153 Съединение прави силата в Съединените Американски Щати

  • 51 104
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 563

Следващият месец се местим в НЙС. Днес приех офертата на една от най-готините фирми.

Честито! Дано да сте много щастливи тук!

Ева, много съжалявам, че детето има такава диагноза. Дано наистина с терапия успеете да ги коригирате тези неща.

# 46
  • Мнения: 8 163
Ни куче, ни котки имаме вече. Докторята изнамериха/доказаха на ММ алергия и към кучета и котки. Той има и сенна хрема, и към алергия към дом. прах, та не смятахме алергичните му реакции за свързани с добичетата.

Котките са заедно, при сем. с 4 деца, 2 зайчета и 2 мопса. Кучето е в МД, при разкошно семейство фермери, които най-сетне се окопитили от загубата на предишния си бобтейл.

Благодаря, Хиър Hug

# 47
  • Мнения: 2 674
Хаха. Браво на теб. Аз не си мислех, че ще ги раздадеш. Айде ще пием кафе като дойдеш. Ще си направим форумска среща. Хиър, Сипируми? Друг в околията, който си мълчи?

# 48
  • Мнения: 8 163
Офффф, още ме боли сърцето, че трябваше да дадем добичетата. Ама представи си как щеше да оцелява милото ми мъжле в амартамент с две кучета и котка... В къщата поне кучето беше ограничено само до първия етаж...

С две ръце съм "за" кафето!

# 49
  • Мнения: 2 674
Нашия котарак ми опика къщата Laughing и аз съм готова да го подаря. Нямам време да отида да му кръцна достойнството, но и това ще стане, не скоро, но със сигурност.

# 50
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 898
Цонна, не знам на колко ти е котарака, но има една възраст,в която сама ще искаш да го фиксват. Аз бях на 100% против, но...бързо решихме проблема. От доброто и послушно коте се превърна в....
Фея, честито. Успех на новото место. Мога да си представя какво ти е без животинките.
Ева, съжалявам. Дано терапиите помогнат. От това което виждам тук, хора с такава диагноза добре се интегрират в живота. Имам двама колеги, не съм видяла никой с нищо да ги дели. Да не кажа че като одитори си вършат перфектно работата.
Маймун, много сила..

# 51
  • Мнения: 2 674
Титина, аз нямам проблем с рязането, защото съм го аутсорснала на мъжа ми. Mr. GreenАз ще припадна при подобна гледка и се пазя. А нямам време да се грижа за котето в момента, а не ми се иска да стои сам по време на възстановяването. Супичка да му направя да лочи, да го погаля, малко човещинка към животинката, иначе много жестоко ми се струва-ела да живееш у нас, ама ако може да ни си практикуваш методите за маркировка, защото ми мирише. Crazy не може, Цоно, не може! Ще търпиш! Whistling

# 52
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 898
При нас лекарката прецени и си го взехме след 2 дни, беше си нормалното коте.
Ти и супа ли му правиш или се шегуваш. Доколкото знам не се препоръчва готвено да се дава.
При нас проблемът не беше в маркировката, стана агресивен и не искаше да прибира.

# 53
  • Мнения: 2 674
Това в консервите сурово ли е? Ако требе ще му правя. Чикен суп фор тхе кат боулз( никаква представа нямам какво значи тази дума на български, но техниката ми я предложи и реших да не споря с машината)

# 54
  • Мнения: 2
Фея - честито! В сити-то ли ще живеете?
Ние сме в предградията в Джърси.

# 55
  • Мнения: 8 163
Да, Патенце, в ситито. Минимум път до и от работа за двама ни, страхотно у-ще, близост до парк и лесен/бърз достъп до забавления.

Цонне, ми супата в боулз се сипва  Mr. Green

Титина, ти да не си започнала да храниш котака със сурово? Или той си лови гущери и птички?

# 56
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 898
Фея, котарака тотално отказа да яде консерви, сега само суха храна + сурова такава- риба, скариди, др меса. Вече взехме да купуваме специално за него. Иначе гущери, плъхове, птици, катерици....но не ги яде, играе с тях и ми ги мъкне пред вратата.

# 57
  • Мнения: 2 674
От това което прочетох, разбрах, че сухата храна не се препоръчва. Разбира се, аз не съм експерт по котко гледане, но на моя красавец не му давам гранули. След това трябва да си направя абонамент при ветеринаря да ни лекува бъбреците. Моят не яде морски дарове, много странно. Червено месо специално за него не е препоръчително, но е голям фен на авокадото. Да ми е жив и здрав!

# 58
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 898
Права си, сухата не я препоръчват заради соята и житните продукти в ния. за това четем етикетите и съпоставяме. Иначе в нея има мн. важни витамини и минерали. Когато беше по-малък котарака ни лекарката му препоръча да започнем да му даваме и сурова храна ( трябва да е била дълбоко замразена за повече от 20 дни).
Нашата котка и тя в началото само пилешко ядеше, но сега разшири обхвата. Има претенции да не е стояло много на открито обаче.

# 59
  • Мнения: 8 163
Моите добичета само сурово ядяха.

Общи условия

Активация на акаунт