В тази тема вече няма да гадаем- на ЮЛСКИТЕ бебоци пола ще узнаем!

  • 22 207
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 256
Здравейте, запис и от мен. Все още не знаем за момченце или момиченце ще пазаруваме, надявам се на 30.01 да разберем. До тогава мама ще пазарува за себе си. Я кажете какво мислите за тези рокли.
Червената малко ме притеснява дължината- има я и в бяло, за черната нямам притеснения. Казвайте, че утре ще поръчвам  smile3506
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=3150796
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=3138602
Ако ни питаш коя от двете - червената, но инъче и двете са хубави, обаче аз и не мога да си мечтая да се побера в черната с този мой  bombs

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Аз съм за червената! HugМного елегантна, много секси.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 483
Добро утро! Много мрачен ден, зимата се връща.

И двете рокли са много хубави, но ми се виждат твърде летни. Може би ще имаш шанс да ги носиш не повече от  месец.

diana_hv, моето СУЕ също беше много увеличено, но док каза, че било нормално при бременност. Пиши като говориш с твоя лекар, че ми е интересно.

# 63
  • София
  • Мнения: 3 449
Здравейте,

Lilac, много хубава количка, а цената е бонбон! Аз съм много зле с онлайн пазаруването, а и доставката ме притеснява. Но с такива находки започвам да се замислям. Като изляза трайно в болнични ще се ограмотявам Simple Smile

Някой беше питал за 180-те дни от ЛКК в предната тема. В този случай нямаш право на повече болнични без да минеш през ТЕЛК. Най-добре да вземеш отпуск. В краен случай вземи неплатен, няма да ти повлияе на обезщетението за бременност и раждане.

# 64
  • Мнения: 366
Здравейте,

Lilac, много хубава количка, а цената е бонбон! Аз съм много зле с онлайн пазаруването, а и доставката ме притеснява. Но с такива находки започвам да се замислям. Като изляза трайно в болнични ще се ограмотявам Simple Smile

Някой беше питал за 180-те дни от ЛКК в предната тема. В този случай нямаш право на повече болнични без да минеш през ТЕЛК. Най-добре да вземеш отпуск. В краен случай вземи неплатен, няма да ти повлияе на обезщетението за бременност и раждане.

  Ох извинявай че те занимавам ама още едно пояснение имам право на 180 общо или 180  дни от лекарска комисия защото моята лекарка ми издаде еднолично болничен за 14 дни и след това продължение от лекарска комисия по 30 дни демек аз на какво имам право на 180 дни с тези 14 от нея или на 180+ 14 =194  дни.още веднъж извинявай ама нещо никак не ми е ясно просто за да знам какво да правя.

# 65
  • София
  • Мнения: 199
Здравейте, запис и от мен. Все още не знаем за момченце или момиченце ще пазаруваме, надявам се на 30.01 да разберем. До тогава мама ще пазарува за себе си. Я кажете какво мислите за тези рокли.
Червената малко ме притеснява дължината- има я и в бяло, за черната нямам притеснения. Казвайте, че утре ще поръчвам  smile3506
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=3150796
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=3138602

И на мен червената много ми харесва! Страхотна е Heart Eyes
Според мен става и не само за бременни Wink

