От нашите юнски мъници усещат се вече ритници - тема 8

  • 28 489
  • 779
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Аз все още се мажа с Мустела, но имам още малко и ще свърши. Как приготвяте маста с невен? Аз все още си мажа каката с домашна мас и съм много доволна, та може да се зацапотя и аз с мас.

Момето, и майките са хора, защо пък да не се разтушиш за един ден малко. Стига бебчето да дава и друг да го гледа, че има и деца, които си искат само мама Simple Smile

За фотосесията: на каката не съм правила, сега ми се иска, но ми е някак съвестно като само едното ще има. Може да помисля като започне да сяда да направя на двете деца обща. А за мамите, които са решили: http://www.aliexpress.com/premium/photography-props/1.html?g=y&a … SB_20140131074744 Много ги харесвам от този тип нещата за новородени за фотосесии. Ако имате баба, която да може да плете, може да я впрегнете да оплете нещо интересно от този тип Simple Smile

# 61
  • Мнения: 5
Айде и аз тук.

Благодаря на елхичка за отг. в предната тема.

За мазането аз се мажа с витамин Е - пише яе много помага при стрии, суха кожа и др. Но го смесвам с крем.

за магнезия колко милиграма са хапчетата, които взимате?

# 62
  • Варна
  • Мнения: 692
Цоп в новата темичка и от мен 4470

# 63
  • Мнения: 224
Хопа цъмбур в новата тема   Peace  The same myself   благодарско и както винаги си се справила супер, въпреки досадните проблеми които имаш заради новия облик    bouquet

MiMito12   сподели моля те къде го намираш този витамин Е. Той наистина е много добър за кожата, но в аптеката ми казаха, че вече не се произвежда течен. А си спомням като бях малка и майка ми си чупеше по една ампула в маските.
Иначе аз се мажа с Икаров маслото против стрии (на мене ми харесва миризмата) и с един домашен крем от какаово масло, восък и масло от пшеница пак на икаров

За секса бяхме поспрели напоследък заради гъбичките и мнимите бактерии, но ще си възобновим темпото. Мъжът ми не го е страх хич, мене също, чувствам се добре и от хормоните явно желанието е на макс   Blush  Кой беше споделил за еротичните сънища.....м даа разбирам....   Peace

# 64
  • Мнения: 22
Оле аз като казах за мазила имах предвид кремове за външно третиране на гъбички и подобни - прегледа ми е другата седмица и тогава ще ми пуснат изследвания, но имам разни кремове (не помня кой е за този проблем) и мислех малко да се помажа предварително, та дано помогне и да са ми чисти изследванията. Аз имам леко бяло течение и сърбеж ми се появява само след душ - много странно и тогава искам да го успокоя с нещо #Crazy
Пробваи да се миеш с лайка със сода облекчава

# 65
  • Мнения: 149
Здравейте моичета!Цоп и аз в новата тема Simple Smile.Добре дошли на новодошлите!Иванкака теб съм те засичала в проблемно и в темите за ЦРЗ Надежда ,много се радвам успех до края.Днес бях на косултация по ЗК и о "чудо" гледаха ме на ехограф ,мериха ми кръвното всички екстри.Добре сме растем ,препоръчаха ми да спра Диаспорала защото го пия и пак си имам контракций и да пробвам Магнерич.За мазането с нищо не се мажа а трябва........... инае имам крем на Мустела за стрий и пак на Мустела за гърди нооооооооооооо

# 66
  • Мнения: 1 175
Оле аз като казах за мазила имах предвид кремове за външно третиране на гъбички и подобни - прегледа ми е другата седмица и тогава ще ми пуснат изследвания, но имам разни кремове (не помня кой е за този проблем) и мислех малко да се помажа предварително, та дано помогне и да са ми чисти изследванията. Аз имам леко бяло течение и сърбеж ми се появява само след душ - много странно и тогава искам да го успокоя с нещо #Crazy
Пробваи да се миеш с лайка със сода облекчава

В никакъв случай не бих се мила със сода по интимните зони по време на бременността  Naughty

# 67
  • София
  • Мнения: 16 691
Сонги, привет!
Аз пия Нутри Маг.

# 68
# 69
  • Мнения: 1 067
Свветла можеш спокойно да си правиш промивка със смрадлика ,безопасно е и облекчава.
За мазането и аз рядко се мажа и то със зехтин.Имам много стрии от миналия път така ,че сега не си давам зор .Да ми се събира най-много 1 мазане в седмицата  Crazy
Добре дошли на новите мами!

# 70
  • Мнения: 786
Привет и от нас!
На късмет да ни е новата тема  Flowers Four Leaf Clover
За магнезия аз съм на Магнерот 3х2 от 10дни почти, заради контракциите и съмненията за скъсяване на шийката. След консултация с втори гинеколог, който я измери с вагинален ултразвук, се оказа че шийката си е съвсем с нормални размери.
За количката след коментарите ви за модел S-line, отидох до магазин в който я имаха налична. В интерес на истината на картинка изглеждаше много добре, но на живо изглежда огромна и не толкова привлекателна. Но пък си харесахме Marco Polo на марката Coletto.Интересното при нея е, че с едно движение на ръката може да се промени положението на коша на 360градуса.
За мазането от 2-ия месец използвам Мустела, и въпреки 10-те кг отгоре  и сухата кожа, за сега  кожата ми е перфектна. И да кажа, че кг. са основно на корем и гърди.
 А за килограмите незнам как се случи това с толкова много кг. Докато бях на прогестерон до края на 3-ия месец имах апетит като за 4-ма.Имайки предвид, че преди ин витрото бях 49кг , сега с тия килограми се чувствам ужасно.Почти постоянно усещам туптене в ушите.

# 71
  • Мнения: 0

За секса, мъжо постянно иска,ама аз хич нямам желание,все ми е тежко,нещо ме боли,не ми е удобно.... А пък сънувам постоянно мокри сънища  Grinning


Ми и при нас е май нещо подобно Embarassed, макар че в последно време нещата се пооправят:).

За мазането се мажа с Bio Oil - и съм доволна за сега, една приятелка роди преди няколко месеца и тя се мазала с него и няма една рескичка newsm47

# 72
  • Мнения: 5 258
Добре дошли на новите майчета  Hug

Аз се мажа с масажния крем за бременни на ДМ и то основно гърдите, които по принцип са ми проблемната зона  Confused

# 73
  • Мнения: 2 342
musleto, като си след стимулация често се качват лесно килца. Мажи се дори в деня на раждането, защото тогава най-лесно се обзавеждаш със стрии.
mimeto_slavova, ще взема да изплета нещо такова за бебока.
svetla_ety, за облекчаване, не системно съм се мила с разтворена сода, отвара от смрадлика и отвара от лайка. Не дамски душ, само измиване.
Иванкака, ние решихме този път да ходим в София само за ФМ и ако възникне проблем. Тук има много добър АГ, при него съм и на ЖК, при него раждах и пак ще е така.

# 74
  • Мнения: 50
Да ни е честита темичката! Благодарим за пореден път на The same myself  Simple Smile

Аз след дълго проучване се мажа с две неща: Едното е Percutalfa, което мирише гадно, но казват, че е безотказно, така че търпя. Другото е по тази рецептичка:

* 1/2 чаша какаово масло
* 1 супена лъжица масло от пшеничен зародиш
* 1 супена лъжица масло от кайсиеви ядки
* 1 супена лъжица течен витамин Е
* 2 супени лъжици настърган пчелен восък

Краднато от тук: http://fitnesinstruktor.com/%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%BD … 1%80%D0%B8%D0%B8/

Поръчах си онзи ден всички съставки от някакъв сайт, че не ми се занимаваше да ги търся поотделно и си го забърках. Витамин Е го пропуснах, че не ми се пукаха капсули, а на ампули не се продава, поне аз не намерих. На негово място сложих малко кокосово масло и малко мас. Мирише страхотно (маста изобщо не се усеща).

musleto, сериозно ли за S-line, тъкмо се бях надъхала и аз за нея  Sad

Общи условия

Активация на акаунт