Евтините неща, от които сме доволни - 23

  • 75 665
  • 730
  •   2
Отговори
# 705
  • Hell
  • Мнения: 30
Искам да похваля сенките за вежди на Oriflame.  Heart Eyes

# 706
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Червилата на Golden Rose ми допаднаха и на мен. Не знам на каква цена са в Лили, но Мола бяха 3.80 за брой.

3,49 лв са в Лили. Интересно, в Елитис дали ги има?

Има ги и цената им е в порядъка на 3,3 - 3,60 редовна цена  Peace

# 707
  • Мнения: 0
Искам да споделя, че съм много доволна от ексфолианта за лице на Лавена - My Rose of Bulgaria, почиства идеално, но имам проблем, че не мога да го намеря. И е супер евтин - ако не се лъжа към 3 лева е. Та къде да гледам?
Последният път си го купих от Карфур в Дъ Мол, но вече няколко пъти все проверявам и го няма.

# 708
  • Мнения: 20 225
bubanka, с какво си хидратираш кожата? Мисля, че и аз имам нужда точно от хидратация, но не мога да се ориентирам за продукт.

# 709
  • Мнения: 36 108
bubanka, с какво си хидратираш кожата? Мисля, че и аз имам нужда точно от хидратация, но не мога да се ориентирам за продукт.

в момента дневният ми крем е авен лекия вариант със спф 20, отгоре слагам, но не всеки ден или бб за мазна кожа на Гарние /най-добре ми е с него, кожата ми не е мазна/, или коректора на биодерма, или компктния фдт на авен; слагам хидратираща маска на балея sos с уреа и една друга, която ми донесоха от австралия; нощен по-хидратиращ и също подходящ за по-сухите участъци Lancome Bienfait Multi-Vital Nuit или серум на йогурт оф България; почистваща маска с глина /каквато и да е/ само в Т-зоната; почистващи: в момента най-много миша с ягода, мицеларна вода, ексфолиращи трици на христина, 2 в 1 почистващо тоалетно мляко за очите на лавера
също имам и един куп минита по 3-5-15 мл. и тях ги слагам като нощна грижа, защото повечето нямат фактор; мажа не веднага преди лягане и ако ми опъва някъде, добавям друг продукт; на ръцете - кремовете на биодерма и на авен преди лягане; тялото ми е нормална кожа и избягвам да го мажа; душ-гел и пилинг - обикновени, избирани по аромат
кожата ми е ок, не си лягам рано /има месеци наред, в които след 22 часа едвам издържам, сега лягам около 1 и ставам в 7.30/, старая се да пия вода, не пуша /в момента, обикновено е временно, но по-добре на периоди отколкото непрекъснато/, алкохол - една бира или 2 чаши вино, твърд доста рядко; не спортувам, редовна съм с почистването и ползването на козметика, също намалих матиращите пудри до минимум - по-добре леко сочна отколкото пресъхнала
от тази вечер започвам матрициум на биодерма - може и да се подмладя, ама надали  Mr. Green
да ти преложа конкретен продукт ми е много трудно, но пробвай маската на балея с урея; бях си взела и ензимната, но към нея направих алергия
пп днес бях в меката на евтинджоса и не си купих нищо, чак не мога да повярвам

# 710
  • Мнения: 1 831
Тея сенки за вежди само по каталозите на Avon i Oriflame ли ги има...Питах в един магазин не бяха чували даже... Shocked

# 711
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Тея сенки за вежди само по каталозите на Avon i Oriflame ли ги има...Питах в един магазин не бяха чували даже... Shocked
 
Не, Есънс, Алверде, КАтрис също имат  Peace
Aз съм много доволна от тези на Есънс и на Алверде, но вторите изчезнаха от пазара.

Също, ако не можеш да намериш сенки за вежди, може да ползваш матова сянка за очи в подходящ нюанс. Преди така правих  Simple Smile

# 712
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Дам, сетчето за вежди на Есенс е учудващо сполучлив продукт, а като цяло не съм фен на марката.
Ето това е, има и ужасно смешни шаблони за вежди в него  hahaha



Иначе за добри "вечерни" вежди ползвам сянка на Inglot ( да е жива и здрава Адри, че ме светна за нея  Heart Eyes).

# 713
  • Мнения: 4 569
От тая тема някой  Blush ме беше пратил в дм да търся крем за лице с чаено дърво срещу пъпки и бил около 5 лв. На Лъвов мост няма.  Crossing Arms
Крем от чаено дърво съм използвала като тийнейджърка. Не си спомням дали имаше ефект. Много мои приятелки са ми препоръчвали салицилов спирт смесен с хлорнитромицин /таблетки, които се купуват от аптеката, но искат рецепта за тях/. Не си спомням колко таблетки се слагаха в шишенцето. Имам направено в банята, но отдавна не съм го използвала. Изсушава ги, защото е силничко. Аз също бях доволна, защото по едно време имах хормонален проблем.
При мен проблемите са два - хормонални и мръсотия.
Единственото, което помага срещу пъпките  е да ползвам крем Здраве за нощен крем. Той е много тежък и не попива бързо, затова търся друг.

# 714
  • Мнения: 11 886
...
Единственото, което помага срещу пъпките  е да ползвам крем Здраве за нощен крем. Той е много тежък и не попива бързо, затова търся друг.

не си ли пробвала с по-леката формула или не е същия ефекта  Thinking


Момичета някой има ли впечатления от маските за коса на Престиж? Вчера ми ги похвалиха в една парфюмерия, но не посмях да взема Crazy

# 715
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Кой от сетовете за вежди(есенсе или орифлейм) е подходящ за тъмни ,почи черни вежди?

# 716
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Добре де, има ли разлика от специалните сенки за вежди и обикновените сенки в подходящ цвят?  newsm78

# 717
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Добре де, има ли разлика от специалните сенки за вежди и обикновените сенки в подходящ цвят?  newsm78

Не.

# 718
  • Мнения: 2 846
Привет на всички! Дайте идея за тоник за лице за нормална кожа,в момента съм със CIEN на Лидл,но не искам да повтарям 1 продукт по няколко пъти. Simple Smile  bouquet

# 719
  • Hell
  • Мнения: 30
Дам, сетчето за вежди на Есенс е учудващо сполучлив продукт, а като цяло не съм фен на марката.
Ето това е, има и ужасно смешни шаблони за вежди в него  hahaha



Иначе за добри "вечерни" вежди ползвам сянка на Inglot ( да е жива и здрава Адри, че ме светна за нея  Heart Eyes).

Каква цена са тези на Есенс? На Oriflame са 15,90.

Общи условия

Активация на акаунт