Тест за овулация - въпроси /тема 2 /

  • 126 215
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 132
здр, за първи път се сблъсквам с тестовете за овулация
на опаковката на Овю, пише да се прави след 10ч до 20ч
интересуваме по кое време евентуално е най-висок пика
благодаря

# 721
  • Бургас
  • Мнения: 436
здр, за първи път се сблъсквам с тестовете за овулация
на опаковката на Овю, пише да се прави след 10ч до 20ч
интересуваме по кое време евентуално е най-висок пика
благодаря

И аз сега използвам тази марка,вече 4 ден,след 15:00 ч. го правя теста.За сега няма положителен резултат.Винаги тестовата ивица е много слабо изразена.

# 722
  • Мнения: 164
преди когато правих ( и имаше ефект  Heart Eyes Heart Eyes) ги правих в 16 часа !късмет Hug Hug

# 723
  • Мнения: 20
Вчера си правих моя към 11 часа.Бях пила доста течности и резилтата беше доста наситена втора черта.Днес имам ужасно силни болки в яйчниците.Стискайте палци този месец да стане.

# 724
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Откакто започнах засичане с тестове, за първи път този месец съм без овулация.  Tired Доказано от тестовете. А и на според други фактори разбрах, че липсва. Не съм притеснена, по-скоро искам да попитам възможно ли е нередовен прием на хр. добавки/Инофолис, ФК, масло от вечерна иглика/ да повлияе зле, или просто така е имало да се случи?!! Или въпреки пропуските в приемането на дозите, чак сега да ми повлиява приема им, защото лошото е, че и от една седмица съм с кафеникаво зацапване. Все едно се изчиствам от нещо. Неприятно е!Чувството е гадно..все едно съм негодна тоя месец.  Rolling Eyes
 

# 725
  • Мнения: 24
Откакто започнах засичане с тестове, за първи път този месец съм без овулация.  Tired Доказано от тестовете. А и на според други фактори разбрах, че липсва. Не съм притеснена, по-скоро искам да попитам възможно ли е нередовен прием на хр. добавки/Инофолис, ФК, масло от вечерна иглика/ да повлияе зле, или просто така е имало да се случи?!! Или въпреки пропуските в приемането на дозите, чак сега да ми повлиява приема им, защото лошото е, че и от една седмица съм с кафеникаво зацапване. Все едно се изчиствам от нещо. Неприятно е!Чувството е гадно..все едно съм негодна тоя месец.  Rolling Eyes
 


Аз не съм взимала никаки добавки и не съм запозната с тях, но когато аз се опитвах да засека Овуто бях чела на няколко места, че попринцип при всяка жена всяка година има един месец без Ову и е наппълно нормално. Твоят явно е сега. Дано това помага.

# 726
  • Мнения: 182
От три месеца взимам вечерна иглика, а за първи път този месец се опитах да използвам тестове за овулация. Цикълът ми се колебае от 26-34 дни. Започнах тестовете на 10-тия ден, което съвпадна с посещението ми при гинеколог. Той ме погледна и каза да очаквам овулация към 14-16-ия ден. Но вече е 19 ден и тестовата линия е толкова бледа, колкото беше и в началото. Имам болки в областта на яйчниците, но явно това не е показател. Да продължавам ли с тестовете този месец според вас?

# 727
  • София
  • Мнения: 3 390
Продължавай. Ако имаш цикъл 34-ти ден, то О. в идеалния случай е на 20-ти ден, така че има време.

# 728
  • Мнения: 24
Зависи може и да не е на 20ти ден, може и да е по-рано. Моят цикъл също е средно 34 дни но Овуто ми беше на 16ти ден.

# 729
  • Мнения: 15
Здравейте, момичета. Съвсем нова съм в правенето ову тестове. Това не е положителен тест все още, нали?

http://www.prikachi.com/images.php?images/679/8160679C.jpg

# 730
  • София
  • Мнения: 36 193
Здравейте, момичета. Съвсем нова съм в правенето ову тестове. Това не е положителен тест все още, нали?

http://www.prikachi.com/images.php?images/679/8160679C.jpg
Все още - не.
Дано утре да е (+)  Peace

# 731
  • София
  • Мнения: 1 676
Снощи моят тест за Ову беше доста блед, но днес вече май е по-добре. Какво мислите...?

# 732
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Скрит текст:
Снощи моят тест за Ову беше доста блед, но днес вече май е по-добре. Какво мислите...?


Да, положителен е! А сега... loveuuu Нека маратона да започне.  Laughing

# 733
  • София
  • Мнения: 1 676
Добро утрооо  luvbed хихихх Simple Smile Хайдее, момичеетааа ставайте!

Аз да питам, значи теста за Ову беше положителен вчера, това означава, че Ову то ще е след 12-48 часа ли ? ooooh!

# 734
  • Мнения: 132
момичета според вас какво значи ако ел.термометър показва пет дни 36.8-36.9,шести и седми ден  37, на осмия 36.9, на деветия отново 37?

Общи условия

Активация на акаунт