Февруарските майчета чакат своите зайчета! III

  • 14 350
  • 230
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 491
Цитат на: villi
Забравих да добавя отново че термина ми е на 08.02. Вероятно ще раждам в Света София или Шейново.
Сега дали ще се появи лентичка?


Какво съвпадение-приятелят ми е роден на същата дата и година като теб: 15.08.1977( аз съм малко по-голяма от вас 26.07.1977 Grinning ) , а терминът на нашето бебче е на същата дата като вашият-08.02.2005

# 31
  • Мнения: 2 274
ЗДравейте мили, мамчета!Днес сутринта трябваше да придружавам шефа на едно мероприятие, на което имаше много хора имисля това да ми е за последно. Имаше една жена, която се развика никой да не смее да пуши, защото има бременна жена, после на висок глас ме попита в кой месец с ъм (сигурно очакваше  и аз да й отговоря по същия начин). Направо срам ме хвана , казах на хората да си пушат (помещението беше голямо), а тя - бебето щяло да боледува и т.н. --аз просто станах и си излязох....ТА това са моите сутрешни премеждия.
Сега и аз ще с епредставя по-подробно - родена съм на 17 март 1977 в София.Имам син на почти 6 г. Терминът ми е 18 .02, ама бебо   излиза по-голям на видеозона, та не зная... МИслех да раждам във 2-ра градска, защото там родих сина ми, но сега чувам доста лоши неща за там, пък и преди две седмици лекарят,  при когото ходех на УЗ и работи там ми поиска 10 лв. отгоре за прегледа, щото го попитах дали да пия Матерна Sad  Май ще се насоча към Св. София и без това  е на 5 мин от вкъщи.

# 32
  • Мнения: 2 641
Pri men pak horata nevizdat che sam bremenna. Predi malko maika mi pristiga s edin sased da izmaknat edno buro ot nas i saseda i vika  da ne vliza stoto bil kalen donesete go s dasteriata do vratata, a maika mi mu kazva che sam v 6 mesec i toi se puli  Shocked Takiva mi ti raboti Grinning

# 33
  • Мнения: 2 274
Цитат на: Anaise
Pri men pak horata nevizdat che sam bremenna. Predi malko maika mi pristiga s edin sased da izmaknat edno buro ot nas i saseda i vika  da ne vliza stoto bil kalen donesete go s dasteriata do vratata, a maika mi mu kazva che sam v 6 mesec i toi se puli  Shocked Takiva mi ti raboti Grinning
При по-високи жени и първа бременност коремчето е по-малко...

# 34
Zdraveite i ot mene ,

Dnes byah na ehograf  i uspiaha veche da me zaradvat . Shte si imam momichenceee!!!
Shte rajdam v VMI-Plovdiv
mestojitelstvo - Plovdiv
parva bremennost
termin - 20.02.2005

Celuvki ot mene !

# 35
  • Мнения: 2 274
Цитат на: Inzilbeth
Zdraveite i ot mene ,

Dnes byah na ehograf  i uspiaha veche da me zaradvat . Shte si imam momichenceee!!!
Shte rajdam v VMI-Plovdiv
mestojitelstvo - Plovdiv
parva bremennost
termin - 20.02.2005

Celuvki ot mene !

Еее, колко много станахме!!!! Страхотно!!! Simple Smile

# 36
  • Мнения: 2 641
Da be izvednaj mnogo mamcheta se praknaha, a takmo si misleh che fevruarkite sme nai-malko Simple Smile

# 37
  • Мнения: 2 274
Цитат на: Anaise
Da be izvednaj mnogo mamcheta se praknaha, a takmo si misleh che fevruarkite sme nai-malko Simple Smile
А според мен има  и още!!!! Когато отидох  да се регистрирам  в ЖК, сестрата щеше да  падне:"Ама и вие ли сте бр-на? Има някаква епидемия този месец!!!" Laughing

# 38
Привет и от мен!!!
Да поясня и за мен:родена съм на 6.07.1974,това ще ми е второто слънчице Grinning,за сега незнам какво ще е ,но съм се настроила за МОМЧЕНЦЕЕЕЕ,нали си имам вече МОМА-Бетина на 12г! Stuck Out Tongue
Ще раждам в родния си град-Ст.Загора,но за съжаление тук имаме само една родилна клиника-монопол!!

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Здравйте, мами-та!
Днес форумът ни е позамлъкнал, но пък си имаме нови членове(това пък как звучи само Blush )
Добре дощли и леко бременеене  55

То, и аз едва сега намерих време да се вмъкна в Нет-а, като се прибрах.
Много труд и техника напоследък, да ми се чуди човек Sign Exclamation
 
И с колата си имах някакви проблеми  car003 , въобще ми беше един скапан ден Misc Ghost

А, мъж ми, ме информира, че сме на някакъв официален коктейл от 19.30 ч. и аз сега ще се разровя да видя в какво да се намъкна Shocked  cold   261uu , че официална рокля, която да ми става - по-рядко ми се намира, май!
Ама, да не ви занимавам с моите "бели къхъри".

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Мамо Фин, благодарим, че се грижиш за актуализацията на информацията, която споделяме  Hands Clap  :smilecolros:

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Момичета, аз изчезвам да се накипря, че то като съм бременна няма да им се давам на коконите, я  #2gunfire  Ще им скрия шайбата Wink
Хайде, приятна вечер на вас и на бебоците в тумба(о)ците!  ylinfant

# 42
  • Мнения: 2 641
Цитат на: Gena
Момичета, аз изчезвам да се накипря, че то като съм бременна няма да им се давам на коконите, я  #2gunfire  Ще им скрия шайбата Wink
Хайде, приятна вечер на вас и на бебоците в тумба(о)ците!  ylinfant


Zabravih che obichash da se kiprish Wink To losho niama de Wink Priatno ikarvane na kokteila.
Ia kazi ot kade si se sdobila s oficialni bremenni rokli ? az ste hodi ana svatba a ne varvi s tarite deto se izduvat otpred Wink

# 43
  • София
  • Мнения: 6 129
Здравейте и от мен!
Моят термин е вече на 1.02 или дори на 24.01, и аз не знам януарка или февруарка съм (цикълът ми беше нередовен), но понеже видях, че ме има в този списък да си кажа.
Май ще е момиченце и се гласим за Св. София. На мен ми е първо раждане.

# 44
  • Мнения: 2 274
Добре дошла и на МиаТ!
Добро утро на всички! Наспахте ли се??????
Хайде събуждайте се  - да си говорим!

Общи условия

Активация на акаунт