Отговори

Анкета

Как искате да протече раждането на Вашето дете?

Опции:

# 45
  • Мнения: 1 048
super!  newsm44 имаме си анкетка, обичам анкетките Simple Smile
аз съм "за" нормалното раждане, но доки ще каже като наближи как ще процедираме, защото предполагам тази тема се обсъжда месец преди термина или там като предстои навлизане в 9м

да си призная,  Embarassed вчера се вкарах малко във филми...пробудих се в 00:45 ч да ходя до wc и така ми се схвана прасеца на десния крак, че направо  Shocked ми светна

след като премина кризата, пък ме подхвана нещо като треска... newsm78 дали заради това, че ме хвана в просъница и нещо се стреснах...бррр...ще потрая, пък на 10.02 ще питам доки

уж съм на магнерод 2х1, но цапнах още един след екшъна...хахава история

Последна редакция: вт, 21 яну 2014, 16:59 от monicat

# 46
  • Мнения: 44
И аз се радвам на анкетката Simple Smile Отговорих "Не съм решила още", защото съм в процес на събиране на информация Simple Smile

Бейли, много ти е сладка поръчката Simple Smile
Моникет, ако пак ти се схване прасеца (предполагам, че е болезнено), вземи игла, значка или нещо друго много остро и се бучни по прасеца. Ще ти мине веднага! Едно време, в пуберитета имах този проблем, но всяка нощ се събуждах така. И една медицинска сестра казала на майка ми това за иглата. Разправяла, че водолазите винаги имали игла закопчана някъде за тях, защото понякога във водата им се схващал по някой крайник и с игла се оправяли моментално. И наистина - моментално ти се отпуска крака. Моето беше заради бързия растеж (не, че много пораснах  Laughing ) и винаги имах безопасна игла до леглото.

# 47
  • Мнения: 1 048
ох, и аз го знам това за иглата, за това и вкопчих нокти в крака, но в сравнение на предишни подобни схващания (назад във времето), това беше много дълготрайно...чета в нета, че се получават от притискане на нерв от плода...за това май ще спя с иглите  ooooh!

# 48
  • Мнения: 44
Еми слагаш една безопасна игла на нощното шкафче и си готова!

# 49
  • Мнения: 22
здравейте, момичета! да се запиша и аз в новата тема Simple Smile стискайте ми палци утре съм на преглед жк въпреки епидемията, най вече за да си взема болничен и да си постоя вкъщи, че се чувствам много изморена, а и вчера ми се втвърдяваше корема. надявам се всичко да е наред и да си постоя вкъщи Simple Smile ще пиша утре  Hug

# 50
  • Мнения: 31
Хей,момичета, за мн години. Изпуснах цялата предишна тема,но чак сега имам възможност да следя и да пиша. Тепърва ще чета хубава вечер засега
П.С Ние с бебо сме добре,ритаме особено като слуша френска реч

# 51
  • Мнения: 354
Здравейте момичета!
Минавам само на бързо да се запиша в новата тема
Относно иглата не съм сигурна, че е добра идея тъй като действа стресово за да се отпусне мускула, а в нашето състояние нищо стресово не е препоръчително. Друг метод е да си хванеш палеца на съответния крак и да го опънеш към себе си. Пробвай мисля, че е по-безопасно.

Радвам се, че повечето мами са за естественото раждане. Аз също съм за, но за съжаление предния път се наложи секцио, а тъй като двете раждания ще са през по-малко от година май пак ще съм секцио.

# 52
  • Мнения: 583
Гласувах за естествено раждане и се надявам така и да се получи. Все още не сми коментирали с доктора, първите две също ми бяха естествени...

Мони, и мен когато ме хванаха болезнените контракции преди да ме вземат в болница получих някаква треска  newsm78 Цялата се тресях неконтролируемо, нямам обяснение.

Виктория, палчета за утре щом имаш нужда  fingerscrossed

Елеонорка, от Амазон сама си пуснах поръчката, но от Асда-та не съм поръчвала аз...комбинирахме се с една друга мама. Аз се информирам от тук: http://www.bg-mamma.com/?board=79.0

Аз водих малката след обяд до личната за обрива, който има на носа и бузката. Даде ни направление и записах час за кожен за утре. Обрива стана сърбящ, на някаква екзема ми прилича  ooooh!

# 53
  • Мнения: 0
Момичета и аз се разписвам тук !

Темата е страхотна- благодаря ! Hug

Чета какво пишете за тези контракций и истината е, че моят корем е твърд 24/7  Thinking Thinking Много съм объркана  Tired

А някоя от вас има ли болки ниско долои възможно ли е да са от разширяването на матката и разтежа на бебето??? Shocked

бейли да минава този обрив и всички мамчета да се пазят много от тази грипна епидемия  #2gunfire #2gunfire

# 54
  • Мнения: 27
Здравейте и от мен  Hug
Аз също съм за естественото раждане и дано е такова.Вчера бях на консултация.Плацентата ми е започнала да се понадига.Обаче от къде по дяволите е това зацапване през 3-4 дена  newsm78 Лекарят не можа да ми отговори.В четвъртък съм на ФМ и там по детайлно ще търси проблема.
Като говорите за схващане, се сетих че преди около месец имах едно ужасно.Ходих до WC и в момента в който излязох крака ми блокира.Прониза ме жестока болка някъде към ябълката.10 мин не можех и крачка да направя.И виках, обаче надули телевизора... Та пълзешком се добрах до стаята. А това продължи няколко часа.ММ ме носеше на ръце до тоалетната.После намаля болката, но докато отмине мина седмица.

# 55
  • Мнения: 27
PUPUF от 2-3дена имам точно такива болки.От бременността е споко  Hug

# 56
  • Мнения: 1 048
Добро утро, май-чета! Днес отивам на лекция "да къпя бебе" за 2 път...Simple Smile надявам се нещо да ми влиза в главата и като потрябва да се сетя  hahaha

# 57
  • Мнения: 1 317
Добро утро и тук  Hug
Бейли, благодаря, сега ще се образовам Simple Smile Този обрив да не е някой лишей? И Ева има едно петно на бузката от около месец, но не я сърби, на студено се зачервява, казаха ми да не мажа с нищо, защото е по лицето.
Моникат, все нещо ще ти влезе в главата, въпросът е да го приложиш на момента и да не се панираш  Hug

# 58
  • Мнения: 4
Добро утро момичета! Утре ми предстои посещение при зъболекар. Не знам какво ще ми правят, дали ще се наложи упойка и има ли специална такава за бременни, но трябва да отида за да не стане по зле. Споделете ако имате подобен опит.

# 59
  • Мнения: 1 048
По-добре върви на зъболекар, те знаят как да процедират при бременност. Опит нямам, но и аз се каня в рамките на този месец да го посетя за профилактичен преглед, че виждам по др теми да коментират, че на финала зъболекар не се намесва...

Общи условия

Активация на акаунт