?Въпроси всякакви?

  • 5 279 536
  • 96 496
  •   3
Отговори
# 70 185
  • Варна
  • Мнения: 25 345
Да, не се зарежда сайтът.

# 70 186
# 70 187
  • Мнения: X
Аз се притесних да не е само при мен този проблем, но явно е повсеместно. Благодаря!

# 70 188
  • Мнения: X
Може ли някой админ или модератор да ми каже какво става със сайта,че на всеки 30 минути антивирусната ми иска да прекъсне връзката?Писна ми да натискам connect,connect,connect...

# 70 189
  • София
  • Мнения: 9 977
Рапидо, имат ли Пос-устройства за плащане в офисите?

# 70 190
  • София
  • Мнения: 99
Може ли някой админ или модератор да ми каже какво става със сайта,че на всеки 30 минути антивирусната ми иска да прекъсне връзката?Писна ми да натискам connect,connect,connect...


Проблема определено не е в сайта.
При мен тази" екстра" не се появява.

# 70 191
  • Мнения: X
Не може да се гарантира автентичността на домейна,проблема определено е в сайта Simple Smile

# 70 192
  • София
  • Мнения: 99
Не може да се гарантира автентичността на домейна,проблема определено е в сайта Simple Smile

Има тема за въпроси към модератори/ администратори /с търсене веднъж я открих/. Може би там ще ви отговорят по-бързо, след като смятате, че проблема е в сайта.

# 70 193
  • Мнения: 5 350
Може ли някой админ или модератор да ми каже какво става със сайта,че на всеки 30 минути антивирусната ми иска да прекъсне връзката?Писна ми да натискам connect,connect,connect...

http://old.bg-mamma.com/?topic=840351

# 70 194
  • Мнения: 1 557
Искам да изпратя на подарък на приятелка, но знам само градът, телефон и име. Може ли без точен адрес, и те дали имат някакви данни в кой офис преди е получавала пратки, та да изпратим и тази на същото място?

# 70 195
  • Мнения: 39 781
Ако отидеш и дадеш телефонния номер ще излезе името в системата, а най- вероятно и адрес за доставка. Но дори и да е изненада има ли вероятност да не отиде до офиса, защото нищо не очаква?
Давам ти жокер да я подготвиш поне малко.

# 70 196
  • Мнения: 1 557
Благодаря!

# 70 197
  • Мнения: 69 344
Ако е ползвала еконт дружката, ще я има в системата им. Дано адресът й да е актуален. Но дори да не е..те нали пращат смс преди да дойде куриера...

# 70 198
  • Мнения: 36 197
не знам за кой куриер става дума, но фирмите уведомяват получателите по някакъв начин - смс, мейл, вайбър...

изпратете го до офис, ако се колебаете за точния адрес

# 70 199
  • София
  • Мнения: 6 249
Скоро някой питаше за изхвърляне на лекарства

Цитат
Мобилният събирателен пункт за район „Витоша“ ще работи на 16 февруари

От 8:30 до 14:30 часа ще работи мобилният събирателен пункт за район „Витоша“.


Безвъзмездно ще се приемат следните опасни отпадъци, образувани от домакинствата:

- Живак и живаксъдържащи уреди (живачни термометри, прекъсвачи и други подобни)
- Лакове и бояджийски материали
- Домакински препарати и химикали
- Мастила и замърсени опаковки
- Фармацевтични продукти (лекарства с изтекъл срок на годност)

Пунктът ще бъде разположен в кв. "Павлово" на ул. „Слънце“ № 2, пред районна администрация „Витоша“.

0700 11 750 е универсалният тел. номер за запитвания и заявки.

Системата за събиране на опасни отпадъци от домакинствата е плод на съвместните усилия на Столична община и БалБок Инженеринг АД. Тя се прилага с успех на територията на София от началото на 2012 г.

Допълнителна информация можете да намерите на интернет страниците на БалБок (www.balbok.com), Столична община (www.sofia.bg/waste) и Столичен инспекторат, както и на страницата на БалБок във Facebook (https://www.facebook.com/pages/BalBok/485845981464869).  
От тук

Общи условия

Активация на акаунт