5 ОУ Иван Вазов

  • 50 455
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Ето класирането - https://vazov5sb.files.wordpress.com/2014/06/purvi_klas.pdf

Елмира, благодаря!  Hug
Мисля, че можеш да запишеш в 151во, за да не останете на "сухо", пък ако влезе и в 5то детето, да изтеглиш документите от първото и да се запишете.  Simple Smile  Пожелавам ви успех, стискам палци!  Hug

# 31
  • София на морето
  • Мнения: 171
Привет! Утре отивам и аз за заявлението СИП/ЗИП. Морена, да, децата са били заедно, изглежда сме се запознали в събота. Simple Smile Колко минимум СИП-а могат да се изберат?

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Привет, Биги! Ако искаш заповядай и в темата на наборите. Simple Smile
Сиповете са 3:
1. математика
2. английски
3. немски
Трябва да се избере един предмет и казват, че е желателно да е някой от езиците.  Wink
Ние избрахме математиката. Simple Smile

..изглежда сме се запознали в събота....
Не се сещам... къде в събота.  newsm78  Simple Smile

# 33
  • София на морето
  • Мнения: 171
Благодаря, Морена! Преглеждам темите понякога, но нямам много време да пиша. При възможност, ще се включвам!  Simple Smile

Извинявай - неделя на рождения ден, не събота!

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Извинявай - неделя на рождения ден, не събота!
О, ясно. Simple Smile  И виртуално значи се запознахме вече, приятно ми е!  Hug

# 35
  • София на морето
  • Мнения: 171
И на мен!  Hug

Бях до училището сутринта, писахме СИП математика и английски.  Simple Smile

# 36
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Здравейте!  Hug

По въпроса за учителките: Познавам Мирчева и Костова.

За Костова няма какво да се коментира: рядко срещан ЧОВЕК, жената има уникално отношение към всички деца и всички хора, прекрачили прага на училището. Това е рядко срещан добър човек. Децата я обичат безкрайно, прегръщат я, гушкат я, тя им се радва от сърце, обича ги искрено и това си личи. От сина ми зная, че Костова извежда доста силен клас. Каза, че държи на образованието и децата й имали обширни знания по материала  Peace
Познавам я от няколко разговора, но това са от тези разговори, които ще помня цял живот. Просто защото насреща си имах един  ПОЛОЖИТЕЛЕН!!!! човек. От тия, дето са на изчезване. Доколкото зная, подготвителната група, която сега завърши в V ОУ, остава цялата в един клас (първи) за 2014/2015г и са избрали Костова да им е класна. Няма какво да го усукваме, Костова е с небивал авторитет и уважение и от деца и от родители.

Мирчева ни стана класна по случайност, защото при Костова нямаше места.  Но извадихме късмет с нея. Много съм доволна. С нея не бях говорила никога преди това, но съм щастлива, че синът ми беше при нея. Мирчева държи класа си като орлица. Има поглед върху класа,  като цяло - отношенията между съучениците, проблемите им, вълненията им. Разбира децата, показва доста умело кой кого трябва да слуша, умее да си води класа, прави го много добре. Децата я обичат, чувстват се сигурни с нея (мисля, че моят син ни имаше наравно мен и нея), тя ги предразполага  да я чувстват като родител. Относно обучението, нямам коментар. Ние (моето с-во) сме изключително доволни. Синът ми има трайни знания. Харесва ми как и какво учи, харесва ми отношението му към училището, желанието му да е там, в класа, да се учи, да си е с госпожата и съучениците си. У нас никой не се занимава с него (много рядко някое изречение на английски - ако ме пита). Удивлявам се, че той научи доста, в някои области е далеч по-грамотен от мен (например разни животинчета и факти за култури и цивилизации). Радвам се на успехите му и на любовта му към училището, на интереса му към класа и разни извънкласни дейности. А, както казах, ние с мъжа ми нямаме нищо общо там. Отдавам го изцяло на Мирчева.  Peace

Миналата седмица записах малкия си син в първи клас, пак при Мирчева. Директорката каза, че са отворили четвърта паралелка. Трите предвидени не стигали. Та, в този ред на мисли, най-вероятно си оставаме с една учебна смяна. Все пак, това е гордостта на V ОУ Simple Smile  Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 1 058
А кои са другите две класни? Знаете ли?

# 38
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Едната е Георгиева, а другата - не зная коя ще бъде.

Това са трите: Георгиева, Мирчева и Костова, които сега изведоха 4 клас.
Те поемат  новите паралелки (първокласниците).
Щом има отворена още една паралелка е логично, че ще има още една класна, както предполагате, но и аз не зная коя ще бъде  newsm78

Георгиева не я познавам. Като външност я зная, но никога не съм разговаряла с нея  Close

# 39
  • Мнения: 2 037
Двете смени в у-ще са сигурни на 100%.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
galaUSA, много благодаря за споделеното впечатление!   bouquet
Изборът е направен вече, но много ме успокои.   Hug

Септември на РС, ще разберем коя е четвъртата учителка. Simple Smile

Двете смени разбрах, че са за средната степен - от 5клас нагоре.

Последна редакция: пн, 09 юни 2014, 19:02 от Morena

# 41
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Аз слушах наскоро по радиото, а после и по ТВ, че за пети клас тази година ще има занималня.
Вие чухте ли нещо такова?  newsm78

# 42
  • София
  • Мнения: 1 058
Ами, то каква занималня в 5ти клас!!! Поредната глупост.

# 43
  • София на морето
  • Мнения: 171
И аз благодаря за споделените впечатления, galaUSA!
Така е, двете смени ще бъдат за 5, 6 и 7 клас.
И аз четох нещо подобно за занималня в 5-ти клас, но не обърнах голямо внимание.

# 44
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Ами, то каква занималня в 5ти клас!!! Поредната глупост.


Бе чух го това, сигурна съм.  Peace
Сега ще видя в нета.

да, ето го: http://www.vesti.bg/bulgaria/obshtestvo/zanimalniata-v-5-i-klas- … -zhelanie-6008814

Аз бих записала децата. На мен ми е ОК да са си в училището целодневно. Ние сме на работа, нямама АБСОЛЮТНО никой, който да ни помага.  Naughty Нито роднини, нито приятели, които да са с възможност да ни помогнат около децата, нямаме баби, нямаме никой. Ако това със занималнята в 5 клас се получи, ще ми е перфектно на мен. И двамата, в калъп, целодневно Simple Smile

Една майка на родителската среща сподели и тя, че би искала да има занималня. В конкретика, за нея (нейното с-во) такава занималня би била удобство.  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт