досега само 3ма са ми винаги в класацията....май, май няма други  Crazy

1. Антъни Кийдис
2. Брус Уилис
3. Матю Маконъхи

# 86
  • Мнения: 327
Как кой ?! Сигурна съм, че Буря говори за Джоузеф Морган, няма кой друг  newsm08!Ето още една негова снимчица

# 87
  • София
  • Мнения: 221
Мче за кой друг?? Laughing Laughing За Джоузеф Морган естествено. Grinning
Bad, bad, boy.  Mr. Green
http://theoriginalfamily.com/of/gallery/2008-faye-thomas-photogr … inalfamilycom.jpg

# 88
  • Мнения: 3 161
Чак па bad boy. В сериали тип the originals не се става bad boy.

# 89
  • София
  • Мнения: 9 529
Аз съм доволна, че никой друг не ми иска Райчо, сега остава само и с Ева Мендес да се справя  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт