Баба Марта е на прага, за юлските бебоци мартенички стяга - Тема 10

  • 27 865
  • 739
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 366
Добро утро мамчета   newsm51

Лилак знам че е неприятно, но почивай мила - всичко ще се нареди - цяла нощ те мисля добре ли си - пии хаповете и релакс- кофти е по принуда, но ще отмине.

За хапчетата аз пия магнезии 3 по 1, и пренарал - ама кой ги е измислил тия огромни хапове е сега ги изпих и щях да повърна като ми заседнаха на гърлото. Искам да се похваля вече една седмица не съм пила но-шпа- докторката ще излезе права че ще взема накрая да се оправя Simple Smile Изтръпване нямам.Миналата бременност имах преди да почна магнезия и като го почнах спряха.

Венците ми пак кървят - и днес пак ще ходя да си купя вода за уста. Иначе миналият път като казах на доки тя ми каза че преди години са изписвали зъболекарите флуорни препарати при кървене или дори профилактично, но е установено че вреди и напълно е отречена тази практика.

За коментарите в градският транспорт -  аз съм такава проклетия че въобще не ми пука - добре ги нареждам - въпроса е да успея да се кача- че един път бяхме с количката в Бояна и трябваше да изчакаме 2 рейса да мината че да мине такъв с изместена дръжка на стъпалата ( извинете , но ми избяга думата) за да кача количката че не можеше да влезе в рейса- е хапнахме и пихме по бира в едно капанче ( шофьора ни каза кога идвал негов колега със съответният рейс) че те са на 20 минути така че оползотворихме времето , но  мисълта ми е че наистина не във всеки автобус може да се качиш- примерно аз се возех на 73, 204 новите в 76 нямаше качване.

Plesearе много кофти с пумпал дано всичко е наред.
Количката ти е супер, но за съжаление не ми е по джоба - интересно че и аз толкова гледах за колички а не съм я срещала тази марка Simple Smile

Аvensis как си днес мила  Hug

lokosff приятна разходка и лекичко го давай Simple Smile

Лале в дъжда  newsm59 - Да си жива и здрава и безумно щастлива. Нека живота ти да прелива от моменти на истинско щастие които изпълват душата ти и спират за миг сърцето за да се наслади на мига .





# 706
  • Мнения: 6
Добро утро, тумбачета! preggo



Днес моя милост става на четвърт век ( Joy ) и по този случай ви черпя виртуално.



Желая ви усмихнат ден, мамчета! И тези от нас, които са с болежки и неразположения да се оправят бързо! Hug

newsm59  ura  bigdance2
Да си жива и здрава   bouquet и много сбъднати мечти .Благодаря за почерпката

# 707
  • Мнения: 25
Добро утро на всички  Hug Скорошно оздравяване на болнавите мами ,  Лале в дъжда честит рожден ден , много здраве късмет и успехи занапред  newsm59

# 708
  • Мнения: 6
Avensis бързо се оправяй
Lilac почивай си повече, всичко ще мине
Относно венците мойте много кървят и с каквато и да е паста или вода оправия няма , зъболекарката каза че така ще е след като родя ще ми даде антибиотик .
Момичета мажете ли си гърдита с нещо особено зърната адски ме болят казах на мм днес да ми вземе
Purelan нз дали ще ми помогне но чета по форумите че много мамчета са се мазали
Днес съм на фетална морфология отново че мин седмица бебо беше по корем та никва работа не свършихме .третата фм кои точно седмици се правят . Рашила съм третата да я правя при друг лекар примерно в фемина или Марков .

# 709
  • Мнения: 12
Момичета  здравейте Hug ацки много ме болят гърдите или по точно зърната  Cry Cry не издържам не се търпи болката  Sad Sad Sad

# 710
  • Мнения: 256
Лаленце   newsm59 newsm67 много щастие и любов това да е най-щастливата година!

# 711
  • Мнения: 6
Момичета  здравейте Hug ацки много ме болят гърдите или по точно зърната  Cry Cry не издържам не се търпи болката  Sad Sad Sad
оххх аз имам същият проблем и незнам какво да правя

# 712
  • Мнения: 83
Лале в дъжда честит  и весел празник! С пожелания за много здраве, любов и мнооого спокойствие Simple Smile

Миме, за магнезия не се притеснявай. Предозиране може да получиш след 2 месечен прием и то сериозен прием, като моя. Аз съм с адски болки долу в родовия канал и там където и срамната кост, да не говорим крампите по краката и т.н. Започнах с малки дози Mg, но не ми мина и моята гинеколожка ми изписа Нутримаг. Нутримага има Mg в пъти повече от магнерича и магнерота, а и се препоръчва 1 на ден. А моя милост пие 3х1 от нутримага и пак вия от болки... Моята гинеколожка каза, че като навърша два месеца с това лечение с магнезия ще ми направят изследване за предозиране с магнезии. Взема се кръв и в определени лаборатории го правят. Ако се притесняваш винаги може да отидеш да се изследваш, но не се измъчвай. Знам, че много боли и е много неприятно.

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 421
Момичета  здравейте Hug ацки много ме болят гърдите или по точно зърната  Cry Cry не издържам не се търпи болката  Sad Sad Sad
оххх аз имам същият проблем и незнам какво да правя

И мен ме болят като си взимам душ ги масажирам след това ги масажирам с олиото за стрии,но не зърната гърдите само и се търпи болката,пробвайте и при вас може да помогне на мен ми помага

# 714
  • Бургас
  • Мнения: 605
Честит рожден ден и от мен на Лаленцето! Пожелавам й повече слънце и дъги под дъжда  Heart Eyes
А на мътещите кокошчици искам да напомня, че в полога си имат златни яйчица - това е повод за радост, а не за тъга. Нека да си мислят повече за щастливия финал!
Плежър, интересен ден си имала вчера. Заслужаваш почивка и добро настроение. С пумпалчето всичко ще бъде наред!  Hug Благодаря ти за инфото за бексата. Не знам дали в Бургас ще мога да я видя някъде на живо по магазините, но ще я имам предвид. Иначе намерих изгодна оферта за употребявана такава тук: http://www.ebay.co.uk/itm/bexa-3-wheels-buggy-/251461885060?pt=U … sh=item3a8c4bdc84 Обявата е валидна още 12 часа, но уловката е, че не искат да изпращат количката по пощата, а само да се вземе на място  Crossing Arms

Аз също не смятам, че с едно хапче магнезий на ден се е стигнало до предозиране. Крампите обикновено идват към средата на бременността, когато се изчерпят запасите на организма. Според мен просто им е дошло времето и предписаната доза от лекаря трябва да се спазва. Този път съм нямала крампи, но вече почти от месец пия Магнерот - първо по три, а сега по две на ден. Това доста разреди болките в корема, заради които в началото бях непрекъснато на но-шпа.

# 715
  • Варна
  • Мнения: 483
Здравейте,

На всички болни бързо оздравяване.
То и аз малко съм настинала, но засега я карам на чай от шипки. Винаги напролет малко да ме духне вятъра и съм цъфнала. В петък съм на ЖК и ще питам доктора какво да си взема за подсилване.

Лале в дъжда,  newsm59!

За зърната. Аз имах този проблем около 19-20 седмица, но при мен беше само едното зърно. Болеше ме все едно е цепнато или възпалено, а външно нищо му нямаше. Това, което ми помогна беше затоплена памучна кърпичка. Ходих си няколко дена с нея, за да не ми се търка зърното в по-грубия плат и ме облекчаваше. Също си мазах зърното с крем Здраве, но това май не беше много добра идея. Някой беше писал да се мажат със зехтин. Може да пробвате.

# 716
  • Мнения: 770
Честит празник, Лале в дъжда!!!  Пожелавам много щастие, много усмивки и сбъднати мечти!!!

На Лилак и Аавенсис - бързо  оправяне! Полежете си сега, и без това времето е скофти. После - беж по разходки!

Миме, не ми се нярва да предозираш с едно хапче. Дано изчезнат тези болки.

Аз досега разглеждам колички и май се спрам на Лорели Карера 4. http://www.bebe-best.com/lorelli-bertoni-kolitchka-carrera-bluef … 2013-p-46982.html      Видях я и наживо,  но не ми се купува толкова рано - трябва и нея да прескачам вкъщи.

# 717
  • Мнения: 556
честит празник и от мен на лале в дъжда nbirthday!
Много много имам нужда някой да ми препоръча АГ по здравна в София. Живея в центъра, но ако трябва ще се придвижвам. Тоя чук, дето ме следи, всяко ходене при него ми е свързано с нерви... Гледа ме ехограф днес ( за първи път от 20.12) и нищичко не ми каза... Муча си някакви негови медицински термини и до там, като го подпитам нещо, раздразнено ми се сопва #Cussing out. Много се издразних и веднага отидох де ЛЛ и взех направление за смяна. Казвайте сега накъде Praynig Hug

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Лале в дъжда,честит рожден ден.Повече сбъднати желания !  newsm59

Лилак,всичко ще е наред.Почивай си без угризения

Авенсис,да си в болница е най-добре.Как вървят нещата при теб

# 719
  • Мнения: 256
ох bebe2 ама все едни такива думи използваш  hahaha:"Тоя чук, дето ме следи"  Joy

Общи условия

Активация на акаунт