А до адрес ли ти ги доставят или ги взимаш от най-близкия пощенски клон? Никога не съм поръчвала от Асос.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 69
Здравейте!!!! Аз това за 180дни болничен за 1 год. го знам, че е така, но когато е в рамките на една единствена година, продължението може да е само от ТЕЛК. Когато бременността обхваща както в моя случай края на октомври, ноември и декември 2013г. и до юли 2014г. това са две различни години. За да започне наново да тече правото на 180дни непрекъснат болничен през 2014г е необходимо да се върна на работа и да отработа минимум 2 дена, след което фирмата наново ми плаща за месеца осигуровките за 3 дни, счита се реално прекъснат предишния болничен/понеже платения годишен отпуск не прекъсва временната нетрудоспособност/. След тези два дена може и да си пуснете примерно остатъка от останал отпуск за 2013г ако се притеснявате, че може в последствие фирмата да не ви го признае или да го изгубите по давност...............След това прекъсване от 2дни АГто Ви издава нов 14 дневен болничен - първичен и след него започва наново по 30дни ЛКК. Просто това ми обясниха на мен в ЖК, защото аз се притеснявах, че съм почнала болничен още от първи ден на стимулация. Няма да ми стигнат към 2 месеца, а от нашата фирма документи да изкарваш е нерви и разправии- не ми се разправя...... Това Ви го казвам, защото на мен така ми го казаха и това са хора от години водещи ЖК и съгласували всичко това с човек от НОИ.
Отговор: 180 дни общо, а не +14 първичния болничен лист.

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 676
Мимето, благодаря за новата тема   bouquet
Аз още не знам пола на бебо, но утре съм на още една ФМ и може да разбера. искам да е живо и здраво.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 809

pival какво стана с амниото?

# 69
  • Там някъде
  • Мнения: 122
Хайде и аз в новата темичка Simple Smile Мимето14 отново   bouquet чудна е!
iliqna.avramova честито, аз също вече изгарям от нетърпение да узная пола, но ще почакам да се надяваме още 3 дни .....
bee_di същъта работа съм със съня! Дане при последния преглед питах док кога ще спре да ми се спи толкова, а тя само се засмя....Ами откакто забременях съм оставала точно веднъж до 12.30.... на Нова година Embarassed Иначе заспивам към 7.30-8.30 макс 9.30 и......ставам зла ако не си легна Laughing
swerpie и двете рокли са много красиви и елегантни. Аз направо се влюбих в червената, но мисля, че според структурата ти ще е добре да имаш предварително мерките от подмишницата до подгъва. Само споделям мнение, но ако на мен например роклята м ие педя над коляното ми идва къса. Ако нямаш такива притеснение - поръчвай смело. Еееех, ще трябва и аз да се ограмотя за сайтовете за пазаруване от чужбина...

# 70
  • Мнения: 770
Здравейте и в новата темичка!
Малкия от вчера е втасал - температура, ужасяваща кашлица и хрема. Отивам да го водя на педиатърката, но като гледам АБ няма да ни се размине. Пак ще ви нагледам следобед.

# 71
  • Мнения: 183
Здравейте, запис и от мен. Все още не знаем за момченце или момиченце ще пазаруваме, надявам се на 30.01 да разберем. До тогава мама ще пазарува за себе си. Я кажете какво мислите за тези рокли.
Червената малко ме притеснява дължината- има я и в бяло, за черната нямам притеснения. Казвайте, че утре ще поръчвам  smile3506
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=3150796
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=3138602

На мен и двете много ми харесват   bouquet Може би червената е по - подходяща от гледна точка на нарастване на коремчето Simple Smile

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 676
1905vv, бързо оздравяване. Пише после как сте.

meggle, утре д-р Стратиева ще направи още една ФМ и ще прецени риска и решаваме.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 809
Здравейте и в новата темичка!
Малкия от вчера е втасал - температура, ужасяваща кашлица и хрема. Отивам да го водя на педиатърката, но като гледам АБ няма да ни се размине. Пак ще ви нагледам следобед.
Защо да не ви се размине, на дъщеря ми и се размина, беше с 40 градуса температура 3 дни, страшна кашлица, хрема, просто трябва да имаш нервите и силите да издържиш, пожелавам ви успех  Praynig

pival ще стискам палци  fingerscrossed

# 74
  • Мнения: 0
Сид  a ti pri koi lekar hodish vTokuda?
Az hodih pridok. Koleva i mislia da rajdam tam.
И аз ходя при Колева в Токуда и също смятам да раждам там.

Общи условия

Активация на акаунт