Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 51

  • 42 090
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Maryse, няма проблем. Изпращат с куриер.  Peace

# 31
  • Мнения: 176
Моля, помагайте! От утре ще нося очила и незнам как да се гримирам. Обичайния ми ежедневен грим е светло тоуп-бронз-беж ще ми се блендва със рамките (бронзов-тоуп).  Sad
Някакви съвети как да подчертая очите без да правя супер тежък вечерен грим? Също очна линия добре ли седи под очила? Офф толкова ми е притеснено.. Confused
Пробвай да направиш обичайният си грим, но опуши окото с по-тъмен молив за да има хубав контаст. Нанасяш молива и опушваш леко с пенсил четка, апликатор или каквото имаш.
Aко рамките са ти по-дебели е хубаво и очната линия да е по-забележима. Ако са много тънки обратното.
Много готин трик за очила е също да си направиш долният клепач в по-различен цвят. Придава интересен акцент.
Жаки, благодаря.   bouquet
Наистина не се сетих за опушване. Малко се паникъосах като разбрах и забравих всички варианти.
Иначе рамките ми са тънки и малки, но преди се гримирах, така че да подчертая сините ми очи, а сега някак се губят. Ще експериментирам, но за утре незнам как да се гримирам.  Confused

# 32
  • Мнения: 13 627
Като стана дума за Инглот знаете ли дали при нас имат тази четка?
http://inglotcosmetics.com/15bjf/products/567/575

От както махнаха магазина в Mall of Sofia съм в тотално неведение за всичко инглотско  Confused

bebolinka82 щом имаш светли очи очертай цялото око. Направи един обикновен нюд грим с хубаво подчертани очи (независимо дали с прецизна очна линия или опушване). Сложи 1-2 пласта спирала и не забравяй да подчертаеш и веждите  Peace

# 33
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Не съм обръщала внимание за нея, ама може да им пишеш съобщение в ФБ. Отговарят бързо.  Peace

# 34
  • Мнения: 22 480
Maryse, няма проблем. Изпращат с куриер.  Peace

Чудесно, че изпращат, но трябва да преценя и какво искам....а от снимки сякаш малко трудно. Simple Smile

Вие какви цветове имате?

Споделям, че съм с кафеви очи, светла кожа....изработила съм си един бърз начин на гримиране с няколко цвята и основно ползвам тях от едно 2-3г. Малко по-тъмен и опушен грим евентуално при някое излизане и това е.

В момента любима палитра ми е тази на Ести
палитрата
цветовете върху ръка

преди ползвах много тази на Ив Сен Лоран
палитра
цветовете на ръка

това съм аз без грим
тук с палитрата на Ести (не ми обръщайте внимание на некадърността, както и на качеството на снимката, но с новия апарат почти абсурдно да се снимам сама)
тук съм с тази на Ив Сен Лоран

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
bebolinka, не се губят очите споко или поне моите. И аз съм със сини, но рамките ми са черни.
Преди това бях с едни много светли, бежови, не ги харесах и не носех. Затова след година диоптъра ми беше с 1 нагоре. Mr. Green

П.п. сега намерих няколко снимки на мои гримове с очилата:
Скрит текст:
(на дневна светлина е и не се вижда особено, но очната линия личи)



Този особено няма как да не се забелязва  Laughing

и по-лек вариант с кафяво

Ето тук съм с подчертани очи пак, личи си Peace



И един по-смел грим, бях през деня с него Laughing

http://sapphireyesandrubinlips.blogspot.com/2013/09/midnight-sky.html

# 36
  • Мнения: 13 627
Maryse, eто някои от моите сенки, цветовете са абсолютно същите на живо.
Много хубаво се суочват и в нета има доста добри снимки по които може да си избереш.







# 37
  • Мнения: 70
Благодаря за новата тема  bouquet
нещо от мен от днес

# 38
  • Мнения: 22 480
Жаки, благодаря ти. Половината от светлите, както и от тъмните ми допаднаха. Simple Smile Може би като за начало ще пробвам 7-8цвята да видя как са и като пигментираност и т.н.

# 39
  • Мнения: 13 627
Много са добри като пигментация, само от едно пипване вадят страшен цвят. Единственият им проблем е, че матовите и тъмните цветове са ронливи. Особено с тъмните трябва да се внимава много и да се нанасят с много лека ръка.
Всички металически нюанси обаче се перфектни и се нанасят като масло  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 242
Утре на дневна светлина и аз ще снимам моите сенки на Инглот, както и пигментите, които имам. Надявам се и аз да улесня някого в избора Simple Smile

Жаки, и аз си записвам всички цветове много прилежно, защото някой ден се надявам да мога да си направя втора палитра от 20 цвята Simple Smile

# 41
  • Мнения: 22 480
Жаки, благодаря ти. Simple Smile

За тези, които видяха снимката ми, дали твоята палитра ще е ок? Макар че мисля както написах да пробвам с малко цветове първоначално и да увеличавам. Simple Smile

# 42
  • Мнения: 13 627
Ако мога да те посъветвам вземи си задължително DS467. Разкошен нюд цвят, който може да се ползва и за подвижният клепач и за под веждите.
Друг must-have e amc 30 и amc 46 (бялото и розово злато)! Уникални са и стават и за хайлайтери на скулите.
Избери си и някакъв хубав матов кафяво-тоупов нюанс за опушване и базовата ти палитра е готова  Flutter
Аз като си редя палитрите също ги избирам на етапи.

# 43
  • Мнения: 46

[/quote]

Епонка, много хубав грим.  Heart Eyes

P.S. Мерси за новата темичка, следя всички ви с голямо удоволствие.  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 22 480
Жаки, благодаря, ще послушам съветите. Simple Smile

Къде мога да видя цените на празна палитра и тези на самите сенки?
Или да пиша на фейсбук страницата направо?

Общи условия

Активация на акаунт