Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 51

  • 42 094
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 675
На мен ми се е случвало да се гримирам на изкуствена светлина и след това като се видя на дневна и да се изплаша  Laughing Затова и предпочитам да се гримирам на прозореца, но не винаги е възможно  Rolling Eyes

Жаки°, аз не съм казала, че са лоши, но бих се радвала ако има повече снимчици и да не са само на продуктите, а и на лицето  Grinning
Много е трудно снимането, но едва ли другите блогърки ги снимат фотографи.
foxita хубаво обяснява за снимането, но при мен като няма слънце, ще ми трябва специална лампа  Rolling Eyes а като нямам блог и някак не ми се инвестира  Blush
Ако имах блог, със сигурност щях да помисля за осветление.

За дневен грим си харесах това: http://82inez.blogspot.co.at/2013/07/powtorka-z-rozrywki.html  Simple Smile


# 16
  • Мнения: 13 627
Блога ми е ориентирам главно към ревю на продукти. Дори да започна да пускам някой или друг грим това не го намирам за особено важно, защото рядко някой може да гримира това, което гримирам аз. Не че за можещите хора е нещо кой знае какво невиждано, но за начинаещи не е типичният грим, който може да си направиш стъпка по стъпка.
Отделно правя неща които не са "масовки" и не могат да се носят всеки ден.
Истински полезната информация за мен са снимки, суочове и личен experience с продуктите.

# 17
  • София
  • Мнения: 9 560
Фокси Hug от миналата тема още!
Всички тук те обичаме и харесваме! Hug
Имаш толкова лека ръка!
Освен това си мисля, че всички гримови курсове биха стъпкали нежността, която притежаваш. Ти имаш новаторство и поглед върху цветовете, съчетанията и правиш гримовете си, без това да е натрапчиво, агресивно и дразнещо. Пред таланта и боговете мълчат!
Пожелавам ти да станеш новото лице на Инглот Пловдив! Peace
Очакваме и видео клипчета от теб! Hug

# 18
  • Мнения: 4 428
Веси, направи си нещо, което да отразява светлината в лицето ти и се снимай на дневна светлина срещу прозореца например. Без светкавица. Гаранция, че ще станат хубави снимките Peace

Ох, знам, знам. Ама какво да направя, като съм на работа и слънцето не ме чака да се прибера  Crazy
Уикенда снимам продукти и стават такива хубави снимки, дори без слънце - просто, защото е светло навън. Но за гримовете няма как все още  Tired Ще видим с напредването на деня как ще е. Просто трябва да си купя осветление, за снимки вечер  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 331
B&C, последния ти грим е най-добрия, който си показвала до сега! Много ми хареса.

Ох, аз съм в гримов катарзис  Laughing, все едно и също правя, само с различни цветове, имам нужда от нов продукт, който да ме вдъхнови за експерименти  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 924
http://www.snimka.bg/?album;aid=803419 .Едните са сини,анса излезнали сиви,а другите дрто изглеждат жълти са зелени.Очаквам вашите критики ,моля. Grinning

# 21
  • Мнения: 41
Благодаря за темата  bouquet,аз не използвам сенки,но като гледам какви неща творите много им се радвам Simple Smile

# 22
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Жаки, благодаря за темата.   bouquet
И аз днес ми нах през Инглот и понапазарувах.  Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 1 500
Жаки, благодаря за темата!   bouquet

Много красиви гримове показвате, с удоволствие ги гледам, въпреки че почти не ползвам сенки, много харесвам това, което правите.  Hug

# 24
  • Мнения: 176
Моля, помагайте! От утре ще нося очила и незнам как да се гримирам. Обичайния ми ежедневен грим е светло тоуп-бронз-беж ще ми се блендва със рамките (бронзов-тоуп).  Sad
Някакви съвети как да подчертая очите без да правя супер тежък вечерен грим? Също очна линия добре ли седи под очила? Офф толкова ми е притеснено.. Confused

# 25
  • Мнения: 1 767
Епона,гримът ти ми харесва много!!!

Фокси,ти си умопомрачителна и талантлива! И искам да те питам теб - коя е червената сянка от един червен грим от блога ти. После ще намеря снимката и ще ти пратя на ЛС,ако не се сещаш за кой грим питам. Peace

# 26
  • Мнения: 432
  bouquet мерси за новата тема

от днес:

# 27
  • Мнения: 242
Епона,гримът ти ми харесва много!!!

Фокси,ти си умопомрачителна и талантлива! И искам да те питам теб - коя е червената сянка от един червен грим от блога ти. После ще намеря снимката и ще ти пратя на ЛС,ако не се сещаш за кой грим питам. Peace


Предполагам за този грим става въпрос: http://xmysweetescapex.blogspot.com/2013/11/todays-makeup-lady-in-red.html

Китайска палитра сенки за очи Peace Ружът е правен със същите сенки  Laughing

Лошка, кой е моливът/сенките/очната линия на долния клепач? Уникално синьо! Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 13 627
Моля, помагайте! От утре ще нося очила и незнам как да се гримирам. Обичайния ми ежедневен грим е светло тоуп-бронз-беж ще ми се блендва със рамките (бронзов-тоуп).  Sad
Някакви съвети как да подчертая очите без да правя супер тежък вечерен грим? Също очна линия добре ли седи под очила? Офф толкова ми е притеснено.. Confused
Пробвай да направиш обичайният си грим, но опуши окото с по-тъмен молив за да има хубав контаст. Нанасяш молива и опушваш леко с пенсил четка, апликатор или каквото имаш.
Aко рамките са ти по-дебели е хубаво и очната линия да е по-забележима. Ако са много тънки обратното.
Много готин трик за очила е също да си направиш долният клепач в по-различен цвят. Придава интересен акцент.

# 29
  • Мнения: 22 480
Да следя и аз, макар да нямам много време в момента за грим (не че и излизам много).

Искам да попитам, от Инглот мога ли да поръчам да ми изпратят, т.к. в нашия град нямат никъде продукти.
Не че точно знам какво искам, но ще разгледам и ще се ориентирам.

bebolinka82, гримираш се както обикновено и правиш една идея по-опушено, както е казала и Жащи. Също по-тъмна очна линия е подходяща при носенето на очила.

Общи условия

Активация на акаунт