Отговори
# 405
  • Мнения: 4 941
Аз искам да попитам, ако има някой завършил педагогика да каже как протича един държавен изпит?


В кой университет? Аз съм завършила в Шуменския, и за него мога да кажа.
Благодаря, вече знам.

# 406
  • Мнения: 736
Интересувам се от отписване от университет /ИУ гр. Варна/, от известно време нямам достъп до сайта и дори не мога да прочета или взема номер за информация... Някои знае ли каква е процедурата и колко време отнема или пък номер на който да получа информацията, която ми е нужна?

# 407
  • Мнения: 17 985
Искам да запитам при кандидатстване в СУ за специалностите Икономика и финанси и Стоп. управление, какво ще рече: По избор- изпит или матура:
Математика I, Математика II или матура по математика.
Матурата е ясна, ОК, но ако решиш да се явиш на изпит избираш едната от двете математики ли? Много нелогично ми се струва

# 408
  • Мнения: 2 030
Има логика, балът се сформира с умножение с различен коефициент за Математика I и Математика ll. Математика ll задачите са по-трудни и се умножават по 3 оценката.

# 409
  • Мнения: 17 985
. И двете математики са с коефициент 3, затова търся логиката и аз.

# 410
  • София
  • Мнения: 66
Ами по избор значи точно това, че можеш да се явиш на един, два или и на трите изпита - като ако е повече от един, се взима по-високата оценка при изчисляване на бала! Има разлика между математика 1 и 2, да, но не се знае как ще се представи човек - може оценката по математика 2 да е по-висока от математика 1, ако се яви на двете. За тези специалности са с еднакъв коефициент, но при математическите специалности във ФМИ на СУ не са.
Съвет от мен - за явяване на повече изпити, като се преценят и баловете при класиранията - първо и второ от минали години!

# 411
  • Мнения: 4 941
Колко нормално е според вас да те скъсат на държавен изпит при положиение, че си писал по дадената тема???

# 412
  • Мнения: 3 788
Колко нормално е според вас да те скъсат на държавен изпит при положиение, че си писал по дадената тема???

Зависи какво и къде учиш, при нас всичко е нормално.
Ти ли беше питала за педагогическо направление държавен? Как протече точно и какво ти беше включено?

# 413
  • Мнения: 4 941
За кое питаш, за изпита ли?

# 414
  • Мнения: 3 788
За кое питаш, за изпита ли?

ами да
аз уча филология, 4-и курс, педагогически профил, казаха, че ще имаме дипломна, ама май само държавен ще е
върху целия материал 1-4 курс ли беше или само определени теми по конспект?
много съм боса в тая област, поне засега де Grinning

# 415
  • Мнения: 4 941
За кое питаш, за изпита ли?

ами да
аз уча филология, 4-и курс, педагогически профил, казаха, че ще имаме дипломна, ама май само държавен ще е
върху целия материал 1-4 курс ли беше или само определени теми по конспект?
много съм боса в тая област, поне засега де Grinning
Аз завърших Предучилищна и начална училищна педагогика. Имах два държавни изпита. Конспекте включваха всички теми изучавани през четирите години. На единият изпит,който беше по Психология имахме 2 теми от конспекта, а по Методика на обучението 3 теми. Ако не пишеш по една от темите те късат.

# 416
  • Мнения: 1 401
Тинити,
В кой университет е това?
Може и на лично съобщение Grinning

# 417
  • София
  • Мнения: 613
Хора, момичета, много го закъсах! 
Дайте някой, който пише теми, трябва ми някой да ми напише свободна тема за дипломата,  няма готов материал в нета, трябват и свободни разсъждения.  Аз не мога да го напиша, бях намерила една мацка, но понеже се забавих с мойта част от заданието, сега тя ми отказа, приела е много други поръчки и няма време.
Много разчитах на нейната помощ, но уви! А мислех да искам дата за дипломирането до кроя на годината и сега не знам към кого да се обърна за помощ! 

# 418
  • Мнения: 4 941
Тинити,
В кой университет е това?
Може и на лично съобщение Grinning
Асен Златаров в Бургас. Ако имаш някакви въпроси пиши на лично, че аз с тази нова версия не знам от къде да ти пиша на лично.😀

# 419
  • Мнения: 1 401
Тинити,
В кой университет е това?
Може и на лично съобщение Grinning
Асен Златаров в Бургас. Ако имаш някакви въпроси пиши на лично, че аз с тази нова версия не знам от къде да ти пиша на лично.😀

Така като гледам и аз не знам от къде да ти пиша на лично (моята версия е бъгната от вчера, явно правят нещо от сайта по нея). Grinning

Но благодаря за информацията! Мен ме интересуваше дали не става въпрос за ЮЗУ-то в Благоевград Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт