Притеснен татко!

  • 1 542
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 489
На осем месеца детето вече осъзнава какво става около него.То иска да му се говори,да се общува,ди се играе с него.
Моята дъщеря също не искаше да стои сама,постоянно искаше компания.А сега вече като седне и се заиграва сама доста време.Смея да твърдя,че детето ми не е разглезено,макар че като малка доста й се обръщаше внимание и искаше да е все на ръце.Така че успокой таткото.

# 16
  • Мнения: 505
пък моята дъщеря от сега си седи самичка когато имам някаква работа и си се занимава с играчките над нея или просто си гука. Много рядко се мръщи и плаче(обикновено когато усети че ми е нервно и припряно)така че наистина си зависи от детето и характера му! newsm07

# 17
  • у нас
  • Мнения: 660
Моятя дъщеря на същата възраст (8м.) започваше да надава неистови писъци,само като ме видеше че тръгвам към вратата на стаятя и искам да изляза от нея #Crazy За сметка на тогава,сега е самостоятелна,а и има ли друг избор детето,като мама е голяма част от времето ТУК Embarassed

# 18
  • Мнения: 1 393
Да прав е таткото!Разглезена е дъщеря ти.И мойта е глезла не иска да седи сама,заспива с мен и т.н.Докато сина ми е много самостоятелен.На 6м.е и сам си се занимава,сам заспива и плаче само,когато е гладен или го боли нещо.Както си ги научиме  Naughty

# 19
  • Мнения: 2 587
А на таткото приятно ли му е да стои сам?
Аз не мисля че това е разглезване.Всяко дете иска внимание и таткото няма защо да се притеснява.

# 20
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Не мисля, че това е разглезване. Просто детенце започва да осъзнава нуждата си от други хора и се страхува да не бъде изоставено. Моят беше същия докато стана на годинка.

# 21
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Здравейте!Дъщеря ми навърши вчера 8 месеца и според баща и трябва да е по самостоятелна baby_neutral, проблема е че когато остане сама натдава неистови викове!Аз мисля че не е притеснително , защото дете не иска да е само то кои иска Grinning, но според съпруга ми била разглезена и трябвало да се превъзпитава, държеше да поискам и вашето мнение #Crazy
Я стига, и аз мразя да стоя сама, и има ли човек в другата стая отивам на секундата, ако мъжа ми отиде в др. стая, аз отивам след него. Сина ми е същия от бебе не обича да стои сам и още е така, може до тоалет да отида той тръгва след мен, ако спи в спалнята идва веднага щом се събуди или в просъница ако види, че няма никой става, дори и да му се спи и тръгва да ни търси, не защото се е притеснил, че ще избягаме а за да не е сам. Като беше по малък също ревеше, ако го оставим сам. Нормално е. Според мъжа ти и аз съм разглезена щом не стоя сама в стаята, при условие, че в другата стая има хора.

# 22
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Еее, мъжът ти нещо се "изхвърля", че тр. да е самостоятелна.
Я го питай него дали ще седи сам някъде...
И какви са тези глупости, разглезена на 8 месеца Shocked Shocked
Нормално е детенцето да не иска да стои само, затова е и майката в майчинство, да го гледа....

# 23
  • Мнения: 666
Кажи на мъжът да излезе в майчинство и после като се прибереш от работа ти започваш да недоволстваш как той я разглезва и т.н мен ако питаш само на приказки да се намират мъжете винаги изръсват по някоя глупост

# 24
  • Мнения: 544
Не мисля, че е разглезена, и в никакъв случай не е за превъзпитание. Naughty
Аз лично смятам, че всички деца от раждането си са с определен характер и постепенно почват да се изявяват. Някои са спокойни, поспаливи, доволни. Други са по-будни, смели, изискващи. Разбира се, че всички се възпитават и насочват, но основата не се променя.

Съвсем нормално е, да се сърди когато е сама. Децата не обичат да са сами. Моята дъщеря ме следваше на всякъде с проходилката. И пред банята стоеше, при това без да затварям вратата (като проходи влизаше вътре) Mr. Green И до сега е така -  не стои сама в стая. Заспива като седя до нея, като малка я гушках. Не бих я оставила да реве с часове сама в креватчето. Вечер иска лампата да свети (май я е страх) - ами загасвам я като заспи.

И въпреки това мога да кажа, че е доста самостоятелна - обува се и се облича самичка, храни се,събира си играчките, въобще оправя се доста добре и не е нужно постоянно да я надзирава и поучава човек. Още на 11мес. я пращах да си хвърли памперса в кофата и го правеше.

Това да стои сама в стая не е показател за самостоятелност! Naughty

# 25
  • Мнения: 1 032
Твоят мъж да не е карал един кръжок с моя  Mr. Green Много съм любопитна как така на 8 месеца детето трябва вече да е възпитано, че и да се превъзпитава. Та това е бебе, което се нуждае от любов и внимание, за да се развива нормално. Мойта дъщеря може да стои сама в стаята по принцип, но ако забележи, че аз излизам става страшно. В момента е като залепена за мен, плаче ако ме няма, гушка се в мен като се върна и не обръща внимание на никой друг.

# 26
  • Мнения: 1 107
Явно татковците като цяло го дават по-споко с бебешкия плач  Thinking
И моят мъж се чуди защо толкова "се вързвам" на Филип като ревне  Laughing

# 27
  • Мнения: 1 425
Леле той вашия татко много взискателен  Mr. Green Бебе на 8 месеца не ми се вярва да разбира какво иска и какво не  Laughing То е толкова мъничко още, че има възможно най-голяма нужда от мама и тати.

# 28
  • Мнения: 2 978
На тия татковци им е много лесно!

По цял ден ги няма и като се приберат искат всичко да е на 6...да е сложена масата, да е изчистено, мама да е хубава Laughing, а детето да спи и никой да не му пречи  Crazy

И аз искам така, ама не винаги става.....

Аз лично мразя да седя сама....затова и си чатя по цял ден, когато малката спи Mr. Green


angelica много правилно е написала:
Цитат
Това да стои сама в стая не е показател за самостоятелност

Не се притеснявай..има деца и деца.....

Някои деца мразят друг да им се пречка в игрите и тогава ние майките се шашкаме, защо ли не иска да си играе с мен или с другите деца....

Други пък искат да е самостоятелно.....

Няма да стане това....Това е друг характер, друго живо същество....

  bouquet

# 29
  • На небето
  • Мнения: 5 530
На тия татковци им е много лесно!

По цял ден ги няма и като се приберат искат всичко да е на 6...да е сложена масата, да е изчистено, мама да е хубава Laughing, а детето да спи и никой да не му пречи  Crazy

И аз искам така, ама не винаги става.....
Да ако може да епо еротино бельо мамата най добре. Той и моя много иска, ама като се включи в гледането и се изцъкли.
А, че има деца всякакви вярно е. На моя приятелка сина и от както се е родил, обича да е сам, ако майка му влезе в стаята той я гони. А сега вече е на 2 години и любимото му занимание е да стои затворен в килера на тъмно и ако случайно някой му светне лемпата или отвори вратата, се разкрищява недоволно. Има деца които направо мразят присъствието на хората и се държат като диваци, по добре ли е пък такова дете. Те такива не обичат нито ласки нито прегръдки или целувки.

Общи условия

Активация на акаунт