Перилни препарати и омекотители - 19

  • 67 043
  • 724
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 5 209
Не бързай, а изчакай безфосфатната версия на Максима. По-добрият избор е и въпреки това, което писах, надали с просто око ще се забележи някаква разлика в действието. Аз също предпочитам безфосфатните прахове, просто написах нещо, което сметнах, че ще е интересно, но стана голям въпрос. Щом я има на едно място, значи ще се появи скоро навсякъде.

Съставът на Бинго го има в сайта на Хаят. Ето го информационния лист тук (отваря pdf файл). Има целулаза.

# 631
  • Мнения: 5
Някой да е ползвал "Тео -бебе омекотител"? Мнение!

# 632
  • Варна
  • Мнения: 189
Здравейте! Темата ми е изключително полезна. Благодаря на всички! Имам въпрос: кой от двата да взема и доволни ли сте? Благодаря!   bouquet

http://www.google.bg/imgres?sa=X&biw=1280&bih=827&tb … ;ved=0CIQBEK0DMBA

или

http://www.google.bg/imgres?sa=X&biw=1280&bih=827&tb … ;ved=0CI0BEK0DMBM


Извинявате  за линковете, не знам как да сложа снимка!



# 633
  • Мнения: 15 379
Тва залитане към Сано не ми допада обаче Laughing, къде отидоха ценителките на немските прелести за пране?

# 634
  • Sredets/Burgas
  • Мнения: 1 466
Тва залитане към Сано не ми допада обаче Laughing, къде отидоха ценителките на немските прелести за пране?

Аааа, тук сме! Mr. Green Аз немското си го уважавам най-много...

Моето мнение за Сано,
макар че перях и с него почти 2 години от няма и къде,
е че не пере добре...
Поне не и Сано Максима...
И едно разбрах...
Колкото е по сенситив един прах, толкова е по- лош в изпирането...
Но това е нещо логично!

# 635
  • Мнения: 15 379
Хах, ми така де. Аз съм особено зле настроена към марката, само един омекотител харесвам, но съм обявила бойкот. Нека са им хубави продуктите, има по-хубави, на по-добри цени.

# 636
  • Мнения: 648
Като сме тръгнали да си говорим за Сано Simple Smile аз да си кажа за хвалените тоалетни блокчета. Купих две - едно с миризма на лалета и друго, дето оцветява водата в синьо. Никакви не са - нито миришат, нито пяна правят... какво всъщност им е хубавото?
Но пък верото им с ябълка и мускус мирише много приятно, измива мазното и лесно се изплаква.

# 637
  • Мнения: 781
Аз пък да се изкажа за Ариел подс за цветно. Доволна съм , имат аромат, даже го усещам след изсъхване. Не е силен, но е много приятен. С петна не знам как се справя, че до сега 2 пъти съм прала с него и нямам замърсени или с петна дрехи .

# 638
  • Мнения: 767
Не бързай, а изчакай безфосфатната версия на Максима. По-добрият избор е и въпреки това, което писах, надали с просто око ще се забележи някаква разлика в действието. Аз също предпочитам безфосфатните прахове, просто написах нещо, което сметнах, че ще е интересно, но стана голям въпрос. Щом я има на едно място, значи ще се появи скоро навсякъде.

Съставът на Бинго го има в сайта на Хаят. Ето го информационния лист тук (отваря pdf файл). Има целулаза.
[/quote
Гес   bouquet благодаря,разбира се ще изчакам и без това ще ме бият вече в къщи с тези прахове Grinning

# 639
  • Sredets/Burgas
  • Мнения: 1 466

Но пък верото им с ябълка и мускус мирише много приятно, измива мазното и лесно се изплаква.

От него и аз съм страшно доволна! Peace
Мие, та премива, скърцат ми чиниите ... Mr. Green

# 640
  • Мнения: 5 209
Тва залитане към Сано не ми допада обаче Laughing, къде отидоха ценителките на немските прелести за пране?
Къде са? Не съм виждала немски от една година, а ако има са стари и на такива цени, че и аз не бих се прежалила. 80 ст. до над лев за пране е безумие.

Аааа, тук сме! Mr. Green Аз немското си го уважавам най-много...

Моето мнение за Сано,
макар че перях и с него почти 2 години от няма и къде,
е че не пере добре...
Поне не и Сано Максима...
И едно разбрах...
Колкото е по сенситив един прах, толкова е по- лош в изпирането...
Но това е нещо логично!
Не пере сигурно Максима сензитив, но той не съдържа нито избелители, нито ензими, затова и не ме вълнува като продукт. Адванс си пере добре.

аз да си кажа за хвалените тоалетни блокчета. Купих две - едно с миризма на лалета и друго, дето оцветява водата в синьо. Никакви не са - нито миришат, нито пяна правят... какво всъщност им е хубавото?
При мен и миришат много силно, и пяна правят, но лека. Може би зависи от това как ги облива водата.

# 641
  • Sredets/Burgas
  • Мнения: 1 466
В твърда вода ароматът се отваря по-добре...
Не знам чисто химически защо е така,
но когато ходя при нашите в Средец и пера там,
прането ми мирише  поне 2 пъти по-силно, отколкото в София...

# 642
  • Мнения: 15 379
Гес, намират се, не зная как е при моренцето обаче.

Аз държа да отбележа, че пера не само с немско. Майка ми е човек, който особено много държи да ме зарадва и освен другите подаръци, които ми прави, редовно пристига с пакет прах.
Последният път ми донесе Ариел колър прах и Персил евкалипт прах. Ми и двата си ги ползвам, доволна съм много и от тях, наравно с немските прахове, които ми седят като запас.
Особено Персила се справи блестящо с бели тъкани - основно кърпи, домакински и хавлиени.

# 643
  • Мнения: 5 209
В Бургас има един магазин на Борн, който предлага австрийски стоки. Мъчат се да ги представят за немски, но на мен тези не ми минават, знаете. Цените са много високи и го подминавам като малка гара.
Изобщо напоследък взех все повече да се отварям към нови неща и към експериментиране. Например мислех да купувам този Максима advance, но после открих отворен пакет в запасите си. Остават няколко месеца до края на срока му на годност. Явно съм го ползвала преди време, но не съм упорствала много, но сега си го ползвам и пере добре и избелва. Защо съм го зарязала, не помня. После се запалих, търсих мнения за марката и във форума открих много стари положителни мнения за омекотителя, та купих и от него (вече няколко аромата). Е, страхотно силна миризма. Хич вече не бойкотирам (само Бонукс).

# 644
  • Мнения: 267
В твърда вода ароматът се отваря по-добре...
Не знам чисто химически защо е така,
но когато ходя при нашите в Средец и пера там,
прането ми мирише  поне 2 пъти по-силно, отколкото в София...
Предполагам, защото са разработени за твърда вода, каквато е в Израел. Особено вариантите Bio и Musk. Пише го на сайта на компанията. Не съм използвала прахове на Сано от години, та нямам преки наблюдения.
Забелязала съм, че силата на аромата зависи и от изплакването. Например, при ОМО - с допълнително изплакване миризмата е определено по-слаба при мен. Вероятно има значение и с колко вода плакне пералнята.

Общи условия

Активация на акаунт