Баба Марта е на прага, за юлските бебоци мартенички стяга - Тема 10

  • 27 853
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 83
Мами, да ви се похваля търсех из нашите магазини пижами, защото в моите вече нещо не се побирам, а и нали гледам да е с тенденция за есента. Не намерих това, което търсих и се разрових из нета. Намерих само на едно място пижами за кърмачки, взех си и нощници с къс ръкав за кърмачки, защото лятото като родим едва ли ще сме за дълъг ръкав. През почивните дни поръчах, вчера ми се обадиха и ето вече ми ги донесоха на адрес. Цената е доста добра. Ако някой има нужда да хвърли едно око.
Скрит текст:

# 721
  • Мнения: 256
Мами, да ви се похваля търсех из нашите магазини пижами, защото в моите вече нещо не се побирам, а и нали гледам да е с тенденция за есента. Не намерих това, което търсих и се разрових из нета. Намерих само на едно място пижами за кърмачки, взех си и нощници с къс ръкав за кърмачки, защото лятото като родим едва ли ще сме за дълъг ръкав. През почивните дни поръчах, вчера ми се обадиха и ето вече ми ги донесоха на адрес. Цената е доста добра. Ако някой има нужда да хвърли едно око.
Скрит текст:
Тези са интересни, макар че аз спя само по потник и прашки  Blush защото ми е много топло, но ми се струва че мога да се разхождам в къщи с нея че нещо всички анцузи ми отесняха  newsm78

# 722
  • Мнения: 83
Мами, да ви се похваля търсех из нашите магазини пижами, защото в моите вече нещо не се побирам, а и нали гледам да е с тенденция за есента. Не намерих това, което търсих и се разрових из нета. Намерих само на едно място пижами за кърмачки, взех си и нощници с къс ръкав за кърмачки, защото лятото като родим едва ли ще сме за дълъг ръкав. През почивните дни поръчах, вчера ми се обадиха и ето вече ми ги донесоха на адрес. Цената е доста добра. Ако някой има нужда да хвърли едно око.
Скрит текст:
Тези са интересни, макар че аз спя само по потник и прашки  Blush защото ми е много топло, но ми се струва че мога да се разхождам в къщи с нея че нещо всички анцузи ми отесняха  newsm78

Да ти кажа и аз сега ги пробвах преди да ги метна да ги изпера, ама много добре пасват, като ежедневна дреха, това беличкото коланче на долнището се скрива от горнището и много добре опасва кръста, не стяга, много ми допадна. Памука е добър, а и шевът е добър. Русенци знаят какво да предлагат. Няма да сбъркаш.

# 723
  • Мнения: 83
Това за топлото си мислех, че се случва само на мен....  hahaha
Оня ден влизам в един магазин и така надули климатика, поне за мен, че едва не припаднах. На работа ми се налагаше да ходя из общини, че една не припадах на някои места от топлина, а ходя доста леко облечена и все ми се карат Simple Smile)))

# 724
  • София
  • Мнения: 131
Лаленце, желая ти много щастие, късмет, нежност и прекрасни моменти с любимите хора Simple Smile


bebe2, аз пак си препоръчвам моят - Веско Илиев, до метрото в Младост 1.С него нямаш никакви проблеми за нищо, плюс, ако се налага дава и болничен с ЛЛК за 30-40лв, ако си не ти се ходи на работа.
Райка, ще потърся по познатите ми магазини дали някъде я има, освен в СФ в Ново бебе. За тези, които не искат да им е в къщата - много магазини предлагат да съхраня количката до раждането на детето. Ние така я купихме като бях в 6 месец, че беше на промоция, и родителите ми я взеха в деня преди изписването ни.
Авенсис, как са нещата при теб днес?
delizabeth, много са готини тези пижами. Задължително ще си купя някоя  Sunglasses

# 725
  • Там някъде
  • Мнения: 122
лале в дъжда  smile3525 честит рожден ден!!! Много здраве, любов и спокойствие.
Нощничките са страхотни, но защо при тези с къс ръкав не мога да задам размер?
За зърната - аз се мажа с крем против стрии и като започна да се мацондря и корема и гърдите, че и зърната и нямам проблем, явно имат нужда от хидратация? Мами, само да подхвърля, че в mothercare ръчните помпи за кърма на авент са намалени на 18 лири (50 лева), което според мен си е доста изгодно. Аз вече си поръчах, не зная обаче докога е промоцията...

# 726
  • Мнения: 83

delizabeth, много са готини тези пижами. Задължително ще си купя някоя  Sunglasses

Плежърче, знам че имаше доста дълги крака Simple Smile)) крачолите на това с дългия крачол, аз такива си взех - L  размер и в см долнището от чатала надолу е 80 см., но се замислям да си взема и тези дето са 7-8ми Simple Smile  Просто да го имаш в предвид.   bouquet

# 727
  • Мнения: 615
*Lilac*, разбирам те. Пази се.

Titanka, обади се на лекаря си. Добре е да те прегледа.
Ами той в събота ме прегледа и ми изписа Магнерот 3 пъти по 2 ,да пия до другото посещение при него .В понеделник съм на ЖК ,а от тази сутрин нямам болки и стягане ,поне за сега .

# 728
  • Мнения: 766
Лаленце ЧРД  newsm67 Здраве,здраве,здраве  Hug

# 729
  • Мнения: 613
Здравейте мамии! Пиша ви от телефона набързо че ми е домъчняло за вас! Аз съм добре. Тук е превъзходно. Бебо вече има половин куфар дрехи и обувки хихи. Не се сдържах. От сега го глезя. Прегръщам ви и Lilac да се оправя!!

# 730
  • София
  • Мнения: 179
Колко фетални морфологии се правят по време на бременността? Аз направих една в 20 седмица, след четири седмици ме викат на друга и после доколкото разбрах ще има и трета. Не знам не са ли много?

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
emilia*,за мен са много,за някои ще са малко  Laughing.След тази в 20 та г.с те викат за сърцето на бебето.Само него гледат на тази ФМ.След това не знам на какво те викат.Да не с фонд и да го източват така?

# 732
  • София
  • Мнения: 199
Колко фетални морфологии се правят по време на бременността? Аз направих една в 20 седмица, след четири седмици ме викат на друга и после доколкото разбрах ще има и трета. Не знам не са ли много?

ФМ са три общо.
Ето тук има инфо за всяка от тях - http://www.mc-markovs.com/index.php?option=com_content&task= … 45&Itemid=100

# 733
  • София
  • Мнения: 179
Не е с фонд. Аз си ги плащам, затова се зачудих не са ли много.

# 734
  • Мнения: 256
Здравейте мамии! Пиша ви от телефона набързо че ми е домъчняло за вас! Аз съм добре. Тук е превъзходно. Бебо вече има половин куфар дрехи и обувки хихи. Не се сдържах. От сега го глезя. Прегръщам ви и Lilac да се оправя!!
Моника, smile3501 само так-пълни куфарите с бебешки дрешки и си изкарай страхотна ваканция  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт