Две чертички, сняг, любов – подгответе се за Нов Живот! - Тема 54

  • 20 169
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 566

П.С. Знаете ли дали мобилните приложения за следене на МЦ изчисляват точно овулацията или поне горе долу? newsm78
Категорично - Не. При всяка жена О. е в различен ден от МЦ. а и може да варира всеки месец. Можеш да се ориентираш само с О. тестове и БТ.
Докато не дойде лелката, винаги има шанс...   Hug

# 691
  • София
  • Мнения: 501
darkangel-Ели, не мисля че е проблем да я пиеш без да е предписана, тя е в категорията на хранителните добавки и е без рецепта. Е, без да се прекалява разбира се Simple Smile

Танче, проверявана е тръбата по време на лапарото след пластиката, да - моя АГ асистира на водещия хирург и много подробно го разпитах. Реално първите сраствания при такива процедури се обазува още 36 часа след хирургията, един вид си заздравява тъканта (ама ние не искаме тази там тъкан да заздравява!) Но след като преценява, че ще правим снимка - ще я правим. Аз искам да знам какво е положението СЕГА, а не да чакам още един куп време, което може да се окаже излишно.

# 692
  • Мнения: 1 943
Ели, ТАТ и МАТ не съм, даже FT3 и FT4 ги направих по съвет на близък приятел - лекар. Ендокриноложката само TSH искаше.
Тея дни ще говоря с него, ще обсъдим дали да ги пусна или вече да търсим под друга крава телето.

п.с. Май ще ги пусна, сега чета че е възможно хормоните да са в норма, а организмът все пак да произвежда антитела.

# 693
  • Мнения: 933
Азирка миличка здравей отново...и аз те прегръщам... Hug
Ели тук съм всеки ден и ви надничам,но гледам много много да не мисля бебета в момента ,че хич не ми влияе добре това постоянно мислене.А тук все пак само за това си говорим,...цунки много.. Hug
Иренка моят съвет е да направиш лапарото...щадящо е ,а и ще провериш каква е ситуацията там вътре...стискам палци да не е хидросалпинкс,че е голяма гад това...на никой не му го пожелавам.

# 694
  • Germany
  • Мнения: 919

П.С. Знаете ли дали мобилните приложения за следене на МЦ изчисляват точно овулацията или поне горе долу? newsm78
Категорично - Не. При всяка жена О. е в различен ден от МЦ. а и може да варира всеки месец. Можеш да се ориентираш само с О. тестове и БТ.
Докато не дойде лелката, винаги има шанс...   Hug

Мерси за бързия отговор!  Hug В такъв случай ще се заредя скоро с тестчета (коя марка бихте ми препоръчали, живея в Германия и тук като ги разгледах бяха доста скъпички, но видях, че поръчвате от еВау). Иначе за БТ някъде от 10 ден на МЦ ли да почна да я меря?

politam , моето приложение също е за Андроид - Woman Log, досега винаги ми е било точно за МЦ, но за О явно няма да е толкова лесно Grinning.

# 695
  • Мнения: 21 331
Azira_smile  Hug

Момичета , : ваня/kalpazanka77 благодаря Ви!

Дайте идея какви хормони да изследвам в петък ще съм на гинеколог,ако успея да се вредя ...

# 696
  • Мнения: 1 943
Chrissie,

за най-добър резултат мери БТ от началото на цикъла, така ще имаш много ясна представа как се движи в рамките на един цикъл.

# 697
  • Мнения: 566
lucy-lou Не знам, може би трябва да слушаш лекаря си, но да ти кажа при мен например - хормоните са в норма, но антителата са много повишени. Те мога да ти направят също големи бели. Така, че според мен трябва и те да се контролират... Hug
Танче spoko Усещам, че си тъжна и затова не ти се пише... а и когато виждаш как другите се сдобиват с 2 чертички може би се и натъжаваш, че не случва и на теб. Пожелавам ти го най-искрено в най-скоро време! Hug Целувки и горе главата :*
Вероника Тогава мога да си го взема и него... Благодаря за отговора. Hug
КрисиОт ибей можеш да си ги поръчаш, излизат много по-евтино. За БТ започни още от началото на МЦ да я мериш, иначе ще пропуснеш ФФ.
ЛисичкеLH+FSH+Prolactin+Estradiol+Teststoteron на 3-ти ден.

# 698
  • Мнения: 1 346
dzveronika видях питанката ти по отношение на ЦС. Аз като човек с нисък праг на болка мога да кажа, че болката беше много остра, хубавото е че е за не повече от едно задържане на дъха, т.е няколко секунди, въпреки упойката, която се поставя венозно и в никакъв случай не упоява напълно. Чувала съм мнения че някои момичета не изпитват чак толкова силна болка.
Irene, съжелявам за МЦ, и аз съм така, ама здраве да е. Относно лапарото не мога да изкажа мнение. За мен това си е вид интервенция, кой каквото и да ми разправя, пък и лекар ми е казвал алтернативния метод хидротубация е по-щадящ, каквото и да решиш-Успех!

# 699
  • Мнения: 21 331
darkangel-Ели  ,благодаря  Hug

Таня  Hug Hug Hug

# 700
  • Germany
  • Мнения: 919
Благодаря ви много за съветите, момичета! Страхотни сте!  Hug
Tanya Ivanova, dzveronika, дано всичко с изследванията да е наред!
малката лисичка, мина ли прегледът на детенцето, че май малко поизпуснах?  Rolling Eyes

# 701
  • Мнения: 524
малката лисичка аз за тези си точа ръчичките другия месец и портмонето Joy
 fsh
LH
E2 ЕСТРАДИОЛ
ТЕСТОСТЕРОН
17 OH ПРОГЕСТЕРОН
АНДРОСТЕНДИОН
ПРОГЕСТЕРОН
DXEA-S
ПРОЛАКТИН
SHBG

# 702
  • Мнения: 21 331
в четвъртък Chrissie.

ваня/kalpazanka77 ,ще си запиша и тях  Peace

Благодаря  Hug

# 703
  • Мнения: 1 943
darkangel-Ели

Мдам, малко ме е яд, че не ги пуснах сутринта и тях, ама карай... както е тръгнало скоро пак ще се курдисам в лабораторията. Поне в Токуда нещата стават супер бързо.

# 704
  • Germany
  • Мнения: 919
в четвъртък Chrissie.

ваня/kalpazanka77 ,ще си запиша и тях  Peace

Благодаря  Hug


Ох, извинявай, нещо съм много неориентирана днес. Ще стискам палци тогава.  thumbsup thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт