Звездни компромати-198 част

  • 51 372
  • 720
  •   1
Отговори
# 675
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Хм... според мен са толкова малоумни, че просто не са си формулирали ясно мисълта...  Thinking

Едва ли са искали да кажат, че всички тези хора са психично ненормални, а по-скоро, че покрай тревогите и грижите емоционално се натоварват повече и това възпрепятства крайния успех (бебето).
Изключително често е двойка с проблемно зачеване да осинови дете и след това да успеят да имат свое. Учените го отдавали на успокоението на родителите.

Поне се надявам, че това са имали предвид...  Confused
Това са имали предвид, просто общия им интелектуален капацитет е родил пълна глупост.

# 676
  • София
  • Мнения: 1 340
Хм... според мен са толкова малоумни, че просто не са си формулирали ясно мисълта...  Thinking

Едва ли са искали да кажат, че всички тези хора са психично ненормални, а по-скоро, че покрай тревогите и грижите емоционално се натоварват повече и това възпрепятства крайния успех (бебето).
Изключително често е двойка с проблемно зачеване да осинови дете и след това да успеят да имат свое. Учените го отдавали на успокоението на родителите.

Поне се надявам, че това са имали предвид...  Confused

Точно това имах предвид и аз  Peace

# 677
  • някъде там
  • Мнения: 1 471
Някой да знае кой е бащата на Крисия Тодорова? Знам , че се казва Марин и до там... Все с майката снимки...

# 678
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Четохте ли интервюто на "големия" мозък Петко и жена му Яна в ЕВА? Потресе ме следното:

"Хората, които не зачеват бързо, имат не само физически проблеми, но и психически. Нещо между двамата не е както трябва. Затова и бременността се забавя"  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Прекрасно изказване!  #Cussing out Нарече 200 000 двойки, които се борят да имат дете, психически нездрави и неподходящи един за друг!

Добре, че се събраха тези двамата, за да ни покажат какво е истинска връзка и здрава психика!  Twisted Evil  Да видим колко ще издържи тази "здрава" връзка!!!

Е така де  Sunglasses тези които са прихванали бързо ,  'по погрешка' ( и са абортирали)   сигурно са префектни  Sunglasses  психически и физически .






Поне се надявам, че това са имали предвид...  Confused

И аз  Simple Smile

# 679
  • Варна
  • Мнения: 10 632
Кой кого подпира? Цицата шкембето или шкембето ц*цата Mr. Green

Скрит текст:

# 680
  • Мнения: 31
Някой да знае кой е бащата на Крисия Тодорова? Знам , че се казва Марин и до там... Все с майката снимки...

 Ето го

# 681
  • София
  • Мнения: 1 139
Какво са имали предвид точно Петко и Яна не знам, но като публични личности, на които често се дава трибуна, е редно да се замислят поне малко какво говорят и как го казват. Чак пък толкова да им е непосилна умствената дейност... И се чудя на медиите, уж сериозни, с каква лекота публикуват подобни изказвания не един и два пъти.

# 682
  • Мнения: 473
"Смарт", *Кокетка*, Aneliana, armyhousewife, Brown Sugar, Djess, halapela, Lemony, Man_7_Utd, Memol, mi6ka.p, Pretty woman..., pusiketka, RayaRot, Rima, XXX_, Бобулина, Жени Калчева, Съни .. ♡ Monroe .. (+ 10 Скрит/и) и 25 Гости преглежда(т) тази тема.
 Joy

# 683
  • Мнения: 1
"Смарт", *Кокетка*, Aneliana, armyhousewife, Brown Sugar, Djess, halapela, Lemony, Man_7_Utd, Memol, mi6ka.p, Pretty woman..., pusiketka, RayaRot, Rima, XXX_, Бобулина, Жени Калчева, Съни .. ♡ Monroe .. (+ 10 Скрит/и) и 25 Гости преглежда(т) тази тема.
 Joy
Да, и?

# 684
  • Мнения: 5 892
Кое му е смешното?  newsm78

# 685
  • Мнения: 511
Да,къде е смешката?

# 686
  • Мнения: 473
Извинете,не исках да ви обидя Simple Smile
Стана ми странно толкова много хора..

# 687
  • Мнения: 5 435
И aз се чудя кое е толковa смешно? newsm78
A зa Петко и Янa, едвa ли сa искaли дa се тълкувa по този нaчин.

# 688
  • Мнения: 1
Извинете,не исках да ви обидя Simple Smile
Стана ми странно толкова много хора..
Оооо, това е нищо. Историята помни и доста по-"шокиращи" моменти Mr. Green

# 689
  • Мнения: 473
Пак извинете ,че така реагирах.Просто ми се стори уауу Shocked Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт