Звездни компромати-198 част

  • 51 376
  • 720
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 4 864

Има вид на мокро коте. Супер безжизнен поглед.

# 692
  • Мнения: 511
Златка Райкова е с много подходяща коктейлна чантичка.
Все едно е тръгнала за ден на комаднировка. Laughing Laughing Laughing
Еййй,няма кой да ги научи тези нови примерни дами от хайлайфа.

# 693
  • Бургас
  • Мнения: 10 827


Зомбито Цвети. Изглежда като кукла на конци.......даже по-зле - като балсамиран труп на конци.

Тъкмо се изненадах, че Лияна е облечена с рокля, която не е с ширина на конец за зъби, но ето, че на следващата снимка се оказва, че си е в стандартното работно облекло, едва прикриващо пъпа й. Надцених го момичето.

Златка Райкова ми харесва, но чантата наистина е неподходяща.

# 694
  • Мнения: 4 864
Ама и Таня Боева е страшна..

# 695
# 696
  • Мнения: 4 303
Каква единодушна неприязън към Рут Колева. Аз пък я харесвам, а след въпросното изказване - още повече. Така е, от истината боли, знам.

Последна редакция: ср, 05 фев 2014, 09:22 от Клото

# 697
  • София
  • Мнения: 3 818
Каква единодушна неприязъм към Рут Колева. Аз пък я харесвам, а след въпросното изказване - още повече. Така е, от истината боли, знам.
тя  затова ли е толкова обидена на българина?

# 698
  • Мнения: 4 303
Нямам ни най-малка представа и не разбирам защо мен питаш.

# 699
  • Мнения: 8 568
Каква единодушна неприязън към Рут Колева. Аз пък я харесвам, а след въпросното изказване - още повече. Така е, от истината боли, знам.
Мисля, че повече истини имаше в отговора който са написали от сайта ....

# 700
  • До морето
  • Мнения: 7 158
Каква единодушна неприязъм към Рут Колева. Аз пък я харесвам, а след въпросното изказване - още повече. Така е, от истината боли, знам.


Айде сега - от истината боляло! Може и да има истина в думите й, обаче някак си не върви една нашмъркотена пикла да ми сочи с пръст и да започне 20 изречения с "Българино"!!! Тя като е толкова духовно и интелектуално извисена и най- вече като е толкова невиждано талантлива, защо 98% от тези дето я знаят, я знаят щото направи аборт в риалити предаване. А преди това доста успешно продаде драмата "Зачеването на многострадалната Геновева". Сигурно пак българите са й виновни, че не са запознати със "световните" й успехи, а се вълнуват от низки страсти?!

 Изключително злобно, лицемерно, меркантилно и надменно същество е и няма значение какви истини казва и колко ме боли от тях, това не променя този факт!!!!!

Опитах се, но не мога да намеря клипче от момента, когато жално ронеше сълзи и обвиняваше, Иван и Андрей, че са използвали бременността й за рейтинг, че нямали сърца и т.н., докато накрая на Иван му писна и каза "Е, да де, ама и ти взе една доста солидна сума за това нали, не сме го направили без твоето съгласие и без да ти удовлетворим финансовите искания!" Точно в същата секунда на разплаканата й физиономия цъфна злобна усмивка и през зъби процеди "Ами да! Всичко струва пари!" - цитирам по памет


# 701
  • Мнения: 4 120
 Точно след въпросното предаване тотално се отвратих от нея, а и бях от най големите фенки.

# 702
  • Мнения: 4 303
Ох, ама моля ви, знам ви мнението. Simple Smile Няма нужда да пишете едно и също, вече четох по-задните страници. Простете, но някои не сме гледали Къртицата...
И да, наясно съм , че само защото е Рут, ще я разпнете.

# 703
  • Мнения: 4 120
 Предпочитам и аз да не бях гледала. Peace

# 704
  • София
  • Мнения: 1 762
Клото, нещо изнервена ли си?

Общи условия

Активация на акаунт