Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 49

  • 43 853
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 1 648
House of fraser, Harrods, Selfridges

# 736
  • София
  • Мнения: 1 501

Мерси!    bouquet

# 737
  • Мнения: 13 804
Аз бих я направила новата, но не знам как се слагат тези линковете към всички стари теми и предизвикателствата. Нели няма ли да се появи?

# 738
  • Мнения: 1 449
Такъв тип миглoизвивачка имам на Диор. Мисля, че е съвсем щадяща към миглите. Може да се ползва преди и след спиралата.



Друг вариант, за който се сещам, е от Cherryculture - на Japanesque

# 739
  • София
  • Мнения: 5 096
А някой да е пробвал извивачка на Laura Mercier?



Аз се чудя отдавна м/у Shu и Shiseido, но и тази я хвалят. Rolling Eyes

Ниана, а доволна ли си от извивката от Диор и задържа ли се резултата през деня?

# 740
  • Мнения: 1 449
Да, доволна съм. Приятен и лесен е Диора за ползване, добре направен, не е пластмасов, а с хубав метален корпус  Heart Eyes Но не съм ползвала от другия тип миглоизвивачки, за да направя разлика, някак от дете ги приемам като доста зловещи и така не претръпнах. Не са ми прави миглите, затова няма огромна разлика - преди и след, но съм гледала доста добри резултати по ревюта.

# 741
  • Мнения: 41
Сутринта пробвах мострата на ФДТ, която беше в кутийката на Метеоритите. Възхитена съм.  Heart Eyes
Така ми лепна, че изобщо не разбрах, че имам ФДТ, а аромата на розички направо ме вдъхновява.  Crazy  Май май скоро време ще купувам нов ФДТ.
  И на мен ми е интересно да разбера повече,мостри на същата марка ли слагат в кутииките newsm78

# 742
# 743
  • София
  • Мнения: 5 096
Да, доволна съм. Приятен и лесен е Диора за ползване, добре направен, не е пластмасов, а с хубав метален корпус  Heart Eyes Но не съм ползвала от другия тип миглоизвивачки, за да направя разлика, някак от дете ги приемам като доста зловещи и така не претръпнах. Не са ми прави миглите, затова няма огромна разлика - преди и след, но съм гледала доста добри резултати по ревюта.

Благодаря, звучи добре; а и цената е като за спирала. За жалост, в момента е изчерпана във ФЮ.. тъкмо ще почакам и ще помисля коя искам.

Общи условия

Активация на акаунт