мъжът ТЕЛЕЦ-9

  • 25 711
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Авторски права!

Последна редакция: чт, 06 фев 2014, 12:26 от BIC

# 46
  • Лутаща се
  • Мнения: 788

Сладки котенца сте.... е, драскате от време на време Wink


Уверявам те, че ноктите ми са винаги са в готовност.
Телето го знае много добре и адски си лазим по нервите един на друг. Освен когато сме заедно, тогава нещата са удивително наред  newsm78

# 47
  • Мнения: 231
аз пък мога да кажа,че с моето теле си пасваме идеално   remybussi  Grinning във всяко едно отношение Grinning....и това за зодиите не знам до колко е вярно,но там пише ,че риби-риби е супер комбинация(почти на всякъде където съм чела) а аз имам зад гърба си катасрофален 10 год брак с такова животно и нищо не може да ме убеди ,че тия стават за чеп за зеле... Laughing Имала съм и връзки със стрелец(ужасссс),лъв (горе-долу...става),овен(пази боже...),скорпион(тц,тц Naughty) и т.н.Та така.....ТЕЛЕТО си е теле второ като него няма  Heart Eyes  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 48
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Раче, къде изчезна? Много съм любопитен по един въпрос.
Сама спомена за пари та.... Кажи ми рака къде ги позиционира парите като фактор и значение в първоначална връзка.... или все още на етап запознанство - с теле?
Ще ми е МНОГО полезно повече мнения да чуя!
Е,парите за рака са толкова важни,колкото и за телеца.Материалисти сме и двамата.В първоначална връзка,обаче рака не гледа първо парите,но определени неща правят впечатление,а те за жалост са свързани с пари.Например при първите срещи,дали мъжът ще те вземе с кола или ще пътувате с градския транспорт или още по зле пеша  Laughing Дали ще плати сметката на първа среща и т.н.Все пак жените искаме сигурност,а как ще получим сигурност от мъж,който няма 5 стотинки в джоба.

# 49
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Жените Риби са много наивни - ние си падаме по по-интелектуални жени - Деви, Раци, Скорпионки... С другите май не става и това си е, като най не става с Лъв, Водолей и Стрелец.
newsm03

# 50
  • Мнения: 5 081
Все пак жените искаме сигурност,а как ще получим сигурност от мъж,който няма 5 стотинки в джоба.
По-кофтито от нямането е да има и да  не му се дават Sick

# 51
  • Мнения: 231
Все пак жените искаме сигурност,а как ще получим сигурност от мъж,който няма 5 стотинки в джоба.
По-кофтито от нямането е да има и да  не му се дават Sick
newsm10 smile3521

# 52
  • Мнения: 0
Авторски права!

Последна редакция: чт, 06 фев 2014, 12:27 от BIC

# 53
  • Мнения: 0
Авторски права!

Последна редакция: чт, 06 фев 2014, 12:27 от BIC

# 54
  • Мнения: 0
Авторски права!

Последна редакция: чт, 06 фев 2014, 12:28 от BIC

# 55
  • Мнения: 152
Защо мъжете телци сте толкова критични? Все ще се намери нещо, което да не харесате и да критикувате в половинката си, а в същото време очаквате хвалби по ваш адрес??? Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 0
Авторски права!

Последна редакция: чт, 06 фев 2014, 12:28 от BIC

# 57
  • Мнения: 0
Авторски права!

Последна редакция: чт, 06 фев 2014, 12:28 от BIC

# 58
  • Мнения: 15
Може би е индивидуално, но на обикновените жени им се струваме доста странни на първите срещи - и като виждане за живота, и за всичко останало. Това е един наистина голям проблем. Странни сме, различни, жените нямат опит с такива като нас и се чувстват като в небрано лозе. Много често не си дават врене да ни опознаят, от което, разбира се, губят само те. Все пак българката не се слави като най-умната жена на земята...

# 59
  • Мнения: 5 081
Все пак българката не се слави като най-умната жена на земята...
Мне  Mr. Green С друго се славим...и не е само голата слава Laughing Но този тип мъже-ценители са в други зодиакални знаци Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт