Сънят на бебока

  • 4 251
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 153
Ок де, някой има ли обратния проблем?
Дъщеря е на 3 месеца и заспива около 20.30, 21.00 и се буди в 7 сутринта. Проблемът е, че се храни през 4 часа, което значи че се храни точно 4 пъти дневно. Педиатърът ми твърди, че е твърде малко за тази възраст, заради което я будя в 0:00 и я храня полузаспала за 5-ти път.

Въпросът ми е има ли друг, който буди детето си, за да го нахрани или просто да оставя нещата както са?
Недей да я будиш това са пълни глупости! Детето ако е гладно само ще се събуди аз малката не съм я будила тя си спи по 12 часа още от 4 месечна, но се е случвало и преди това да спи по цели ноши без да я будя! Моят съвет е да не я будиш.

# 46
  • София
  • Мнения: 2 995
Да,  интуитивно и аз така мисля.  Но реално за последното хранене не я будя,  а я храня полузаспала.  И ако не е то ще изяжда 4 пъти по 130 мл,  което ми се струва малко за бебе на 3 месеца.  Ох,  не знам.

# 47
  • Мнения: 153
Да,  интуитивно и аз така мисля.  Но реално за последното хранене не я будя,  а я храня полузаспала.  И ако не е то ще изяжда 4 пъти по 130 мл,  което ми се струва малко за бебе на 3 месеца.  Ох,  не знам.
Ако наддава добре няма проблеми

# 48
  • Мнения: 10
moqta bebka ena 5 meseca i kogato  sme si vku6ti se subujda vsqka nosht, az razbira se i davam mlqkoto, poradi fakta , che me e jalb da reve ot glad. Do tuk dobre, no  nqkolko puti me hodili   pri maika mi sprespivane , tq e subujda   mejdu 2 i 4vchasa , maika mi i dava voda i zaspiva, a kato sme i v kushti toq variant e bez  rezultat opitvL aym, no pochva edno revane  i chak do zahlasvanei zatovai davam vodata. i  mi e chudnio vseki put kak tam stava s voda , a v kushti  ne

___________________
Пишете на кирилица.
Може би защото майка ти и я дава, а от теб очаква както обикновенно млякото си! Просто човека е друг и за това.

 
  Да и аз така предполагам,  но засега съм решила да чакам  сама да се откаже, понеже номера  с водата  или с по - рядко мляко при мен не върви, но не мога да я слушам да плаче от глад, някак ми е зверско...  така че ще папкаме и нощем .. Simple Smile      
 Извинявам се за писането на латиница, но рядко, мога да вляза от компа , а телефона ми не поддържа кирилица. Лек ден на всички и дано се въоръжим с повече търпение, за нощните смени.. все някога ще свършат  Simple Smile

Да,  интуитивно и аз така мисля.  Но реално за последното хранене не я будя,  а я храня полузаспала.  И ако не е то ще изяжда 4 пъти по 130 мл,  което ми се струва малко за бебе на 3 месеца.  Ох,  не знам.
Ако наддава добре няма проблеми

 И според мен, няма проблем да пропуска едно хранене, ние винаги проспиваме  едно хранене ,но  сутершното междинно  към 9, 10 зависи, за това пък наваксваме нощем ..

Последна редакция: чт, 13 мар 2014, 00:56 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт