Две чертички, сняг, любов – подгответе се за Нов Живот! - Тема 54

  • 20 148
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 943
Не се стърпях!  Blush

# 721
  • София
  • Мнения: 501
Днес ми е 9ден,но както гледам май О.ще си ми е на дата която съм поставила в списъ4ето 8 или 9 може най рано 7.

Ами раничко е още за ярки черти значи, ще чакаме  Simple Smile

# 722
# 723
  • Мнения: 1 726
Хелоу на цялото женско съсловие Simple Smile
Аз днес да ви кажа освен, че съм на работа си позволих да се поразглезя малко Simple Smile
Бях на фризьор, боядисаха ме, подстригаха ме, изсушиха ме и сега се чувствам прекрасно! Колата си оставих на автомивка /отсекъде/ и тя е разкрасена, че беше станала на кочинка Simple Smile та бяхме комплект прасенце в кочинка  hahaha
Относно Деси, някой беше споменал, че така и не се е сетил, коя е тази Деси...става дума за дясната ръка /Деси/ и лявата ръка /Лили/...да споделя и аз че и моя чат пат прибягва до техните услуги, но след като доста продължителен период от време не го е огрявало от моя страна Simple Smile но в общи линии е наясно че спермитата трябва да се възобновяват и за това е необходимо време, та се въздържа в период на О от техните услуги Simple Smile
Биби , като луд с картечница си с тея тестове,  Joy  успокой се, според мен е нормално да си ги започнеш от 11 ден...твърде рано е да се насити чертичката ти, а и наистина както са те посъветвали ако комбинираш с мерене на БТ ще знаеш най-точно кога е била О...пробвай и орално да мериш, при някои има резултат /Естлар ще потвърди/ при други измерването е неточно /тук аз ще потвърдя/ за това и спрях да меря БТ, защото не можах да си прежаля някои части на тялото Simple Smile Желая ти успех Simple Smile

П.С. Късно яидях, че има нова тема Simple Smile Сори Simple Smile

# 724
  • Мнения: 21 282
Буци ,в новата тема сме забегнали  Hug

Нова тема

# 725
# 726
  • Мнения: 4 696
Toito, обърка темите  Laughing

# 727
# 728
  • Мнения: 19 698
Да, два пъти Hug

Общи условия

Активация на акаунт