За децата ни и кучетата

  • 12 359
  • 78
  •   1
Отговори
# 75
  • Истанбул
  • Мнения: 329
Аз също си гледам детето сама и сме в апартамент, сега даже се местим в друга държва за известно време(ММ го командироваха) но кучето и то върви с нас. Даже много хора ме питат "А кучето?" Аз им казвам че и то върви с нас то е от семейството. Относно количката не бих казала че кучето ми върви плътно до нея, но се справям някакси.

# 76
  • Мнения: 1 786
Е ... някои хора "губят" от времето си, за да си възпитат кучетата на команди като "редом", а други просто вдигат рамене . Аз например преди малко разхождах 2 и половина годишно и куче . Не бяхме с количка , но малкия е голям бяс и добре си потичаха двамката . Та ... ако имате възпитано куче, което не е от енергичните породи, спокойно можете да съчетавате разходките .

# 77
  • Мнения: 1
Мили дами, надявам се, че взаимно ще можем да си помогнем Simple Smile Вие - да намерите за себе си и семейството си един страхотен приятел, а аз - да открия любящ дом за едно прекрасно кученце!



Това е Гари - той е на около 8 месеца, има паспорт и всички необходими ваксини. Много моля, погледнете тази тема от форума на БгДог, за да видите подробности. Ако вие или ваш познат може да помогне, моля свържете се с мен!
http://forum.dog.bg/topic/60555-%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC% … 0%B0%D1%80%D0%B8/

# 78
  • Мнения: 742
Когато взехме Diamond,тя беше на 4 месеца,а синът ни на 5. Дая е френски мастиф.Огромно куче.Тук прочетох мнения,че голямото куче не ставало за апартамент.Мастифите пък са гигантски кучета,идеални за апартамент.Много спокойни,уравновесени и...лениви.Научи се на хигиенни навици точно за 3 дни.Никога не е изяжфала,късала,чупела нещо.На бебчо играчките срдяха на холната секция,там имашеи една нейна топка,взимаше си само нея и не докосваше друго, това до като беше бебе и й се играеше.Сеа вече е на годинка и 3 месеца и е още по-послушна. В къщи е като юебел,само я преслачаме,освен ако не игаят с малкия.Падат луди игри,но е изключително внимателна.Никога не го е блъскала ,хапела и т.н.,той за сметка на това й разказва играта,а което му се карам,но....ще трябва а го изтърпи още малко.Нямам никакъв ороблем да азхофя кучето с количката,винаги е плътно до нас,дори когаъо е без повод Изключително куче.Единственият проблем е,ако някой с запъти бързо към количката или усети заплаха за детето( и без реално да има такава),отработваме го,но май няма да има резултат,просто охранява иии космите.Чистя почти всеки ден.Силно препоръчвам породата,не правя реклама на нищо,в Бг дори няма развъдници,но са страхотни приятели и изключително подходящи за деца.Обожавам си кучето!

Общи условия

Активация на акаунт