Избор на сушилня - 5

  • 462 783
  • 3 120
  •   1
Отговори
# 3 090
  • Русе
  • Мнения: 5 348
Недей Горение  Naughty

# 3 091
  • София
  • Мнения: 165
Защо да не е gorenje?

# 3 092
  • Русе
  • Мнения: 5 348
'Щото само ядове после. Отиди и ги виж на живо моделите.

# 3 093
  • Мнения: 5 721
Аз съм си доволна от Горение.

# 3 094
  • Пловдив
  • Мнения: 573
взех Електролукс от Техномаркет с 18%

# 3 095
  • Пловдив
  • Мнения: 465
Имам въпрос за самопочистващия кондензатор на Бош. Къде отиват почистените мъхчета след това? В някакъв контейнер ли?

# 3 096
  • Русе
  • Мнения: 5 348
Тц, водата се качва обратно в основния контейнер и се вижда леко потъмняване на дъното. Власинките са много финни.
Аз имам Сименс с самопочистващ се кондензатор, но е едно и също.

# 3 097
  • Мнения: 5 022
Някой може ли да ме ориентира от къде да купя свързващ елемент за пералня и сушилня Gorenje? Имам пералня Gorenje, от която съм между другото безкрайно доволна, и предполагам сушилнята следва да е на същата марка? 

# 3 098
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Някой може ли да ме ориентира от къде да купя свързващ елемент за пералня и сушилня Gorenje? Имам пералня Gorenje, от която съм между другото безкрайно доволна, и предполагам сушилнята следва да е на същата марка? 
От магазин veto ни казаха, че от тях може да поръчаме всички продукти на марките, които те предлагат. Защо не се обадиш да ги питаш.

# 3 099
  • Мнения: 5 022
Благодаря, непременно ще им звънна!

Изчетох темата назад, срещнах противоречиви мнения по отношение на това дали сушилнята трябва да е същата марка като пералнята и дали свързващият кит трябва да е на тази марка - за второто сякаш не е нужно. Но не искам да си скапя пералничката, че много си я харесвам.

# 3 100
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Благодаря, непременно ще им звънна!

Изчетох темата назад, срещнах противоречиви мнения по отношение на това дали сушилнята трябва да е същата марка като пералнята и дали свързващият кит трябва да е на тази марка - за второто сякаш не е нужно. Но не искам да си скапя пералничката, че много си я харесвам.
Не е задължително пералнята и сушилнята да са от една марка. Важното е да си пасват като размер и като килограми. Свързващият кит мисля, че трябва да е на марката на сушилнята, но пак питай в магазина.

# 3 101
  • София
  • Мнения: 23 165
Gorenje май нямат свързващ кит, на сушилнята се слагат едни като гумирани крачета и разчитат на тях.
това ни обясниха на нас в магазина като избирахме сушилня.

# 3 102
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Както вече е писано по-горе - важно е уредите са са с еднакви размери.

Ние в един момент ще качваме сушилнята върху пералнята и аз съм си харесала този кит.В моят случай, и двата уреда са на тази марка, но пише, че става за всички машини 60х60см.  
Има вариант и между пералнята и сушилнята да се сложи плот. Назад и други идеи имаше за случаите, когато не става със свързващ кит.

# 3 103
  • София
  • Мнения: 12 006
АЕГ съм виждала да имат свържващ кит и в магазина казват, че стават и за други марки стига да са със същия размер уредите 60х60см. Има и универсални китове. Важнотото е да си пасва с машините, а не да е от същата марка /те повечето машини нямат китове с тяхна марка/. Продават се в почти всички магазини за техника - техномаркет, технополис, течмарк и подобни.

# 3 104
  • Мнения: 5 022
Благодаря на всички за съветите, доста неща ми се изясниха.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт