Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - 8

  • 30 648
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 939
Алина и аз първия месец имах храчки, какви гадости вадех. Sick



Това малко ме успокоява, щото наистина са гадости и леко се филмирам.
Дано да спрат скоро.

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Алина, ако се притесняваш отиди на лекар. Неудобно ми е да напиша как изглеждаха храчките, които вадех, гнусна работа...И то не само сутрин, като теб, ами през целия ден в началото. Аз съм с хроничен бронхит и личната ни лекарка много ми мрънкаше за цигарите. Месец и половина някъде такова чистене на дробовете падна, че лошо да ти стане. Превивах се на две докато кашлях. Rolling Eyes

Човече, наистина става все по-лесно. Simple Smile А и колкото повече време минава ми е все по-невъзможно да се върна назад и да зачеркна успеха и трудностите през които минах. Flutter

# 47
  • Мнения: 64

Забелязах, че по време на МЦ ми се пуши.
Момичета, осъзнавам за пореден път, че ние, женките, сме опасна работа. Всеки месец се изправям пред предизвикателствата на МЦ и те се разбиват в мен като в скала  Joy
Преди МЦ ми е нервно, яде ми се, при това сладко; по време на МЦ пак ми е нервно, яде ми се и ям, не спортувам, защото ми е некомфортно......ето Мария установява, че и се пуши точно в този период  Shocked......а трябва и да съм щастливата, спокойна и елегантна кралица на семейното кралство.....която е непушачка, по-точно бивша пушачка, което си е доста различно.....
Еееееее, как да не се гордея!  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 2
Победиха ме цигарите,на 8 ден запалих,и се почувствах много тъпо.Хвана ме яд,че съсипах труда си,и то само защото излязохме с ММ на заведение и покрай винце.то запалих...Обмислям да си взема лепенки,дано помогнат,защото искам да ги махна.Много ще съм благодарна,ако ми се скарате...ще се надъхам още повече

# 49
  • Мнения: 5 776
Kaka Daka, не се предавай. Голяма работа! Забрави и продължавай напред без да се притесняваш. След като си успяла за осем дни, значи не е невъзможно. Другия път ще е повече, вярвай си  Hug

# 50
  • Мнения: 8 939
Аз запалих на деветия ден. Не ми беше хич гот, но продължих напред. Тази тъпа цигара, ме накара да разбера колко са отвратителни цигарите и че не ги искам в живота си.

# 51
  • Мнения: 64
Kaka Daka, нищо не е станало, 8 дена са си голямо постижение, 1 цигара не може да ти го развали, но не си позволявай повече, тази цигара влачи след себе си 2!!!!! Представи си, че изобщо  не си я палила, или пък приеми поражението и си кажи, че от сега нататък ще си по-силна, според мен лепенките са много скъпи и са никотинови, ти май можеш и без тях. Пак  казвам -8 дена са си 8 дена, това хич не е малко!!!!
Тъкмо се прибирам от излизане с приятелка. Припуши ми се и все още ми се пуши, но.....няма да стане, в такива моменти определено си позволявам нещо, което наистина обичам- Баунти, Милка-бъбълс, не си спестявам глезенето,макар че съм на жесток режим ,защото си струва.......

# 52
  • Мнения: 2
След този ден пуша отново,допушвам си кутията около 4 цигари и започвам отначало.БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ДУМИТЕ

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Kaka Daka, ще се справиш, с теб сме! Hug Пиши като ти е трудно. Тук, в тази тема винаги съм намирала най-голяма подкрепа и сили да продължа.

дамскосърце, мина ли ти? Grinning Твоите постове ги чета с голям интерес, защото вървим горе долу заедно, но ти си малко преди мен.

Да ви кажа, че тези дни доста често ми се пропушва.  Confused Лелята я изпратих и си мислех, че ще ми мине, ама не, честичко се сещам за цигара. Бързо ми минава де, но се чудя защо се случва така. Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 5
В такъв период си просто...  Wink Занимавай се с нещо. Не се оставяй да ти бъде скучно и ще премине и това  Hug

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Сигурно си права, че е период. Дано минава по-бързо.  Simple Smile
Иначе около мен скука няма, особено в къщи с диванетата. Twisted Evil Joy

# 56
  • Мнения: 817
Вчера се огънах и изпуших една цигара след 15 дни пълно въздържание. Посипвам си косите с пепел и ще гледам да не се повтаря.

# 57
  • София
  • Мнения: 189
Да ви кажа и аз сравнително рано запалих цигара ,след като ги спрях,някъде на 25-ият ден.Но ми се пушеше тоооолкова много ,просто не издържах.Запалих я и толкова ми стана виновно и гузно  Embarassed А и самото усещане не беше такова,с каквото бях свикнала,така че не ми коства много услия да не запаля повече .

Последна редакция: ср, 22 яну 2014, 10:55 от Mishel9

# 58
  • Мнения: 1 004
Мария, 3тия и 6тия месец са малко критични

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Мария, 3тия и 6тия месец са малко критични

О, това ще го имам предвид да се подготвя за битка със себе си. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт