Щастие, усмивки и любов, на всичко ти бъди готов (13.02-19.02)

  • 9 482
  • 363
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 120
Момичета, хубава седмица и от мен.
Леа, стискам палци. Лали, успешен преглед.
Стеф, много учиш.
Светли дано е това  което, ще ни кара да честитим.
Ако съм изпуснала някого и за него стискам палци.
Хайде, отчитайте се с две черти, че отдавна не съм честитила.
Голдънче, така е защото ще влизаш във втората фаза, фоликулярната. Аз даже тогава от подут корем качвам едно кило.
 Hug и цунки. Чао.

# 16
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
СТЕФИ, благодаря за инфо-то, четох, ама нещо хич ми не стана ясно на мен какво ми е!
    Нещо започна да ме хваща нервата  #2gunfire

# 17
  • Мнения: 806
Здравейте сладкишчета.  bouquet
Нека новата седмичка ни носи много,много усмивки и както Дари каза да има много с две чертички че да честитим. За съжаление аз няма да съм от тях, защото в събота ме посети гадната лелка Cry, но с нови сили напред.За първи път този месец ще пия филиева, ако някой може да ми препоръча нещо пишете ми на ЛС, междувеменно аз отивам да чета в беблиотеката Simple Smile
Леичка, Светли, от сърче се моля дай Боже утре тестчетата да са  с ДВЕЕЕЕЕЕЕЕ дебели чертички. С вас съм Hug
Какчичка, Лали - успех на прегледите. Hug
Дарилче, дано всичко е ОК с хормонките Peace Hug
На всички  също -късмет и много  през лИБоооооооооФ през тази седмица.
Обичкам Ви Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 1 768
Здравейте,моми4ета Laughing

Желая ви приятна и успе6на седми4ка.Моля ви стискайте ми палци утре..На ИЗПИТ съм. CloseНа 14 от 14 4аса..Кавмо съвпадение..Устен 6е е,от което ме е наистина страх,4е ми трепери вси4ко..Ама трябва да мине някак.
А на 4ака6ите zа две 4ерти4ки като мене,успех. Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 9 093
Веси, успех утре, знам какво е на устен изпит- моите всиките досега са били устни, но не съм привикнала на стреса все още Blush
Голди, по принцип ако имаш само чувствителен стомах, Активията ще ти помогне донякъде, но ако имаш проблеми с ходенето до тоалетната- в едната или другата крайност Blush - тогава линкът ще ти е полезен  Wink

# 20
Весела нова седмичка, девойки newsm51
Много чакащи тази седмица бре - кой за доктор, кой за чертички Wink
Успех със  светивалентинските бебета на Леа , на Светли и Весито! Hug

# 21
  • Мнения: 1 768
Веси, успех утре, знам какво е на устен изпит- моите всиките досега са били устни, но не съм привикнала на стреса все още Blush
Голди, по принцип ако имаш само чувствителен стомах, Активията ще ти помогне донякъде, но ако имаш проблеми с ходенето до тоалетната- в едната или другата крайност Blush - тогава линкът ще ти е полезен  Wink

Стеф,а няма6 ли писмени по принцип?или не си ли имала?

# 22
  • Мнения: 7 716
Резултатите са отлични. Три фоликула.
Сега чакаме да порастнат малко. Laughing

# 23
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Хайде ЛАЛ , стискаме палчета и на теб!!!!!!  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 768
Моми4ета,какво купихе на половинките си zа утре6ния ден? newsm78
АЗ след малко отивам да купя не6о,ама не zнам о6е какво да бъде..

# 25
  • София
  • Мнения: 4 272
Лали, браво за фоликулите! А това след стимулация ли е? Пак ли ще правиш инсеминация? Стискам ти палци!
Веси, успех и от мен на изпита! най-важното е да запазиш спокойствие. И на мен всичките ми изпити са били устни. Така е по-добре, че веднага си научаваш оценката.
Диме, хайде гони я лелката и новия месец, с нов късмет!

# 26
  • Мнения: 686
Моми4ета,какво купихе на половинките си zа утре6ния ден? newsm78
АЗ след малко отивам да купя не6о,ама не zнам о6е какво да бъде..
Аз мисля да купя 2 чаши комплект - червени, сутрин да си пием кафето, че оня ден си счупих моята и сега са ни различни

# 27
  • София
  • Мнения: 2 044
  Здравейте и от мен newsm53Черпя ви едно фрешче,че днес съм на лунната диета и само това ми е позволено GrinningУспешна седмица,пълна с много любов на всички GrinningЩе се включа по -късно пак,че имам работа сега Grinning

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 889
Къде сте, бре кокичета? Аз леко повяхнах - симптомите ми взеха да изчезват  Tired. Коремът тотално спря да ме боли, гърдите ми са съвсем поносими Shocked само гаденето го има, ама намаля.

Мразя лелки  Crossing Arms   #Cussing out

# 29
  • Мнения: 307
Здравейте, мацки! Wink
Как сте в началото на работната седмица? Wink
На мен ми наближава датата на М., но се надявам този месец да не ме посещава гадината. #Cussing out Днес ужасно ми тежат гърдите и леко ме болят. Не искам да си фантазирам, че имам някакави симптоми за бременност, щото .... знаете защо Wink
Мога ли да се тествам с Shure Chek в деня когато трябва да ми дойде или по-добре да изчакам малко закъснение?  newsm78 Знаете как е с нетърпението  Rolling Eyes
Леа стискам палци!
Светли, споко бееее! Нали не е дошла още?  Hug
Веси и Стеф - успех на изпитите и знам, че ще си ги вземете! Grinning
Голдънче, да оправяш бачето  Peace
На всички други много целувки и сбъднати мечти през тази седмичка!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт