Мъжко име с четири букви

  • 14 116
  • 104
  •   1
Отговори
# 60
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Синът ми е Тони. Звучи добре, дори и за голям мъж. Ако е Антон, пак ще е Тони за хората. Така че, не се задълбочавай чак толкова.

 А Тони е интернационално име, като фамилия пак звучи добре. Е, аз имам сантиментални чувства сега.  Simple Smile
 
 Брат ми  е Боян.  Heart Eyes И то ми харесва, но не знам дали  е достатъчно интернационално.

 А имената на децата ти винаги са ми правили впечатление в линийката ти.  Hug

 Лека бременност!

# 61
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Благодаря ви, момичета! Hug

Поне за момента дилемата ни е решена, вчера на ФМ докторът каза, че вероятно ще е момиче.  Peace Като се потвърди по-сигурно, ще ви кажа кое име сме избрали. Hug

Чоколина, а как избрахте имената на другите две деца? Хем са интернационални, хем хубави.

Как, с много мислене, също като сега. ooooh! Joy Благодаря, и аз много ги харесвам!
neli mar4, на теб - също!

# 62
  • София
  • Мнения: 5 785
chockolina, супер  Hug
А ще издадеш ли женското име, което сте харесали?

# 63
  • Мнения: 14 038
Честито !
От предложените имена, ако все пак се наложи за момче най-много ми допадат Марк и Матю=

За Тони- имам  бегъл познат с такова име, днес е над 40г.Така са го кръстили на баба му Тодорка, защото не са намерили по-хубаво име.Роден е в години, в които едва ли някой е мислел, че ще му е нужно да звучи международно. Но така се случва, че днес и то от около 20+годишна възраст живее близо до Лондон, има своя фирма и името му се вписва съвсем добре в средата, без да е целенасочено търсено някога.

# 64
  • Мнения: 7 089
Влад.

Ясен го има в арабските страни, не е само тук познато. Предполагам, че там е с друго значение.
И на мен по това време ми бяха казали момиче, ма мъж отглеждам, та не отписвай съвсем  Laughing

# 65
  • Мнения: 11 743
В отчетната имаме момченце Тони, на дядо си Трифон. И да ми е звучало като умалително някога, вече му свикнах и ми стои съвсем завършено. Явно не е толкова рядък избор.

Иначе ми допаднаха Сава, Тома, Марк. Емил се вписва най- добре сред имената на другите деца.

# 66
  • Мнения: 263
На мен ми звучи добре

Симона, Филип и Емил
Симона, Филип и Йоан

А за аргумента, че Емил е поостаряло във френскоговорящите страни. Същото важи и за Филип. Но са си и двете класика. Аз лично ги харесвам. И на немски Емил е хубаво.

Йоан звучи добре на френски, познавам и един швед.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 20 233

Йоан звучи добре на френски, познавам и един швед.

На мой приятел белгиец, детето му се казва Йоан. Peace

# 68
  • Мнения: 6 831
Симона, Филип и Марк ми се връзват най-добре  Peace

# 69
  • Мнения: 14 038
Май вече не е актуална темата, момичешко ще е името!

# 70
# 71
# 72
  • Мнения: 528

Никога не съм чувала куче да се казва Ралф, по-скоро Рафи. Simple Smile

# 73
  • Мнения: 8 242

Никога не съм чувала куче да се казва Ралф, по-скоро Рафи. Simple Smile
Много оспамихме - ама самото произношение ми докарва на лай  Whistling

И да не е съвсем извън темата - чакаме да разберем момичешкото име, да не забравиш  Mr. Green

# 74
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ралф открай време го свързвам с отец Ралф от "Птиците умират сами" и не ми звучи българско изобщо.  Peace
На мен ми звучи добре

Симона, Филип и Емил

И на мен. Peace

И да не е съвсем извън темата - чакаме да разберем момичешкото име, да не забравиш  Mr. Green

Няма да забравя. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт