Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 51

  • 42 093
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 46


[/quote]

LOSHKA, много хубаво гримче. Какво си използвала за постигането на този красив син цвят?  Heart Eyes Blush

# 46
  • Мнения: 13 627
Спомням си само, че палитрата за 10 сенки е 20 лв. Аз до сега само такива съм купувала, защото са ми най-удобни и седят добре в ръката.

# 47
  • Мнения: 46
Утре на дневна светлина и аз ще снимам моите сенки на Инглот, както и пигментите, които имам. Надявам се и аз да улесня някого в избора Simple Smile

Фокси, с нетърпение чакам да видя. Големи красоти твориш.  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 242
Спомням си само, че палитрата за 10 сенки е 20 лв. Аз до сега само такива съм купувала, защото са ми най-удобни и седят добре в ръката.

От 20 цвята мисля, че беше 29 или 29.50лв.

# 49
  • Мнения: 22 480
Благодаря, ще им пиша на страницата и ще разбера с точност. )

# 50
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
И аз благодаря за новата тема, от няколко дни съм извън цивилизацията и влизам за по мъничко - с прелитане  Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 116
Сега разглеждах в Темпталия сенки на Инглот и си харесах десетина, а тя е писала само за Pearl и Matte финишите.Харесах и няколко от палитрите на Жаки...ох  Crazy
Мисля на първо време да си взема 2-3, които най-много харесвам, ако успея да определя кои са те  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 2
Аз като цяло имам негативно отношение към Inglot по няколко причини, най-незначителната от които е качеството на продуктите им. Съжалявам, че го казвам, след като явно са много харесвани от повечето от вас, но пък защо да не се чуе и друга гледна точка  Peace

Според мен качеството на повечето техни сенки, които съм тествала, е съвсем прилично, силно пигментирани са, имат огромно разнообразие от финиши и цветове - може би по-голямо от всички други професионални марки. Аз съм фен на матовия финиш и според мен матовите им са трудни за работа, особено за блендиране и както вече се спомена, се ронят малко повече, отколкото мога да преглътна.

Но основната причина да не ги харесвам е маркетинговата им и ценова политика, и фактът, че един и същ продукт в Полша струва към 2,50€, в България към 4,25€, а в Германия 7,50€. Това са 300% повече, а държавите са дори съседки и всички са членове на ЕС. Може да имат добър концепт, но не могат безнаказано просто така да решат да минат в различна ценова класа (през 2011) без да имат добра причина за това, освен да касират повече пари, защото има хора, които са готови да им ги платят.

NYX опитаха да направят същото в Европа преди 2 години (имам впечатления за Германия), и получиха студеното рамо на голяма част от бюти-обществото. Бяха такива фрапантни разлики, от порядъка на 500% повече от цената в Щатите.

Аз не искам да подкрепям тази политика, ако ще и да са най-качествените продукти на света.

Ще се радвам, между другото, ако някой може да обясни причината за воденето й.

# 53
  • Мнения: 924
Аз писах малко по-напред за цените на палитрите.Ама нещо моите постове никой не ги чете.В Момента (Поне в събота) има отстъпка на голяма част от сенките им- 6.80.
Това  с очилата имен ме интересува тъй като и на мен се налага да нося често.Много е кофти,че променя( скрива ) грима.Ама се свиква.

# 54
  • Мнения: 2 843
Това с маркетинговата политика на Инглот наистина не е добре да се толерира. И все пак е разбираемо и това, че в сравнение с по-високия клас козметика са несравнимо по-достъпни, поради което и не очкавам у нас да има отпор.

Като качество хич не са зле според мен; с удоволствие си купувам и Диор, и Инглот, като в някои случаи пигментираността на Инглот е по-добра и май само суетата ме кара да посягам към Диор повече.

# 55
  • Мнения: 22 480
Кофти е това за политиката им, но така решили...така правят.

Аз имам и нисък и среден и висок клас козметика. Разлики има разбира се. Simple Smile
Диор имам само пудра и то вече е на 2-3г. някъде, но и рядко прибягвам до нея (със суха кожа съм по принцип) и тя си стои сигурно на половина.
С голям мерак си взех и едни сенки...които оказа се, че съм се прецакала с менте. Sad а ги платих като за оригинал.

# 56
  • Мнения: 2 214
И аз съм в редиците на нехаресващите и марката и пресиленото им позициониране. Това не ми пречи да съм фен на Краси ( топ гримера им в Пловдив)

# 57
  • Мнения: 3 675
Inglot имат страхотни цветове - останаха ми очите в сенките и пигментите им  Crazy
Гримовете на  foxita също са правени с техни продукти и аз се изкуших, но не забравяйте, че ние не сме  foxita  Wink
Сенките на Inglot са пигментирани, но с тях  се работи трудно  Rolling Eyes
Аз имам 428, 463, 397 и 46
Матови не посмях да си купя.
Предполагам, че бих си купила още от техните сенки, но тъмни и матови сенки ще търся при МАС.

# 58
  • Мнения: 2 843
А защо някои от вас не харесват Инглот (извън ценовата политика за отделните страни)? От тях имам 10-ина нематови сенки и всички са хубави като цветове и пигментация, не се разпрашават много (не повече от други марки); като количество са големи, сигурно не бих могла да ги изхабя с години.

Имам само 1 матова сянка - вярно е, че се поразпрашава. Но имам матова сянка на Герлен, която е много хубава, но при нанасяне слагам под окото слафетка, защото се разпрашава; имам някои  матови сенки на Диор (по 1 в палитра) и за тях не мога да кажа, че хич не се ронят; някои от тях са и слабо пигментирани. Разбира се, и Герлен, и Диор са по-хубави, но Инлот не са несравнимо, космически по-лоши за цената си.

# 59
  • Мнения: 2
Аглая Епанчина, матовите са си труднички за производство, аз доста дълго време търсих перфектните за мен и джоба ми, и ги намерих чак при театралния грим - но пък техните блестящи не са нищо особено.

Общи условия

Активация на акаунт