Тренировки в домашни условия: Тема 42

  • 36 640
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 10 858
Меги, ако ми позволиш да изкажа лично мнение и съвет - погледни темата за ВМ-НВХ.
Не зная какви хапчета пиеш, не съм и специалист, но този начин на хранене доста добре повлиява хормонални нарушения, а за фигурата е чудесен. В съчетание пък със спорт е перфектен.

За днес отчитам -
Fat Burn Workout - ZWOW # 47 - Страхотна кратка, но супер интензивна тренировка, хареса ми много.
10 минутен пилатес за дупе - Много харесвам тази тренировка, жестоко натоварва само дупето.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 283
http://cronometer.com/
Отлично приложение за калории, физ, активност, следене на биометрични показатели. Има възможност да се пишат рецепти и да се изчислява хранителната стойност на порция. Единствено пречка може да бъде това, че е на английски.

# 722
  • Мнения: 247
Много ти благодаря, Radost Nez Hug! Много готин сайт, наиситна

# 723
  • Мнения: 1 455
Меги, включвам се много набързо да ти кажа за хормоналните хапчета, че ако си наддала, то е само вода, защото те влияят, т.е. пречат организма да се отводни. Не се притеснявай, това не са мазнини със сигурност, продължавай да си тренираш и ще се нормализират нещата.
Незнам какво вземаш, но ще ти дам съвет да не ги спираш от раз. Аз преди 3г щях да пукна буквално, спирайки на моя глава едни противозачатъчни.  ooooh! Не прави тази грешка. Praynig

# 724
  • Мнения: 5 405
Отчет с 22 мин горна част + 24 минути долна част с Румяна  Crazy

За противозачатъчните - и аз пия в момента, може би отслабването е по-трудно, но не съм качила от тях, а от ядене  Laughing това, че не мога да се контролирам какво и колко да ям си е в мойта глава, а не заради противозачатъчните. Според мен. И да, както Дресс е казала, не ги спирай от раз. Аз така направих при един случай с адските болки в главата и след като ми казаха, че било мигрена, ме накараха да ги спра, а бях почнала нова опаковка. Голяма глупост. После половин година голямо пиене на няколко вида хапчета, за да ми дойде и отново начало на противозачатъчните, защото друг начин не намерихме...

# 725
  • Мнения: 8 866
За противозачатъчните - пила съм няколко години, но нито съм напълняла от тях, нито нищо. Смятам, че това е мит останал от миналото.
Обаче ги спрях и нямам никакво намерение да ги почвам - много близки мои лекари + гинеколог + мамолог ми казаха въобще да не използвам този начин за контрацепция, защото е сериозна предпоставка за развитие на онкозаболяване в бъдеще. Послушах ги

# 726
  • Мнения: 741
За противозачатъчните - пила съм няколко години, но нито съм напълняла от тях, нито нищо. Смятам, че това е мит останал от миналото.
Обаче ги спрях и нямам никакво намерение да ги почвам - много близки мои лекари + гинеколог + мамолог ми казаха въобще да не използвам този начин за контрацепция, защото е сериозна предпоставка за развитие на онкозаболяване в бъдеще. Послушах ги

 newsm10  ако имаше копче харесай щях да дам едно харесване - момичета недейте да си тровите организма с тия хапчета за каквото и да ги пиете винаги има друг начин...
Иначе да ви кажа, че който си търси тежести и някакви такива работи в продавалник има страшни оферти

# 727
  • Мнения: 210
Отчитам се с ден 17 от 30 дневната програма Catching fire  на Бодирок. Страшно натоварваща, ако някой иска да се запали за 15 минути, това е тренировката. След това 30 мин интервална йога с Али. С нея хем има стречинг, хем се натоварва тялото с планкове. Общо около 45 мин. Супер като се има в предвид че тренирам в обедната почивка, понеже само тогава съм свободна от деца наоколо Simple Smile

Между другото ако някой е родил и все не му се прибира корема, при все сериозните тренировки, проверете се за диастазия ректи (в тубата има видеа как да се самопровериш). Аз се оказа че имам такова нещо от 3 те бремености, и като адаптирах тренировките и наблегнах на стягане на дълбокия мускул ТVA, взеха да си идват нещата на мястото. Дори бях получила херния по време на бремеността от слаба вътрешна мускулатура. Прибра се, без операция а само с тренировки.

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Annick, аз имам този проблем.  Sad Може ли да споделиш подходящи тренировки, моля!Благодаря предварително!  bouquet

# 729
  • Мнения: 5 405
Еййй, с тия заболявания... ще ме накарате да спра противозачатъчните след тази/последна опаковка  Shocked

НОВА ТЕМА  Peace

# 730
  • Мнения: 247
Да се включа и аз на бързо Simple Smile, не са противозачатъвни, напротив. Имам ниски стойности на прогестерона- пия дуфастон. Сигурна съм ,че се отразяват, но дано да е вода само. А и съм убедена, че с тренировките нещата са мног по-добре. Гарантирам. Така,че никакво отказване , тренировки и това е  jump

# 731
  • Мнения: 176
Така. Взех си бележка от едни думи на Мери и сега съм повече от сериозна и решена да започна да тренирам. Моля ви да ми препоръчате с какво да започна. Благодаря ви предварително за снизхождението.
 newsm39 smile3556 newsm20

# 732
  • Мнения: 8 866
Така. Взех си бележка от едни думи на Мери и сега съм повече от сериозна и решена да започна да тренирам. Моля ви да ми препоръчате с какво да започна. Благодаря ви предварително за снизхождението.
 newsm39 smile3556 newsm20

Като начало - премести се в новата тема  Wink

Общи условия

Активация на акаунт