?Въпроси всякакви?

  • 5 275 302
  • 96 496
  •   2
Отговори
# 91 740
  • Мнения: 3 732
Преди време бях питала дали ДЗО към Евроинс покрива зъболекар и психолог. Обадих се днес и попитах. Отговора е не.

# 91 741
  • Мнения: X
Явно са настъпили промени за Спиди.
Я да задам и същия въпрос за ЕКОНТ, защото, ако и те са си сменили условията за изпращане на пратки с наложен платеж и получаване на превода, вече не знам кой куриер ще диря.

А защо искате от друг офис да получите наложения платеж?
Защото ми е по-лесно да пусна пратка  в събота, от офис, който ми е близо до дома, а в някоя  обедна почивка, през седмицата, да получа превода. Особено ако е нещо по-обемно е удобство.

# 91 742
  • Мнения: 10 659
Я да задам и същия въпрос за ЕКОНТ, защото, ако и те са си сменили условията за изпращане на пратки с наложен платеж и получаване на превода, вече не знам кой куриер ще диря.
Въъвеждаш си банковата сметка и ти го изплащат автоматично на следващия ден, без да си губиш времето по офиси.

# 91 743
  • Мнения: 1 541
По настояване на ММ в случаите, когато не знаем какво да подарим, подаряваме инвестиционна монета. Ако искате, добавете и малка играчка.

Последна редакция: вт, 10 сеп 2019, 10:18 от shark

# 91 744
  • Мнения: X
Дъщеря ми миналия четвъртък се логна във ФБ от моя телефон. От два дена насам мои колеги излизат като може би познавате този човек.
Има ли начин ФБ да се отучи от това?

# 91 745
  • София
  • Мнения: 13 638
За кръщене на слабо познато дете, както и за повод на неособено близки хора, не бих дала пари. Не би ми било приятно и да получа пари от хора, с които не сме достатъчно близки.
В конкретния случай бих купила цветя за майката и евентуално за кръстницата, ако е жена. За детето бих взела подарък, който да има определена стойност и да остане за спомен от този ден - инвестиционна монета или медалион от тези, които предлагат банките с цел инвестиция (има много красиви медалиони с Богородица и с различни светци) и играчка или игра, според възрастта на детето. Ако хората са ми съвсем слабо познати, ще занеса букет на майката и играчка на детето (някое плюшено животно).

# 91 746
  • София
  • Мнения: 9 959
В или до София - приемат ли пластмаса все още някъде, че доста неща има на село.

# 91 747
  • Мнения: 5 056
По принцип не съм ходила много по сватби, кръщене - като дете само. И нямам идея какво се прави и подарява. Май ще се спра на плюшена играчка или албум за снимки бебешки.
Нито аз, нито приятелят ми познаваме майката и детето, а таткото съм виждала 1 път. Били са близки с моя приятел като деца. Даже и се учудвам защо сме канени.голям бюджет не мисля да отделям, така че албум или играчка май май..

# 91 748
  • Мнения: 10 659
По принцип не съм ходила много по сватби, кръщене - като дете само. И нямам идея какво се прави и подарява. Май ще се спра на плюшена играчка или албум за снимки бежешки.
Нито аз, нито приятелят ми познаваме майката и детето, а таткото съм виждала 1 път. Били са близки с моя приятел като деца. Даже и се учудвам защо сме канени.голям бюджет не мисля да отделям, така че албум или играчка май май..
Ми не ходете Simple Smile
Аз не бих отишла с това описание.

# 91 749
  • Мнения: 5 056
И този вариант мислехме, но той реши от уважение да отидем

# 91 750
  • Мнения: 2 533
Откъде в София мога да купя такива плетени гривнички:

# 91 751
  • Мнения: 2 767
От Еконт изпращат ли смс или не, вече се обърках?

Последна редакция: вт, 10 сеп 2019, 12:05 от hintt

# 91 752
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 699
От Еконт изпрашат ши смс или не, вече се обърках?
Не, само 😉 ако се заплати.

# 91 753
  • Сф
  • Мнения: 4 787
На мен ми стана интересно, защо не бихте дали/ взели пари, ако сте далечни познати? Не се заяждам, интересно ми е виждането ви. Аз по- скоро от близък бих се изненадала на пари, защото очаквам да знае какво имаме/ нямаме, и на какво ще се зарадваме.

# 91 754
  • София
  • Мнения: 627
Не намерих инфо за цени в м-н Мания Дружба (София).
Споделете ако знаете.

Общи условия

Активация на акаунт