Раждане в Майчин Дом 2014 (Цени,Услуги,След родилни стаи )

  • 147 701
  • 733
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 721
Привет на всички! Да напиша и за моето раждане и престой. Бях на 5 ет в операзионна реанимация и сега на 7 етаж. Доволна съм от отношението на екипа който ме оперира- много внимателни, нежни към пациенга ( щом анестизиоложката ме галеше по главата и ме успокояваше). Както навсякъде има плюкове и минуси, но бях подготвена за по- голяма мизерия, а всъщност не е чак така Simple Smile хлебарки няма, но и комарници по продорците няма...
Пожелавам успех на всички, които им предстои раждане!

# 346
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Bossa Nova, с избор на екип ли ражда Simple Smile   bouquet

# 347
  • София
  • Мнения: 721
Да д-р Гарнизов

# 348
  • Мнения: 505
Здравейте! Искам да попитам наскоро раждалите в МД дали някоя от вас е раждала в присъствието на бащата или дали знае за някоя майка на която са и позволили, понеже като се обадих казаха че не допускали бащи, но ми се струва че би трябвало да има някакви опции.

# 349
  • Мнения: 9 004
В майчин дом няма такава опция.

# 350
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
И мен ме интересуваше това..
Чували ли сте дали е възможно да не се прерязва пъпната връв веднага. Знам, че в Тина Киркова има такава опция, но не ми се иска само заради това да раждам там...

# 351
  • Мнения: 505
sunny91 и аз точно за пъпната връв се притеснявам, а би трябвало навсякъде да се съобразят честно казано, защото това си е кръвта на бебчето и не принадлежи на болницата, а на БЕБЕТО..  аз прекарах няколко дни в притеснение дали ще се съобразят с това, дали с онова.. въпроса е, че понякога нещата не са в твои ръце и поне можеш да измъкнеш най-доброто от ситуацията Simple Smile

# 352
  • Мнения: 153
Привет на всички! Да напиша и за моето раждане и престой. Бях на 5 ет в операзионна реанимация и сега на 7 етаж. Доволна съм от отношението на екипа който ме оперира- много внимателни, нежни към пациенга ( щом анестизиоложката ме галеше по главата и ме успокояваше). Както навсякъде има плюкове и минуси, но бях подготвена за по- голяма мизерия, а всъщност не е чак така Simple Smile хлебарки няма, но и комарници по продорците няма...
Пожелавам успех на всички, които им предстои раждане!
А как се казваше тази анестезиоложка?

# 353
  • София
  • Мнения: 721
Д-р Огнянова

# 354
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Мами, искам да питам при самото раждане в родилните зали, ако нямам избор на екип, сама ли ще съм? Т.е. ще има ли още 2-3 жени, които ще раждат?  bouquet

# 355
  • Мнения: 727
Мами, искам да питам при самото раждане в родилните зали, ако нямам избор на екип, сама ли ще съм? Т.е. ще има ли още 2-3 жени, които ще раждат?  bouquet
Всички родилни зали в МД са единични, т.е. независимо дали имаш екип или не ще си сама в родилна зала.

# 356
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Благодаря Simple Smile

# 357
  • Мнения: 379
Привет, искам да попитам вече родилите мами къде се ходи на контролни прегледи в МД след като ви изпишат?

# 358
  • София
  • Мнения: 3 063
И аз да споделя моето раждане в МД.
Трябваше да е с избор на екип и планирано секцио към края на месеца, но детето реши да избърза и се появи непланирано. Доктора, с който имах уговорка ме предупреди, че излиза отпуска и затова се наложи да ме поеме дежурния екип. Хиляди благодарности на д-г Гърчев. Все едно не съм оперирана! Бях на 12ет. не мога да се оплача. Акушерките отговаряха на всеки абсурден въпрос, който задавах, педиатърките също.

# 359
  • Мнения: 102
Здравейте! Искам да попитам наскоро раждалите в МД дали някоя от вас е раждала в присъствието на бащата или дали знае за някоя майка на която са и позволили, понеже като се обадих казаха че не допускали бащи, но ми се струва че би трябвало да има някакви опции.
След всичките ми опити да успея да вкарам бащата да присъства на раждането в тази болница се
 оказа невъзможно. Писах и питах кой ли не! Донякъде е разбираемо-не се позволява да влизат и излизат постоянно лица, различни от пациентите. Разбирам Ви, защото и аз много исках присъствие на бащата, но по приоритетно ми беше бебето да се роди на място с висок професионализъм и в ръцете на избрания от мен лекар. С последните компромиси не правя и не съжалявам, защото сега гушкам здраво бебче. Повярвай, бащата ще е все така треснат от адреналина, като му го дадат в първите минути след раждането. Връзката между баща-дете не се гради по време на раждането.
Би било прекрасно да се разреши присъствието, но разбирам и че в болница, с токова много раждания, е доста трудно да се организира.
Леко раждане!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт