?Въпроси всякакви?

  • 5 266 886
  • 96 496
  •   3
Отговори
# 54 975
  • Мнения: 47 995
Ето тук за Декларация 7 http://www.nap.bg/page?id=568 и здравния калкулатор ползвай

# 54 976
  • Мнения: 5 132
Да питаш хората във форума се имаше предвид.

Ами ето питах, но ... Щом никой не знае може и аз да се бъркам, че съм виждала такъв списък.
Да не се приеме като реклама споменаването на името? newsm78

# 54 977
  • Германия
  • Мнения: 1 072
Да питаш хората във форума се имаше предвид.

Ами ето питах, но ... Щом никой не знае може и аз да се бъркам, че съм виждала такъв списък.
Да не се приеме като реклама споменаването на името? newsm78


Спокойно, няма да се приеме като реклама. Ако започнеш да го възхваляваш за чудотворното му действие и имаш лична изгода от повишените продажби, тогава ще е реклама.

# 54 978
  • София
  • Мнения: 6 174
Щом никой не знае може и аз да се бъркам, че съм виждала такъв списък.
Имаше някакъв такъв списък. Попадала съм на него, но не ме е интересувало и нямам никакъв спомен къде съм го срещала.

# 54 979
  • Мнения: 2 744
39 номер дамски обувки на 25 см ли съответстват?  newsm78
И см на стелката описват ли се на кутията за обувки, че нещо не мога да се ориентирам. Извинявам се за глупавите въпроси.

# 54 980
  • Мнения: 5 892
Как да почистя черен под, който е целия белосан от солта, внесенена отвън с обувките?

# 54 981
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Как да почистя черен под, който е целия белосан от солта, внесенена отвън с обувките?

Със смес от топла вода , малко препарат за съдове и кафена чашка оцет

hintt зависи от производителя на обувки

# 54 982
# 54 983
  • Мнения: 5 060
39 номер дамски обувки на 25 см ли съответстват?  newsm78
И см на стелката описват ли се на кутията за обувки, че нещо не мога да се ориентирам. Извинявам се за глупавите въпроси.
Да, но 25 см е дължината на стелката.
Гледам сега етикета на една кутия, мисля, че е изписана в мм в графа CN.

# 54 984
  • Мнения: 102
Някой ползвал ли е колан за изправяне на стойката?Има ли действителен ефект от тях?




Много зависи от причините за неизправената стойка. Защо не се посъветваш с ортопед. То даже има и различни видове колани, недей на своя глава, без да знаеш какво, за какво и как Simple Smile

# 54 985
  • Мнения: 765
Някой ползвал ли е колан за изправяне на стойката?Има ли действителен ефект от тях?




Много зависи от причините за неизправената стойка. Защо не се посъветваш с ортопед. То даже има и различни видове колани, недей на своя глава, без да знаеш какво, за какво и как Simple Smile

Причината е,че просто ходя прегърбена.Много е грозно,виждала съм се случайно в някоя витрина. Mr. Green
Няма лошо да се посъветвам с ортопед,но някак не ми се струва нужно.Виж,за плоскостъпието е по - необходимо,но и до там ще стигна.Благодаря ти за включването! bouquet

# 54 986
  • Мнения: 5 999
Глупав въпрос, ама... могат ли по някакъв начин да се синхронизират офисните компютри и така шефа да ни следи къде влизаме? Laughing

# 54 987
  • Германия
  • Мнения: 1 072
Глупав въпрос, ама... могат ли по някакъв начин да се синхронизират офисните компютри и така шефа да ни следи къде влизаме? Laughing

Ако всички са в мрежа - да. По време на курс по статистика на Ексел учителката ни показа, че компютрите на всички в стаята са свързани с нейния така, че тя може да вижда какво има на нашите монитори по всяко време и без ние да разберем. Можеше дори, ако реши да се разпорежда с нашите компютри през нейния. Предполагам, че тази опция не зависи от физическото разположение на компютрите, а от свързаността между тях.

(Това не беше заплаха от страна на учителката, а само за информация. Когато бяхме готови със задачите, имахме право да правим каквото искаме на компютъра.)

# 54 988
  • Мнения: 5 999
А аз как да разбера дали всички сме в мрежа?

# 54 989
  • София
  • Мнения: 22 966
Тази година кога е католическият Великден?

Общи условия

Активация на акаунт