Една надежда в мене тлее - живот във мен да заживее! - Тема 58

  • 26 226
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Салвадоре, как да ти кажа. Че няма да навредят тежко, няма. Че не е хубаво че въобще се налага, не е хубаво, ама нямаш избор, така че не го мисли, пий си хапчетата (то какъв избор имаш при гнойна ангина?) и се опитай да се абстрахираш от притесненията. Ако беше настинка щях да те посъветвам да не приемаш антибиотик, но при гнойна ангина ще е по-зле за евентуалното дете да си болна, отколкото да пиеш антибиотик. Така или иначе докато се оформи сърце, което е на по-късен етап веществата, които приемаш не достигат до плода, т.е няма как да навредиш особено. Успех   bouquet

Благидаря ти,поуспокоих се.Хубавото е ,че този антибиотик е само 3 хапченца и се пие по едно на ден,не е някакъв силен.Иначе го изпих още миналата седмица и вече съм само на сиропче за доизлекуване   bouquet

# 721
  • Мнения: 1 185
 Hug Привет! Аз нещо не мога да намеря време тия дни, но пък като съм затрупана със задачки времето минава по-бързо  Heart Eyes
Карамел, да ти е живо и здраво детенцето   bouquet  bouquet нека скоро да има сестричка или братче, весел празник   bouquet  bouquet

Хубав и влюбен ден желая  Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 4 696
Хелоууу!
Карамел, честит ти рожденник!
Биби, Медунка, дано ни зарадвате! Hug
Елена, значи чакам четвъртък, много държа на твоя прашец, поради причината, че си много положителен човек! :hug
УСПЕХ НА ВСИЧКИ НЕЧАКАЩИ! A имам седмица до М.! Пожелавам си само спокойствие!

# 723
  • Мнения: 1 185
рости, дано дано  Praynig
елена, стискам палци за четв.  Hug
както и на всички нечакащи лелята момичета  Heart Eyes

# 724
  • Мнения: 21 282
Здравейте !

Карамел  да ти е живо и здраво детенцето  newsm59

Ние се завърнахме преди малко,то в нашият град такова задръстване досега не е имало,има хора от софия и пловдив протест п/в построяване на още 1 джамия ...

Малката е добре ,според УНГ няма индикации да се вади сливицата,изписа й само едни противоалергични капки  Hug
И май месец ще ходим пак да проследяваме какво е положението.

Иначе аз ходих в Селена на преглед  в новото крило , в кафето се нагледах на малки сладки бебенца  Heart Eyes

Прегледа ме,всичко е чисто,направихме едни изследвания и изписа на тяхна база - Метфогамма ,имало малко раничка,но това било от раждането и каза,че за момента не е за лекуване.
Направи и цитонамазка,та имам да смъквам кг - 10 ,заради това МЦ прескачал.
Иначе ми каза,че съм в О ,понеже вика - много тече  Blush Mr. Green

Това е в общи линии, доволна съм , смятам да ходя там по-редовно за прегледи и т.н.

# 725
  • Мнения: 1 185
браво , лисичка   bouquet  bouquet

# 726
  • Мнения: 21 282
Hug

Да попитам във връзка,че ми казаха,че имам О,как да я изчислявам точно от последния ден на МЦ ли /макар че такъв нямах от стрес,ако не броим зацапването/  Crazy

# 727
# 728
  • Мнения: 430
Женички ей ме на и мен Simple Smile
Даже вече съм си у дома Simple Smile нали съм бързата и смогнах всичко да направя, въпреки закъснението ми на ЦС /влезнах чак в 15:55 и в 16:10 вече бях в колата! Болеше си ме да ви кажа, изохках малко и доки ме пита: Как си? а аз й казах че като ми махне онея щипци отдолу /дето ги използват и за цитонамазка, забравих как се казват/ съвсем ще се оправя! Махна ги и след 1-2 минути ме отпусна! А док каза: "Хубавата новина след твоето: "Ох" е че тръбите са проходими Wink и си отдъхнах още по-добре! Дори ми каза да не чакам за час в 17:30, а ме натири да си ходАМ Simple Smile /то така или иначе тя за следобеда нямаше график, а бях записана в този на д-р Персенска за коментар на снимката/ и ми каза другия цикъл да си запиша час на 9-10 ден да започваме да следим фоликулчета и да почваме процедура евентуално  Praynig на ЕЦ Simple Smile
Благодаря ви че бяхте с мен, момичета макар и виртуално   bouquet много ми е хубаво, че ви има  Hug


Браво, много се радвам за теб Hug Аз чак сега влязох и като гледам, колко е изписано от неделя до сега хехехе, ще си имам занимание за следобяда.

Поздравления на всички бъдещи мамчета с пожелание за лека и успешна бременност.  bouquet

На мен МЦ  днес приключи и тази вечер ще хващам мъжленцето за ушите  newsm44 хехех

# 729
  • Мнения: 21 282
Azucar Moreno ,имаме нова тема , виж в поста над твоя  Peace

# 730
  • Мнения: 76
Здравейте!
Обръщам се специално към Кристи.
И аз като теб кървях, от средата на януари до към 7-8 февруари. От малък град съм и тук лекарите ми казваха "Да изчакаме". Чакахме, пих сума ти лекарства, но нищо - кървенето не спираше.
Реших да отида при д-р Даскалов от "Център по репродуктивно здраве "Васил Даскалов" в Пловдив. Каза ми: "Всяко кървене при жената, което не е менструация е спешен случай, не трябва да се чака!". Веднага ми направи необходимите изследвания. Оказа се, че имам възпаление на маточната тръбичка. Още в началото на лечението (първите 2-3) кървенето спря. В момента продължавам да ходя при него, много съм доволна и като отношение, и по начина, по който ти предоставят информацията.
Дано при теб всичко да е отминало! И все пак моят съвет е да се консултираш с друг лекар. Успех Simple Smile

# 731
# 732
  • Мнения: 19 698
rosalinda87, благодаря ти. Консултирах се вече с друг лекар, след десетина дни се надявам да знам повече.

Общи условия

Активация на акаунт