Звездни компромати-198 част

  • 51 363
  • 720
  •   1
Отговори
# 705
  • Sofia
  • Мнения: 9 766
Спокойно, има надежда за Рут, след като дори Нило започна да показва извисяване на духа Simple Smile
Аз съм поразена - преди ден-два Алисия обяви, че Нило не е забравила Михайлов и до момента няма нито дума по въпроса от Нило.  Laughing Очаквах някоя снимка с Валери, екзотичен плаж или поредна изцепка, но за първи път Нилото показва класа и не отговаря с някоя злобна забележчица Mr. Green
Браво!  Party
Не съм виждала отдавна и демонстрация на семейното им щастие с Валери, та имам силни надежди, че си е направила верни изводи Peace

# 706
  • Мнения: 4 301
Клото, нещо изнервена ли си?
Ако бях, щях да пусна някое пистолетче и юмруче. Даже няколко. Но май не аз съм изнервената.

# 707
  • Мнения: 4 120
 По скоро Нило ще се извиси духовно, отколкото Рут. Най бясната хейтърка тръгнала да обвинява, че някой я хейтва.

Аксиния

# 708
  • София
  • Мнения: 1 762
Ами питам, защото пишеш, че ни боли от истината / тези, дето не примираме по въпросната/, после ти е ясно всичко и нямало нужда да пишем. А пък ни било такова мнението само, защото била Рут  newsm78
Нещо не ми се връзва всичко това с една спокойна жена. Е, може да не си изнервена, но със сигурност звучиш напрегнато- нападателна.

# 709
  • София
  • Мнения: 23 124
Мнението на Рут Колева ми е точно през кукуригуто.  Peace
Тя първо да анализира себе си, пък после да обяснява какви били българите.
Големите звезди, за каквато тя се има, никога не биха си позволили да хвърлят в пространството подобни обвинения, обиди и прочее. Те са премерени и добронамерени. Точно пък от тая невъзпитана мърла ще се засегне някой.  Mr. Green

# 710
# 711
  • Мнения: 4 301
A, пишете си, abet, но няма нужда да ми се обяснявате. Ако сложа няколко сърчица, дали ще ти прозува по-спокойно, мило и ненападателно? Айде, мир  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes (три за щастие)

Малко бременни и те са много мила картинка, нали:

Оливия Уайлд
Елза Патаки

# 712
  • Мнения: 8 555
Гледам Гала,прави интервю с Магърдич,във връзка с предстоящото предаване за пеещи деца.
Та ако не знаете той и неговя екип са най работливите в този бизнес и другата новина ,която много ме зарадва е,че жена му ще е стилист на предаването  ooooh!
Като се сетя как омаскари фактора,направо не ми се мисли,какви луди идеи ще и дойдат за децата.

# 713
  • Мнения: 4 120
 В Стар академи навремето добре изглеждаха, пак тя беше стилист.

# 714
  • Мнения: 8 555
В Стар академи навремето добре изглеждаха, пак тя беше стилист.
Ми  дано....,че  гледайки какво направи във фактора,бях потресена.
Сега става въпрос за от деца 4-14 години,Стар академи бяха по големи.
Това предаване няма нищо общо  Стар академи.
Гледах го тук в Италия ,страхотни бяха дечицата и сцената

# 715
# 716
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не че някой ме пита, но и на мен ми е неприятна Рут Колева. Не и знам ни една от изцепките, веднъж случайно засякох нейно интервю нищо не разбрах от казаното покрай всичката поза.
Иначе има хубав глас и прави приятна музика.

# 717
  • София
  • Мнения: 1 079
И мен никой не ме пита, но и аз ще се изкажа. Flutter Flutter Flutter
Момичето е талантливо, не ми допадат татусите, прилича на затворник с тях, но прави хубава музика и е ок да кажем за бранша Peace
Но, ако тя самата беше толкова добра и известна с музиката си, нямаше да се навира по разни долнопробни реалитита Naughty. За мен това са предавания на залязващи звездички, които искат да изкарат някой друг лев, преди всички да са забравили тотално за тях. Crossing Arms Thinking
Относно позицията й, истинските звезди, взимат позиция по истински важни обществени, социални, граждански въпроси, понякога и политически, но не правят обидни квалификации на нехаресващите ги.Сякаш това дали те харесват или не е въпрос от национално значение?!
Не би трябвало хората да се засягат от изказванията й, защото не смятам, че са особено ценни или важни.
Така, че Рут, ако ти или някой твой близък чете тук, ще се радвам да ти предаде посланието. Praynig Peace

# 718
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Ох, ама моля ви, знам ви мнението. Simple Smile Няма нужда да пишете едно и също, вече четох по-задните страници. Простете, но някои не сме гледали Къртицата...
И да, наясно съм , че само защото е Рут, ще я разпнете.
Да ти кажа честно, аз съм от хората, които в друга тема са я защитавали.
И самото й изявление не би ме отвратило толкова много, ако не излъчваше такава крайна злоба.
Каквито и истини да има написани там, тя не е от хората ( и никога не е била), които описва, по простата причина, че цял живот е живяла в доста богато семейство и не й се е налагало да опира до проблемите на бедния българин, който плюе.
Както и да е, това е отговора й
Цитат
"Konstantin Kirilov: Г-н Александър Попов би всякакви рекорди с този коментар, даже не знам от къде да започна... Може би с това, че Роби Уилямс и Джеси Джей нямало да се откажат от родината си - да, ама родината им е UK, а не BG. Българи и турци живеели задружно в смесени квартали - самия факт, че почти всички в България се разделят на българи, турци и роми, говори за това че не се възприемаме като равни, в следствие на процеси започнати от милите комуняги, а в частни случаи дори и преди това. България е категорична расистка и нетолерантна държава, в която не само се делим на религии, футболни отбори, партии и т.н., но нямаме и грам човечност към хора в нужда или чужденци. Целия януари прекарах в София, идвайки си специално от Холандия и напълно на мои разноски, за да помагам на сирийски бежанци заедно с приятелката ми - не знам г-н Попов дали някога е стъпвал в дори 1 от тези лагери, но не само че правителството и БЧК (among others) ги няма никакви, но групата от хора, помагащи сериозно на тези бедни и изстрадали хора наброява не повече от 1 средно препълнена автобусна спирка рано сутрин. За 30 дни се сблъсках с повече разисъм, стереотипи и изкривени представи за "ужасните сирийци" (а заедно с тях и хора от Афганистан, Ирак, Мали, Конго, Того, Палестина и т.н.), че ми се повръщаше. Хотелиер в Харманли не можеше да повярва, че ние купуваме цели ванове с храна и основни продукти с пари, които сме събирали месеци наред, след това ги носим до другия край на БГ и най-накрая САМИ СИ ПЛАЩАМЕ хотела, ама представяте ли си? Тъжната истина е, че с право ни се носи славата из цял свят - мнозинството българи са глупави, мързеливи, завистливи и адски обидчиви, без да имат каквото и да е покритие в каквато и да е област. Така че Сашко, "журналистче", ако четеш това - направи ни услуга на нас, българомразците, тези които не вярват сляпо на учебници от 1960-та, тези които сме предали родината и живеем в чужбина - просто не пиши за нас! Ориентираи се към всички онези "толерантни" и "разбрани" хора, и ако имаш свободна минутка, моля те, сподели с нас къде ги видя тези прекрасни "нови" българи? От личен опит ти давам жокер - повечето или се познаваме, или вече не живеем в България..."
Бих могла да коментирам някои неща, но като цяло не искам. Просто, Рут показа, че изобщо не е наясно със ситуацията, която така живо коментира, но за сметка на това със същата настървеност показва колко ПО е тя от другите хора. Ето за това, Кло, всички й скочиха Peace

# 719
  • Sofia
  • Мнения: 9 766
Не виждам защо обръщате такова внимание на въпросната Рут. Нито ме засяга какво е казала, нито ще ми става пример за подражание.

Мога да се възхищавам само на талантливи хора, които умеят да бъдат добри и толерантни с околните и да предават своя позитивизъм на останалите. Рут, очевидно, няма да е сред тях.
Съветвам я да вземе пример за поведение на истински талантлив и позитивен Българин от Васко Василев, който със сигурност също забелязва негативни и неприятни неща в БГ, но се стреми да ги променя с добротата и безкрайния си позитивизъм, а не със злоба и обиди  Peace

Общи условия

Активация на акаунт